Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 201 до 220 от 272

Тема: Ера 19 BGX

Паладин pessssss's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил killer_pld Преглед на мнение
    Срам нямаш да говориш за хората с които си играл сума ери, поне от уважение замълчи, не си толкова велик за колкото се мислиш. С тези жалки коментарчета се излагаш!!
    теб па не те и знам, кой си къде си и с какво си помогнал на бившият ми алиянс палячо
    Събери десет кебапчета, получаваш куче

Легионер
    Местонахождение
    България

По подразбиране keep going

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    Стига си наричал хората неподобаващо ! Смешника си ти - цирков артист от класа , зомбиран on-line маняк през 2 часа ревеш за жито в чудото ви ..... с тази активност е ясно че момиче не си докосвал :D кажи на братчеда в чата ви да пуска жито от мултаците не се пъни тук да спамиш постоянно и ти стана на всяка манджа - мерудия ;)
    Жито искам и ще продължавам да искам ,защото помагам в чудото (предполагам ти не знаеш как изглежда едно чудо) и пак е по-добре да вляза и да напиша, че искам жито от колкото да вляза и да напиша сссссссссссссссссссссс и да изляза .
    Недей приказва какво не съм пипал и какво не . Не избивай своите комплекси върху мен форумен шоумен .

Преторианец Brazzers's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Bane Преглед на мнение
    Не са само те. Пропускаш и Shaggy, който от страх игра и при LAW, и при FREAKS, когато знаеше, че шансовете за победа бяха по-малки. Просто такива "големи" хамър играчи като тях ги е страх да цъкат и да им пари под обувките, но после "гледай каква армия изкарах!!!". :) Заради такова мишкареене не си довърших 11-та ера на -/- и сега поне сам се убеждаваш, но по-обидното тогава беше, че като си зарязах развитието и ме наливаха да изкарам армия бързо, някои хора (те си знаят кои) казаха, че се наливам да фермя и това беше човек, който беше отишъл далеч да ферми.

С риск да провокирам някои -/- играчи, радвам се, че каквото -/- надроби на 12-та ера си го получи тъпкано. Респект и Райд от омраза към нас помагаха на ТТБ и след няколко ери чух, че ТТБ са им забили нож в гърба и на тях.

П.С. Поради същата причина не успяхме веднъж завинаги да изчистим LAW и по-специално на 8-ма ера... много мишкареене и всеки гледа себе си.

П.С.2 Ако Фрийкс искат да им е интересно, нека следващият път да взимат по-малко любители на "силните на деня" при тях, за да им е по-интересно.
    Напълно съм съгласен с едно изключение - не вярвам споменатите играчи да са отишли от страх във фрийкс, а по-скоро от нямане къде другаде :) Ако минусите бяха силни и се бореха за победа както е било преди, нито шаги на ера 10, нито сега хаут и пессс щяха да са към фрийкс. Да, и аз като болт никога не бих играл за фрийкс, но също така влизам в положение на хаут и пессс, защото няма по-безмислено от това да правиш хамър и да играеш за алианс без претенции за печелене на ера (каквито са уестерос)

В заключение, не трябваше да има акция по хаут и пессс, но не е трябвало и да те така да отсвирят болт :) Стягайте се, помирете се, защото ако има алианс способен да победи фрийкс, знаете кой е :) Когато -/- е силен и обединен, другите треперят!

Мислих да играя следващата ера, но към момента не намирам надежда на минусите..
    ИВАН - над 800к фаланги + най-голям дефенз тази ера
    PIMP - http://travian-reports.net/bg/report/5174883d023 + строители на чудото-победител и #1 в защита
    ShagIvan - http://travian-reports.net/bg/report/51750550d65 + най-голям офенз в бг сървър (вече не) и #3 в атака
    SiNnErS - http://travian-reports.net/bg/report/5175273478c + най-голям офенз тази ера и #2 в атака
    Refresh - http://travian-reports.net/bg/report/51962ead3fd + най-голям офенз тази ера и #7 в атака

Паладин
    Местонахождение
    Пловдив

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил pessssss Преглед на мнение
    теб па не те и знам, кой си къде си и с какво си помогнал на бившият ми алиянс палячо
    Хахаха аз съм бил палячо, вземи се успокой малко, помагал съм бъди сигурен!

П.С. Играл съм в акаунт Калъфите, Мушмули и сега Травианци! Ако има нещо -86/-84 заповядай!

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Brazzers Преглед на мнение
    Напълно съм съгласен с едно изключение - не вярвам споменатите играчи да са отишли от страх във фрийкс, а по-скоро от нямане къде другаде :) Ако минусите бяха силни и се бореха за победа както е било преди, нито шаги на ера 10, нито сега хаут и пессс щяха да са към фрийкс. Да, и аз като болт никога не бих играл за фрийкс, но също така влизам в положение на хаут и пессс, защото няма по-безмислено от това да правиш хамър и да играеш за алианс без претенции за печелене на ера (каквито са уестерос)

В заключение, не трябваше да има акция по хаут и пессс, но не е трябвало и да те така да отсвирят болт :) Стягайте се, помирете се, защото ако има алианс способен да победи фрийкс, знаете кой е :) Когато -/- е силен и обединен, другите треперят!

Мислих да играя следващата ера, но към момента не намирам надежда на минусите..
    Това е така, но ако всичките отидат при FREAKS, кой ще им даде отпор? Нима е хубаво да правиш хамър и накрая да няма чудо, което да удариш? И аз можех да играя при FREAKS, но заради такъв сценарий се отказах и с харпия играхме на с2. Не съжалявам, защото се получи интересна игра там.

Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил killer_pld Преглед на мнение
    Хахаха аз съм бил палячо, вземи се успокой малко, помагал съм бъди сигурен!

П.С. Играл съм в акаунт Калъфите, Мушмули и сега Травианци! Ако има нещо -86/-84 заповядай!
    по приключили играчи не виждам смисъл, вие нали се наиграхте за тази ера :))) на убит заек брадва не вадя. айде със здраве

Легионер

По подразбиране

по приключили играчи не виждам смисъл, вие нали се наиграхте за тази ера :))) на убит заек брадва не вадя. айде със здраве
    Моите уважения,но да не се убиждаме само...

Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Мушмули Преглед на мнение
    Моите уважения,но да не се убиждаме само...
    Не ви убиждам, подигравам Ви се.

Местонахождение
    София

По подразбиране За ивчо

Понеже всички искат да знаят истината защо с коце ви напуснахме, щи кажа. Защото сте калпав алиянс който не пусна два - три дефендера покрай нас, лидерката ни напусна чатове и клан при пуснати покани от мен, и се наложи да строя посолство и куп останали простотий. Ако не си забелязал само тая ера сте загубили 3 играчи, иначе губите кланове. И си се излагате ама без нас. И си играйте за кеф, колкото искате. А на къде си въртя гъзът си е моя работа, нито ми плащаш златото нито времето което отделям.
    СМЕШНИЦИ

Преторианец Brazzers's Avatar
    Местонахождение
    София

Thumbs down

... Стягайте се, помирете се, защото ако има алианс способен да победи фрийкс, знаете кой е :) Когато -/- е силен и обединен, другите треперят!
    ... или просто се изпокарайте и избийте за сеир на останалите :D жалко
    ИВАН - над 800к фаланги + най-голям дефенз тази ера
    PIMP - http://travian-reports.net/bg/report/5174883d023 + строители на чудото-победител и #1 в защита
    ShagIvan - http://travian-reports.net/bg/report/51750550d65 + най-голям офенз в бг сървър (вече не) и #3 в атака
    SiNnErS - http://travian-reports.net/bg/report/5175273478c + най-голям офенз тази ера и #2 в атака
    Refresh - http://travian-reports.net/bg/report/51962ead3fd + най-голям офенз тази ера и #7 в атака

Заселник elia's Avatar

Question за Иво

Иво защо не кажаш първоисточника на праблема??? Сложи ръка на сърцето и кажи истината.
    Що се отнася за страхливостта който изтъкваш.......няма нужда да се коментира. То пилците се броят на есен, но със стара слава на нов сървър не се тръгва.

Паладин

По подразбиране

... или просто се изпокарайте и избийте за сеир на останалите :D жалко
    Не е нещо ново. Още от зората на WL се цепят, защото всеки е по-велик от другия. :) Май фрийксовете ще излязат най-сплотени или може би не? :D

Понеже всички искат да знаят истината защо с коце ви напуснахме, щи кажа. Защото сте калпав алиянс който не пусна два - три дефендера покрай нас, лидерката ни напусна чатове и клан при пуснати покани от мен, и се наложи да строя посолство и куп останали простотий. Ако не си забелязал само тая ера сте загубили 3 играчи, иначе губите кланове. И си се излагате ама без нас. И си играйте за кеф, колкото искате. А на къде си въртя гъзът си е моя работа, нито ми плащаш златото нито времето което отделям.
    СМЕШНИЦИ
    Колкото до пес, поне от уважение би трябвало да не нареждаш алианса, който дори чудо ти е поверявал да строиш (при това успешно). Да, WL цъкат слабо в момента, но не може всеки алианс да е в пика си всяка ера. Да не говорим, че ти на 8-ма ера ни лиши от хамър тъй като котора (Val) ти отнесе офа. Ние тогава нарекохме ли те смешник? Обиждахме ли те? Като сочите се вижте и вие. Да не говорим, че ти си от играчите, които ако не е алианса да те пази или да ти прави играта, нищо не можеш да направиш. То се видя като LAW те разпердушиниха. Ай.. със здраве.

П.С. Цъкай си във Фрийкс, просто можеше да си спестиш някои остри коментари.
    Последна промяна Bane; 27-01-15 в 00:25

Хедуан

По подразбиране

Warlord никога не са били силен алианс, а силни във ферменето цял сървър. Май забравихте преди като се пукахме с респект как вл и ббр си фермиха и накрая победители.. ама моля ви се затова сега фрийкс ви цепят гъзягите.

Как аджеба играхме 2-3 клана QQ вс респект, та се очакваше и вл и ббр да бием? Ревахме ли? Е сиг сме ревали ама чак толкоз колкото вас едва ли...
    Като не можете да си задържите играчите какво очаквате да се изтрият, че да ви е по-леко отколкото ако са при противника?
    И аз бих отказал да играя с лакоми лидери за деф и рес, пък да се разхождат със 130к бухи накрая на сървъра??? Смешна армия, смешна лидерка затова и алианса сторм е смешен, див и щастлив.
    Как може едиствените доклади за успех с/у фрийкс който сте пускали на ММ да са докладите от занулени атакери по ганадор??

Надя е седяла не веднъж БЕЗ деф за да дефи други играчи. Преценила е къде да дефи и дефи. Не си пази насраната 15ка като повечето пишман лидери.

Абе змейко къде тръгна ти фрийкс да биеш?? С летящите ти оф села всеки сървър ли ще ги биеш :D
    Как може 1млн деф за 130к бухи в акаунта стеф666??? Бахти резила... единственото оправдание за смешния офф е играчите да не са си хранили статик дефа (1млн) и стеф да е изнемогнала :D

Мултаци в чужди сървъри няма??? Да добре. Сторм имат мултаци. Мх не блоква без причина, това, че не ви стиска да си признаете си е ваш проблем. И се научите как се гледат мултаци.

Всички оправдания с мх са плод на некадърноста на лидерите ви.

Кака ви надя показа какво прави с 10-15 оперативки... Защо чакахте края на сървъра, че да рутите фрийкс?? Само касите тръгват на края на сървъра да си избиват комплексите трупани цял сървър.

ПС
    Не играя, само гледам острани (общо взето като сторм.. те играха ли?)
    Последна промяна kotora; 27-01-15 в 00:36

Местонахождение
    София

По подразбиране

Не е нещо ново. Още от зората на WL се цепят, защото всеки е по-велик от другия. :) Май фрийксовете ще излязат най-сплотени или може би не? :D

Колкото до пес, поне от уважение би трябвало да не нареждаш алианса, който дори чудо ти е поверявал да строиш (при това успешно). Да, WL цъкат слабо в момента, но не може всеки алианс да е в пика си всяка ера. Да не говорим, че ти на 8-ма ера ни лиши от хамър тъй като котора (Val) ти отнесе офа. Ние тогава нарекохме ли те смешник? Обиждахме ли те? Като сочите се вижте и вие. Да не говорим, че ти си от играчите, които ако не е алианса да те пази или да ти прави играта, нищо не можеш да направиш. То се видя като LAW те разпердушиниха. Ай.. със здраве.

П.С. Цъкай си във Фрийкс, просто можеше да си спестиш някои остри коментари.

ей смешко, никога не са ми взимали офенс камо ли село.

Местонахождение
    София

По подразбиране

а да. и да ви кажа нема сега да е сефтето. пробвайте още веднъж поне да влезнем в дефенндъри на 3-то място

Паладин

По подразбиране

ей смешко, никога не са ми взимали офенс камо ли село.
    Някои хора още помнят. Даже този, който ти отнесе армията с ботушки преди малко писа. Смешко ще ми викаш като направиш една читава акция, а не да фермиш всяка ера.

Местонахождение
    София

По подразбиране

Някои хора още помнят. Даже този, който ти отнесе армията с ботушки преди малко писа. Смешко ще ми викаш като направиш една читава акция, а не да фермиш всяка ера.
    ще си правя квото искам и ще ви е огорчено, нещо против

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Cool

Цитат Първоначално Добавил kotora Преглед на мнение
    Warlord никога не са били силен алианс, а силни във ферменето цял сървър. Май забравихте преди като се пукахме с респект как вл и ббр си фермиха и накрая победители.. ама моля ви се затова сега фрийкс ви цепят гъзягите.

Как аджеба играхме 2-3 клана QQ вс респект, та се очакваше и вл и ббр да бием? Ревахме ли? Е сиг сме ревали ама чак толкоз колкото вас едва ли...
    Като не можете да си задържите играчите какво очаквате да се изтрият, че да ви е по-леко отколкото ако са при противника?
    И аз бих отказал да играя с лакоми лидери за деф и рес, пък да се разхождат със 130к бухи накрая на сървъра??? Смешна армия, смешна лидерка затова и алианса сторм е смешен, див и щастлив.
    Как може едиствените доклади за успех с/у фрийкс който сте пускали на ММ да са докладите от занулени атакери по ганадор??

Надя е седяла не веднъж БЕЗ деф за да дефи други играчи. Преценила е къде да дефи и дефи. Не си пази насраната 15ка като повечето пишман лидери.

Абе змейко къде тръгна ти фрийкс да биеш?? С летящите ти оф села всеки сървър ли ще ги биеш :D
    Как може 1млн деф за 130к бухи в акаунта стеф666??? Бахти резила... единственото оправдание за смешния офф е играчите да не са си хранили статик дефа (1млн) и стеф да е изнемогнала :D

Мултаци в чужди сървъри няма??? Да добре. Сторм имат мултаци. Мх не блоква без причина, това, че не ви стиска да си признаете си е ваш проблем. И се научите как се гледат мултаци.

Всички оправдания с мх са плод на некадърноста на лидерите ви.

Кака ви надя показа какво прави с 10-15 оперативки... Защо чакахте края на сървъра, че да рутите фрийкс?? Само касите тръгват на края на сървъра да си избиват комплексите трупани цял сървър.

ПС
    Не играя, само гледам острани (общо взето като сторм.. те играха ли?)
    15 оперативки от който поне 1/3 мултита и трупащи оф от касене на мулташките ви кланчета ! Недей ми обяснявай колко сте лъскави и идеални ,защото от вътре сте гнили поне нас неможете да излъжете отностно играта ви :D
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Boko Преглед на мнение
    Клоун недей писа празни приказки, който е блокнат има за какво. Имаше блокнати и от фреакс и от сторм видя се . И от двете страни се ползват ботове дали правилно или не това зависи от играча .
    Ся се кротни и се скрий в някоя дупка , защото ако аз бях на теб дори нямаше да си пусна смешното офче в форума .
    Boko, вече е късно тази Ера, но за другата ела се засели до мен или близо до мен и тогава ще видим какво ще направиш. Като държиш за внимание, ще го получиш. :)

Хедуан UtherX's Avatar

По подразбиране

Storm Котора като ви каза истината заболя ли ви доста ? Всеки в тази игра си има мултита и ботове - просто вие не си го признавате....който са го хванали са го наказали другите са минали между капките....но не става само с мултита и бот - ако си направите 1 път акциите читави няма да ви хванат офф-четатата....но това е друг въпрос че не можете. Пожелаваме ви успех да биете пролетния, летния и спиид , щото ще сте само вие на картата..
    2182-кратен победител в БГ спийда !!!
    474-кратен победител в БГ1 !!!
    1119-кратен победител в БГ2 !!!
    643-кратен победител в БГ3 !!!
    903-кратен победител в БГ4 !!!
    1001-кратен победител в БГ5 !!!
    711-кратен победител в БГ19 !!!

Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове