Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследнаПоследна
Показване на резултати 241 до 260 от 272

Тема: Ера 19 BGX

Преторианец Brazzers's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Това, че минусите са слаби и не могат да си бранят атакерите, не е голяма тайна. Разбирам защо не искате да сте с Уестерос, но защо отидохте точно при Фрийкс? Коцето е губил атакерския си град точно от фрийкс последните два пъти (ера 13 и 15 май), на Десо му хванаха хамъра с шпионски акаунт (ера 8), а Вальо и Цецо бяха осмивани и постоянно плюти (ера 17) даже бяха се регистрирали с идеята да им пречат.

Тази ера изобщо получихте ли някаква помощ от -/+, получихте ли някакво признание от тях или поне "евала за усилията", участвахте ли по някакъв начин в ръководенето на алианса или се превърнахте в Сторм (Хелл) - поредната патерица на Фрийкс? Аз лично никога не бих се задоволил да бъда "втора ръка играч" за някого и никога не бих се присъединил към хора, които са ме плюли и обиждали...

Докога всеки ще тича при "силния на деня"? Толкова ли лесно забравяте колко мръсно са ви правили Фрийкс?

П.С.: все още намирам акцията по АК47 за безкрайно тъпа, но поне леко ми се изясниха мотивите на Иво :)
    Последна промяна Brazzers; 27-01-15 в 23:18
    ИВАН - над 800к фаланги + най-голям дефенз тази ера
    PIMP - http://travian-reports.net/bg/report/5174883d023 + строители на чудото-победител и #1 в защита
    ShagIvan - http://travian-reports.net/bg/report/51750550d65 + най-голям офенз в бг сървър (вече не) и #3 в атака
    SiNnErS - http://travian-reports.net/bg/report/5175273478c + най-голям офенз тази ера и #2 в атака
    Refresh - http://travian-reports.net/bg/report/51962ead3fd + най-голям офенз тази ера и #7 в атака

Паладин pessssss's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

на мен хамър не са ми хващали ни на ера 8 нито никога, може ли да ме светнеш как е станало или нема смисъл. до респект играх на -3-5 ганадор и сие се изсипаха и те не ми взеха атак селото. а за ера 8 явно само вие знаете
    Събери десет кебапчета, получаваш куче

Легионер killer1981's Avatar

Post Добър въчер

Цитат Първоначално Добавил pessssss Преглед на мнение
    лично обясних на Иво защо напускам решението беше мое, писахме си в скайп. а си драпайте пат...ките дето искате, обясних че ще си играя дет искам и няма да давам обяснения на никой. Вашият пробит алиянс както казах губи всеки сървър играчи, а нацупените лидери ще си остаат самички. ай със здраве
    Добър вечер пак,към бившите ми съотборници макар че от тях не остана никой сериозен и играчите с които съм играл се броят на пръсти, и са останали само лидерки от който май не става нищо лично мнение.Иво(болт) към тебе брат знаеш колко те уважавам и колко държа на нашето приятелство същата работа е и със пес(десо),след като разбрах кой играе с акаунта AK47,говорих с хората и понеже ги уважавам а и никога няма нападна песс независимо че бяхме противници благодарение на определени хора който се мислят за лидерки както и някои лидери на тоя алианс.Дадох дума на Десо че никой от нашият клан няма да го напада и няма от какво да се притеснява и да се развива спокойно, и ме няма от какво да се притеснява и да си играе играта.Тъй че незнам що си мислите че е избягал щото се е притеснявал от от хората около него даже си храниш в началото оф войската при него преди да стана деф.А всеки знае защо реално той напусна алианса, както и много други хора и кланове не искат да играят.Както съм казвал когато играех сериозно от каси лидери не става, както и от хора които не си държат на думата и правят ...... номера.Еи затова сте на тоя хал и брат незнам ти как си опетняваш името като заставяш зад някой хора, а плюеш хората на който знаеш че може разчиташ и който знаеш че няма ти правят номера.А колкото до другото все пак сме в БългариЯ

Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил killer1981 Преглед на мнение
    Добър вечер пак,към бившите ми съотборници макар че от тях не остана никой сериозен и играчите с които съм играл се броят на пръсти, и са останали само лидерки от който май не става нищо лично мнение.Иво(болт) към тебе брат знаеш колко те уважавам и колко държа на нашето приятелство същата работа е и със пес(десо),след като разбрах кой играе с акаунта AK47,говорих с хората и понеже ги уважавам а и никога няма нападна песс независимо че бяхме противници благодарение на определени хора който се мислят за лидерки както и някои лидери на тоя алианс.Дадох дума на Десо че никой от нашият клан няма да го напада и няма от какво да се притеснява и да се развива спокойно, и ме няма от какво да се притеснява и да си играе играта.Тъй че незнам що си мислите че е избягал щото се е притеснявал от от хората около него даже си храниш в началото оф войската при него преди да стана деф.А всеки знае защо реално той напусна алианса, както и много други хора и кланове не искат да играят.Както съм казвал когато играех сериозно от каси лидери не става, както и от хора които не си държат на думата и правят ...... номера.Еи затова сте на тоя хал и брат незнам ти как си опетняваш името като заставяш зад някой хора, а плюеш хората на който знаеш че може разчиташ и който знаеш че няма ти правят номера.А колкото до другото все пак сме в БългариЯ

е сега всичко Ви е ясно, не ви напуснах от страх а защото не ми се играе със смотан алиянс

Легионер

По подразбиране

Голям рев, голямо чудо, два реда сълзи и три реда сополи, ама вижте ме мене аз къде съм и що съм. Превърнахте форума в Искрено и лично, само Миглена Ангелова с червения костюм липсва, публика явно не ви липсва.
    Играйте си играта бе хора, кой крив кой прав все тая, кервана си върви кучето си лае дет се казва. Уж сте големи хора пък се държите като в детска градина, срамна работа...

Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил storm Преглед на мнение
    Голям рев, голямо чудо, два реда сълзи и три реда сополи, ама вижте ме мене аз къде съм и що съм. Превърнахте форума в Искрено и лично, само Миглена Ангелова с червения костюм липсва, публика явно не ви липсва.
    Играйте си играта бе хора, кой крив кой прав все тая, кервана си върви кучето си лае дет се казва. Уж сте големи хора пък се държите като в детска градина, срамна работа...
    Играем си ама си и ревем, нещо проблем има ли :))

Хедуан epoTuka`'s Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Brazzers Преглед на мнение
    Това, че минусите са слаби и не могат да си бранят атакерите, не е голяма тайна. Разбирам защо не искате да сте с Уестерос, но защо отидохте точно при Фрийкс? Коцето е губил атакерския си град точно от фрийкс последните два пъти (ера 13 и 15 май), на Десо му хванаха хамъра с шпионски акаунт (ера 8), а Вальо и Цецо бяха осмивани и постоянно плюти (ера 17) даже бяха се регистрирали с идеята да им пречат.

Тази ера изобщо получихте ли някаква помощ от -/+, получихте ли някакво признание от тях или поне "евала за усилията", участвахте ли по някакъв начин в ръководенето на алианса или се превърнахте в Сторм (Хелл) - поредната патерица на Фрийкс? Аз лично никога не бих се задоволил да бъда "втора ръка играч" за някого и никога не бих се присъединил към хора, които са ме плюли и обиждали...

Докога всеки ще тича при "силния на деня"? Толкова ли лесно забравяте колко мръсно са ви правили Фрийкс?

П.С.: все още намирам акцията по АК47 за безкрайно тъпа, но поне леко ми се изясниха мотивите на Иво :)
    Последните ери си ми почти симпатичен , та не разбирам сега какъв е проблема че са минали в отсрещната страна ,аз лично си мислех да ги поканя още в началото /заради песс/защото през времето когато сме играли заедно никога не сме имали проблеми,но не го направих само ,защото Иво също играеше и го счетох за неуместно,не знам какъв е приблема с местенето им ,но сигурно има причина . А и да няма такава всеки е свободен да играе където си поиска .Що се отнася за атаките по него за мен не е изненада аз поне го очаквах ,но мисля че няма и повод за сръдни от страна на пес и хоут това е целта на играта биеш всичко което не е с теб.
    Колкото до САВОВИ, да ние се регнахме до тях ера 17 и се позабавлявахме и пречихме вярно е ,но това не значи че в момента те са втора ръка играчи за нас ,точно обратното мога с чиста съвест да кажа ,че съм изненадана колко добре успяхме да се сработим и ,че нямахме дори 1 разминаване на мнения .Разбира се ,че от самото начало те са в лидерския и се изисква дори и тяхното мнение!
    Дали сме им помагали няма да кажа ,нека те го направят ако считат за нужно !
    Крайно неуместно е да сравняваш клана на Цецо със сторм .
    Мислех повече да не коментирам тук освен доклади ,но ми писна да дъвчете едно и същи 2 дни!

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил tochitsa Преглед на мнение
    Много се чудех дали да се обадя.
    Тук съм от скоро и за малко, а има много по-добри играчи от мен и не бих искала да им давам акъл, как да играят. Обаче, реших,че мога да си позволя да си кажа мнението за това, което чета в този форум, относно начина по който се общува тук.
    Толкова злоба и омраза , породени от една игра! Не е за вярване!
    Играта трябва да ни разтоварва.
    Играта трябва да ни учи на нещо.
    Играта трябва да ни носи положителни емоции.
    ХОРА, преди да сме ИГРАЧИ, добри или лоши, ние сме преди всичко ХОРА. Моля ви, спазвайте добрия тон, когато разговаряте помежду си. Играете толкова ери заедно и вероятно ще продължите още толкова да играете. Не пренасяйте разочарованията си в играта в реалните си отношения.Някой от вас в предишни ери са играли в един алианс, други е възможно да не са един срещу друг в някоя следваща ера,... трябва да имате очи да се гледате.
    Запазете си самоуважението и общувайте помежду си с уважение.
    Това е само една игра..
    Ако не харесваш начина по който играе някой си свободен да му го кажеш без лични обиди и нападки. Никой никого не може да задължи да играе с хора, които не харесва.
    Искам да изкажа уважението си към всички добри играчи от цялата карта, независимо към кой алианс (клан) играят. Хората, които спазват правилата и спазвайки ги успяват да постигнат добри резултати в края и са удовлетворени от играта си , независимо дали стигат до победа или не, са достойни за уважение. Няма как всички да са победители. Не е и необходимо. Много по-ценно е да запазиш самоуважението си и чувството си за собствено достойнство и правото си да гледаш тези с които си играл и с които играеш открито в очите.
    Забавлявайте се докато играете.. , а ако не ви е забавно, просто не го правете..
    В грешка си, целта на тоя форум е да се храни. Нахраниш другия, после той тебе и така докато има форум. :):)
    Ако не искаш да си в масовката, стой далече от форум, ако не храниш здраво :)
    Виж какви хубави заплахи има, даже за саморазправа. Яко ги хапи щъркела :):):)
    Но това е нормално, от Travian има зависи живота. Как изхожда мъжката част, колко повече се реве във форума толкова повече му пораства пи..., (добива колосални размери). При женската част, гърдите им стават по големи и твърди и д-р Енчев няма работа. (ще трябва да се направи фондация, да се спаси д-р Енчев) :):)

И накрая по сериозно. Повечето играчи, така се мразят, че винаги ще се държат така помежду си (може и вендети да си организират, кой знае ще гледаме). Ще има нови съюзи, нови разделения и нов хуления. Така беше още първата Ера (не, че тогава се познаваха, ама пак така се хранеха, подобаващо.)

Легионер
    Местонахождение
    България

По подразбиране стефче един господин те търси

Легионер steff666's Avatar

Talking Цял бащичко , като две капки вода

Цитат Първоначално Добавил Boko Преглед на мнение
    Бончо , много хубаво е излязъл баща ти на тази снимка. Да ти кажа като се вгледах направо си му одрал кожата.
    А сега, вместо да си лансираш роднините тук, вземи си снимай от акаунта колко рега за злато имаш направени през тази ера? Да видят не знаещите, дето се бъркаха да купуват с пари, как се играе
    Последна промяна steff666; 28-01-15 в 18:09
    Не спори с глупака, защото ще те свали до неговото ниво, а после ще те бие с опита си.

Легионер
    Местонахождение
    България

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил steff666 Преглед на мнение
    Бончо , много хубаво е излязъл баща ти на тази снимка. Да ти кажа като се вгледах направо си му одрал кожата.
    А сега, вместо да си лансираш роднините тук, вземи си снимай от акаунта колко рега за злато имаш направени през тази ера? Да видят не знаещите, дето се бъркаха да купуват с пари, как се играе
    Накрая ще ти пратя снимка , все пак трябва да ти покажа как се играе . Не като теб с 3500 злато и 130к бухи да ми се разхождаш цяла ера :D:D ще трябва и офф да ти показвам как се вади.
    А с тия 13 села криви недоразвити цяла ера голямата конюшна не можеш си заредиш ама ясно играта не ти се отдава . Явно някой трябва да те научи как да го използваш това злато освен да го зареждаш на малки дечица .

Пс
    Объркала си баща ми с този човек .
    А той те търси каза че имаш нужда спешно от специалист .

Thumbs down

Накрая ще ти пратя снимка , все пак трябва да ти покажа как се играе . Не като теб с 3500 злато и 130к бухи да ми се разхождаш цяла ера :D:D ще трябва и офф да ти показвам как се вади.
    А с тия 13 села криви недоразвити цяла ера голямата конюшна не можеш си заредиш ама ясно играта не ти се отдава . Явно някой трябва да те научи как да го използваш това злато освен да го зареждаш на малки дечица .

Пс
    Объркала си баща ми с този човек .
    А той те търси каза че имаш нужда спешно от специалист .
    Ако се стесняваш да покажеш във форума ще поискам МХ да ти провери акаунта
    1/ за споделяне на парола- защото влизаш в още поне 30 акаунта
    2/ за игра и атаки с бот, във форума пуснах твой лог, за играта ти с бот
    3/ да провери реговете ти за злато, колко са, не съм съгласна , нито ще се съгласи който купува злато да хвърля реални пари тук , пък ти и алинаса ти да ни се подигравате.
    Не спори с глупака, защото ще те свали до неговото ниво, а после ще те бие с опита си.

Легионер
    Местонахождение
    България

По подразбиране

Ако се стесняваш да покажеш във форума ще поискам МХ да ти провери акаунта
    1/ за споделяне на парола- защото влизаш в още поне 30 акаунта
    2/ за игра и атаки с бот, във форума пуснах твой лог, за играта ти с бот
    3/ да провери реговете ти за злато, колко са, не съм съгласна , нито ще се съгласи който купува злато да хвърля реални пари тук , пък ти и алинаса ти да ни се подигравате.
    Нека ме провери лошо няма до сега бан не съм имал , а ти бая отнесе май.
    Забравих да ти кажа вкарай още 500-600к деф че този ти е малко все пак тия кьорави 100к бухи трябва да се пазят на 70-ти ден , 60 дена са правени :D най-вероятно са златни .

Thumbs down

Нека ме провери лошо няма до сега бан не съм имал , а ти бая отнесе май.
    Забравих да ти кажа вкарай още 500-600к деф че този ти е малко все пак тия кьорави 100к бухи трябва да се пазят на 70-ти ден , 60 дена са правени :D най-вероятно са златни .
    Не си имал бан до сега, при постоянното ти влизане с пароли по акаунти, при ползване на бот тактик, при регове за злато минимум 50? БРАВО НА ТРАВИАН ЕКИПА!!!!
    [02:26:24] Боко: (rofl)
    [02:26:31] Боко: тоя същия дето ми счупи моето
    [02:26:33] Боко: жорка
    [02:26:36] Боко: май ще ми оставаш пас
    [02:26:41] Боко: да му покажа от де изгрява слънцето
    [02:26:51] георги: мани че 15к шпиони имаше от там
    [02:27:12] георги: 20лв ковани
    [02:27:29] георги: а паса няма проблем
    [02:27:44] Боко: дай да му редим атаки
    [02:27:45] Боко: искаш ли
    [02:27:49] Боко: ся ще му пусна шпионажи
    [02:27:54] Боко: ще му начупим всички села
    [02:27:55] георги: (y)
    [02:28:13] Боко: тук ли си
    [02:28:15] георги: ама ти ще редиш
    [02:28:21] Боко: ми требва да тегля
    [02:28:24] Боко: лейв билдъра
    [02:29:12] георги: абе то вече няма за кога да ни блокват
    [02:29:39] Боко: викаш
    [02:29:46] Боко: през хрома и с тактика ли
    [02:30:20] георги: инкогнито и чистиш кукитата

Легионер
    Местонахождение
    България

По подразбиране

Не си имал бан до сега, при постоянното ти влизане с пароли по акаунти, при ползване на бот тактик, при регове за злато минимум 50? БРАВО НА ТРАВИАН ЕКИПА!!!!
    [02:26:24] Боко: (rofl)
    [02:26:31] Боко: тоя същия дето ми счупи моето
    [02:26:33] Боко: жорка
    [02:26:36] Боко: май ще ми оставаш пас
    [02:26:41] Боко: да му покажа от де изгрява слънцето
    [02:26:51] георги: мани че 15к шпиони имаше от там
    [02:27:12] георги: 20лв ковани
    [02:27:29] георги: а паса няма проблем
    [02:27:44] Боко: дай да му редим атаки
    [02:27:45] Боко: искаш ли
    [02:27:49] Боко: ся ще му пусна шпионажи
    [02:27:54] Боко: ще му начупим всички села
    [02:27:55] георги: (y)
    [02:28:13] Боко: тук ли си
    [02:28:15] георги: ама ти ще редиш
    [02:28:21] Боко: ми требва да тегля
    [02:28:24] Боко: лейв билдъра
    [02:29:12] георги: абе то вече няма за кога да ни блокват
    [02:29:39] Боко: викаш
    [02:29:46] Боко: през хрома и с тактика ли
    [02:30:20] георги: инкогнито и чистиш кукитата
    Не се прави, че са ти чужди тия работи
    все пак ти си експерта на ботовете да не забравяме ера 12 , че учеше атакерите как да пускат атаки с бота в офф стаята :)
    Явно ти си велика по-съветвай се и с други експерти по-горе ти постнах .

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Exclamation

Цитат Първоначално Добавил killer_pld Преглед на мнение
    Айде дай да го видим тоя офф колко да е голям ? Пускай го вече или ще бавите чудото да направиш повече ?
    Ще го бавят както в минали ери за да извадят големи офове ,защото сега целият рес от мулташките 3 клана на Фрийкс са за тях ! ;)
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Паладин hispano's Avatar
    Местонахождение
    Калифорния

Cool

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    Ще го бавят както в минали ери за да извадят големи офове ,защото сега целият рес от мулташките 3 клана на Фрийкс са за тях ! ;)
    Ще го бавим до август не се притеснявай ше те изчакаме да извадиш и ти някой офф да излезеш от дупката де си се наврял , ако можеш де , не като минали ери и офф село да нямаш касичко само да не се наложи за теб да го сържим цяла година да изкараш 2к кати ако можеш

ПС: мулти клановете не са ни 3 само,в грешка си,ми и половината от стормовете пак са мой,такива донори за изпускане ли сте , айде толкоз лаене,заплахи и плюване дай да те видим теб къде си форумяко

Паладин ganador's Avatar
    Местонахождение
    london

По подразбиране Кучета и котки не помня да съм нападал :)

Цитат Първоначално Добавил pessssss Преглед на мнение
    на мен хамър не са ми хващали ни на ера 8 нито никога, може ли да ме светнеш как е станало или нема смисъл. до респект играх на -3-5 ганадор и сие се изсипаха и те не ми взеха атак селото. а за ера 8 явно само вие знаете
    Айе наздраве .... И не мислех че ще дойде време да станеш форумен герой , да не си започнал да посещаваш анонимни алкохолици или някой катапулт те треснал по главата та си "поумнял" ? ;)

Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ganador Преглед на мнение
    Айе наздраве .... И не мислех че ще дойде време да станеш форумен герой , да не си започнал да посещаваш анонимни алкохолици или някой катапулт те треснал по главата та си "поумнял" ? ;)
    Ехеее лондонската мъгла ли те отвяла толкоз че се сети за мен

Преторианец Brazzers's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Честита победа на Фрийкс. Показахте, че сте най-добрите в момента за не знам вече кой път. За всички стана ясно, че Сторм нямат шанс още след втората ви акция по тях.

Тази ера не блестяхте с хамъри както преди, но и тези бяха предостатъчни. Според мен решихте да опровергаете Змията, че шепа ваши играчи окупират важните арти само за себе си, за да вадят огромни армии. Евала за готините хамъри все пак на АК47, Спор69 и Гейши. Качете и останалите доклади.

П.С.: Кога ще играете пак, чак следващия зимен ли?
    ИВАН - над 800к фаланги + най-голям дефенз тази ера
    PIMP - http://travian-reports.net/bg/report/5174883d023 + строители на чудото-победител и #1 в защита
    ShagIvan - http://travian-reports.net/bg/report/51750550d65 + най-голям офенз в бг сървър (вече не) и #3 в атака
    SiNnErS - http://travian-reports.net/bg/report/5175273478c + най-голям офенз тази ера и #2 в атака
    Refresh - http://travian-reports.net/bg/report/51962ead3fd + най-голям офенз тази ера и #7 в атака

Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •