Страница 5 от 14 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 81 до 100 от 272

Тема: Ера 19 BGX

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Cool

Цитат Първоначално Добавил Гладиатор Преглед на мнение
    Змийски ако не се лъжа имаше едно твое мнение дето се чудеше дали дефа на FREAKS щял да стигне до артовете и дали въобще ще ги опазим и как ще са разпределени... проста работа както виждаш артефакт само в 1 играч не стои, апък дефф видя на докладите :)
    Вие имате 3-4 пъти по-малко арти от нас ! За какво говориш въобще ?

Blade повърхностно мислиш детенце сладко то интересното тепърва предстои ;)
    Ако Змията не беше написал този пост за разпределяне на артите наистина нямаше да видите ,но леля ви Гера и Надя знаят че ,ако съм прав ще се изпокарате за тях и ви ги оставиха сега берат душа че малки армий ще извадят и величието им върви надолу(мислиш ли че на Цонко му е лесно да хаби рес грабен от мултаците да върти ефекта бсс ? :D ) ,но не си от тези да ме разбереш затова продължавай да лаеш в тяхна полза :D
    Последна промяна ZmIeNoSeZ; 10-01-15 в 16:39
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Паладин The Shadow's Avatar

По подразбиране

предалство ли наричаш гледане на интереси... под нивото си в играта ми, а това е виртуален свят и не гледаме кой какъв е в живота, а само как се представя тук, дори като те гледам и в реалността си по-надолу, ако имаш останала капка достойство не ми отговаряй :)

http://zamunda.net/details.php?id=429040&hit=1 филмче като за тебе

За реалността съм ама много по нагоре от тебе нещо гледам копираш думи за слепите го пиша пак СРЕЩУ МЕН ДА ТЪРЧИШ НЕ МОЖЕШ ДА МЕ НАСТИГНЕШ

Ти и достойнство си имал като гледам каква секретарка си чак започна да цитираш и змея
    Прав и тъп ъгъл:Правият ъгъл казал на тъпия:-Тъп си!Тъпият отвърнал:-Прав си!

https://www.youtube.com/watch?v=CD-E-LDc384

Your soul is mine

by Nevermore

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение

Ако Змията не беше написал този пост за разпределяне на артите наистина нямаше да видите ,но леля ви Гера и Надя знаят че ,ако съм прав ще се изпокарате за тях и ви ги оставиха сега берат душа че малки армий ще извадят и величието им върви надолу(мислиш ли че на Цонко му е лесно да хаби рес грабен от мултаците да върти ефекта бсс ? :D ) ,но не си от тези да ме разбереш затова продължавай да лаеш в тяхна полза :D
    Ти продължаваш да пишеш глупости...Лаеше че ще държа бсс постоянно, видя че не ползвам бсс сега ново 20:)(хабя рес грабен от мултаци)..Сега да те питам..Кога ме видя в грабители?...Може и ти да пробваш с арт глупак,да видим колко ще извадиш оф. Спри да ми ядеш задните части..Не разбрали, че правя деф..Нали каза че няма ми позволиш да правя вече хамар,и аз слушам..
    Сега е време да си покажеш ника.Тук в форума е лесно да пишеш кой какъв бил и какви мултита касирал.

ЛЕКА ВЕЧЕР И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ..
    http://travian-reports.net/bg/report/38868327ae6 - рекорд на сървара-2
    http://travian-reports.net/bg/report/45110121ad2 - рекорд на сървара
    http://travian-reports.net/bg/report/51573343288 - рекорд в бг травиан
    http://prntscr.com/5z8fre рекорд-19 ера

Легионер

По подразбиране

Нова Година - Нов Късмет и това е 3-тото чудо на алиянс Гота ! Честито !
    Сега играта ще стане още по-интересна !

СТОРМ или ГОТА да спечелят съдбата ще реши,
    но Фрийкс това няма да сте вий !

Дразнителите между Гота и Сторм вече ги няма и дефа може да бъде у всекиго от нас !

Успех да си пожелаем,
    и Фрийкс да закопаем.
    Е не тук изби рибата..смени дилара:) Та те ГОТА ви убиха от бой бре..Ти да не гледаш някой друг сървар.Тук е БГХ:) Приемам залози ако искаш:) кой ще дигне ниво 100 чудо...Ама знам че няма да се басираш защото знаеш кой ще е победител:).
    http://travian-reports.net/bg/report/38868327ae6 - рекорд на сървара-2
    http://travian-reports.net/bg/report/45110121ad2 - рекорд на сървара
    http://travian-reports.net/bg/report/51573343288 - рекорд в бг травиан
    http://prntscr.com/5z8fre рекорд-19 ера

Cool

Цитат Първоначално Добавил SPOR69` Преглед на мнение
    Е не тук изби рибата..смени дилара:) Та те ГОТА ви убиха от бой бре..Ти да не гледаш някой друг сървар.Тук е БГХ:) Приемам залози ако искаш:) кой ще дигне ниво 100 чудо...Ама знам че няма да се басираш защото знаеш кой ще е победител:).
    Дилъра те мами с лошокачествени хапчета :D
    Наблегни на мултаците да касиш че армията ти ще е по-малка май ,когато беше с нас ти беше спокойно сега опера бяхте от зор че то нямате хора ......добре че мултаците атакъри ви поспасиха за бройка ж*лка картинка сте като цяло ;)
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    by assen

Преторианец Гладиатор's Avatar

Question

Цитат Първоначално Добавил The Shadow Преглед на мнение
    http://zamunda.net/details.php?id=429040&hit=1 филмче като за тебе

За реалността съм ама много по нагоре от тебе нещо гледам копираш думи за слепите го пиша пак СРЕЩУ МЕН ДА ТЪРЧИШ НЕ МОЖЕШ ДА МЕ НАСТИГНЕШ

Ти и достойнство си имал като гледам каква секретарка си чак започна да цитираш и змея

глупав глупав колко да си глупав? и не виждам кого цитирам нещо.... просто ми работи сивото вещество :) като те гледам повечко съм постигнал до тук в живота... достойство имам, не като теб да се правя на циркаджия... има една думичка селяндур(май те описва много точно)... ти му приказваш то си знае неговото, а колкото доклад от мен в профила ми в травиан има линк с изтрит град, гледай да не окича и тебе там... :) и кажи де похвали се какво си постигнал, че чак срещу тебе да търча да не мога да те стигна... (виждам колко си ми умен пишиш ми тука както трябва пък в скайпа на маймуница) ФИЛМА Е ЖЕСТОК! колкото до заглавието му то май се отнася за теб и хората около теб щом така си възпитан да не приемаш поражение... много лошо качество! а това всичкото ти го написах още преди да погледна кой е филма... виж съдбата ме води както трябва... :)
    Последна промяна Гладиатор; 10-01-15 в 18:17

Легионер Blade3's Avatar

По подразбиране

Само глупости говориш... примери се че няма какво да кажеш повече. А относно артовете ,не е важно количеството а качеството!
    Като гледам как въртите бсс-та 4,5 човека и ги държите по 2,3 дена. Ето това е жалко.. Хайде да видим какви арми ще извадите ;)
    Спри да се мислиш за нещо което не си!
    ИСКАМ ТЕ ВИДЯ ТУК СЛЕД КАТО СПЕЧЕЛИМ!!!!
    Въпросът не е кой ще ми позволи, а кой ще ме спре!

Лошата новина, е че времето лети!
    Добрата новина, е че ти си пилота!

Thumbs up бройки...

FREAKS 28-26 STORM това са бройките които притежават алиансите... къде видя 3-4 по-малко... против теб и другите нямам нищо освен The Shadow (даже сега погледнах че някой го е поорутил с 100 население г/д), просто не обичам да бъда намесван в някви просташки спорове, че и азе ставам простак :D

Паладин The Shadow's Avatar

По подразбиране

глупав глупав колко да си глупав? и не виждам кого цитирам нещо.... просто ми работи сивото вещество :) като те гледам повечко съм постигнал до тук в живота... достойство имам, не като теб да се правя на циркаджия... има една думичка селяндур(май те описва много точно)... ти му приказваш то си знае неговото, а колкото доклад от мен в профила ми в травиан има линк с изтрит град, гледай да не окича и тебе там... :) и кажи де похвали се какво си постигнал, че чак срещу тебе да търча да не мога да те стигна... (виждам колко си ми умен пишиш ми тука както трябва пък в скайпа на маймуница) ФИЛМА Е ЖЕСТОК! колкото до заглавието му то май се отнася за теб и хората около теб щом така си възпитан да не приемаш поражение... много лошо качество! а това всичкото ти го написах още преди да погледна кой е филма... виж съдбата ме води както трябва... :)

Нищи не ти работи не стига че си глупак ама и пълен селянин си само не знам къде ще кичиш мишка скапана пък и на теб да ти казвам кво съм постинал :D на селянин не се казва много романи почна да пишеш ама явно няма кво да казваш че взе да обиждаш селяндурски клоун
    Прав и тъп ъгъл:Правият ъгъл казал на тъпия:-Тъп си!Тъпият отвърнал:-Прав си!

https://www.youtube.com/watch?v=CD-E-LDc384

Your soul is mine

by Nevermore

Post Real Life In Travian All Time

Цитат Първоначално Добавил Blade3 Преглед на мнение
    Само глупости говориш... примери се че няма какво да кажеш повече. А относно артовете ,не е важно количеството а качеството!
    Като гледам как въртите бсс-та 4,5 човека и ги държите по 2,3 дена. Ето това е жалко.. Хайде да видим какви арми ще извадите ;)
    Спри да се мислиш за нещо което не си!
    ИСКАМ ТЕ ВИДЯ ТУК СЛЕД КАТО СПЕЧЕЛИМ!!!!
    Аз ще съм тук и вие ще сте тук с мултаците си !!!
    АКО евентуално спечелите по някакъв късмет си представям леля ви Гера тогава ще пропише и то нещо от рода на :
    "Браво на Алияна Фрийкс за Победата !!! Бяхте невероятни !!! Ще се видим другата зима отново !" :))))
    А, реалният превод е:
    "Браво на 3-те мулташки клана на Фрийкс без който нямаше да направим тези армий и чрез който показахме пред врагЪ повече армий да се страхуват !!! Страхотно касирахме благодаря ви бяхте страхотни и неотразими (тук под "неотразими" се има в предвид докладващите чисти играчи ,който не са отразени) !!!
    До следващата зима ,а до тогaвa аз и Надя ще се крием с некой ник(donna примерно онтово) в некой клан (ТТБ примерно) за мизерий и ще се подготвяме с мултаците и цялата оргaнизация пак за зимният!!!
    Аз бих казал че сте гола вода ..... слаб алиянс като цяло..... нищо неструващ ,ако участвате в чужд сървър надали повече от 3-ма ще има отключени реални играча :)
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    by assen

Cool

АКО евентуално спечелите по някакъв късмет си представям леля ви Гера тогава ще пропише и то нещо от рода на :
    "Браво на Алияна Фрийкс за Победата !!! Бяхте невероятни !!! Ще се видим другата зима отново !" :))))
    А, реалният превод е:
    "Браво на 3-те мулташки клана на Фрийкс без който нямаше да направим тези армий и чрез който показахме пред врагЪ повече армий да се страхуват !!! Страхотно касирахме благодаря ви бяхте страхотни и неотразими (тук под "неотразими" се има в предвид докладващите чисти играчи ,който не са отразени) !!!
    До следващата зима ,а до тогaвa аз и Надя ще се крием с некой ник(donna примерно онтово) в некой клан (ТТБ примерно) за мизерий и ще се подготвяме с мултаците и цялата оргaнизация пак за зимният!!!
    Аз бих казал че сте гола вода ..... слаб алиянс като цяло..... нищо неструващ ,ако участвате в чужд сървър надали повече от 3-ма ще има отключени реални играча :)
    ухххх поне аз съм спокоен че ще бъда отключен :D

Talking

Цитат Първоначално Добавил The Shadow Преглед на мнение
    Нищи не ти работи не стига че си глупак ама и пълен селянин си само не знам къде ще кичиш мишка скапана пък и на теб да ти казвам кво съм постинал :D на селянин не се казва много романи почна да пишеш ама явно няма кво да казваш че взе да обиждаш селяндурски клоун
    етоооо гоооо звярааааа ядосан ША ЧУПА ТОС ТИЛИВИЗОР най-якото е да изкараш врага от релси момче ти направо превърташ много се кефя как те нервя и ти не долавяш нищо :D :D :D не ме бърка да ме обижда някъв компютърен БИЯЧ, на колкото и да си ела бе муце да ти нацепя кофата па земе ти вУезе мъничко акъл така на тънка струйка ще ти го наливам МА ТОЙ УМРЯЛ МА!!!! МУХАХАХАХАХ... както ти казах по рано пълен ПАЦУЛАН :) аре лека мека и внимавай да не набараш на бай Гошо шпека ;) МУАХАХААХАХАХ

Легионер Blade3's Avatar

По подразбиране

А, реалният превод е:
    Значи отново показваш че нямаш какво да кажеш и просто говориш глупости ....
    Надя,Владо,Цонко,Гера и Камелия са се доказали отдавна като играчи .... Просто няма какво да кажеш по техен адрес и говориш пълни глупости :D Когато те са играли победите който са постигнали са изцяло извоювани с тяхна организация и игра (Безсънни нощи в гледане на чудо, организиране на акции и деф кординиране). Не като теб да си написали 11 кратни победители и цяла ера да са писали по форумите и някой друг да им е вадил офф (цитирам хамърския миналата зима, изваден от Боко).
    Спирам да пиша с теб не си заслужава и все пак очаквам да чуя бомбата по мой адрес и лидер на Фреакс която ще пускаш. Може още да не си я измислил ;)
    И знаеш, че няма да е случайност победата в в края на ерата :D
    Последна промяна Blade3; 10-01-15 в 19:59

Thumbs up С помощ е наѝ-лесно

Blade безгранично гл*пав си казал съм ти го неведнъж! Аз ИЗРИЧНО неискам да ми пишеш ! Мишлетата за ,който говоря истини те да се оправдават ..... ти хем незнаеш .... хем църкаш !
    Освободи ме от ненужното си присъствие ;)

14 ера Надя игра с скрит акаунт donna и защо ли стоя блокирана за бот цяла ера от тогава до сега явно е напреднала с връзките.Приятелските семейства са голямо нещо в травиян ;)
    17 ера турският клан регнат на -/- с цел да бият с 5 дневен оф от близко V&T беше регнат и гледан половината от самата нея и дефени от нас,но инак се тупате в гърдите ,а в мизерийте сте ненадминати!
    Как така се събрахте явно се откривате такива като вас
    Камибебо-шпиони и мултита, уморител на офове и пасс мастер
    Гладиатор-предател
    Blade-предател
    Гера и Надя- мултащина до безбожие,но с връзки ;)
    Споти & Цонко- мултаци и много лъжи във форума
    +3 мулташки клана
    Братчеда и аверите му-мултащина
    Паплач която в нормален сървър със сериозни мх ще бъдат блок или каси :)
    Последна промяна ZmIeNoSeZ; 10-01-15 в 20:53
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    by assen

Легионер Blade3's Avatar

Wink Жалък си

Blade безгранично гл*пав си казал съм ти го неведнъж! Аз ИЗРИЧНО неискам да ми пишеш ! Мишлетата за ,който говоря истини те да се оправдават ..... ти хем незнаеш .... хем църкаш !

14 ера Надя игра с скрит акаунт bubolina и защо ли стоя блокирана за бот цяла ера от тогава до сега явно е напреднала с връзките.Приятелските семейства са голямо нещо в травиян ;)
    17 ера турският клан регнат на -/- с цел да бият с 5 дневен оф от близко V&T беше регнат и гледан половината от самата нея и дефени от нас,но инак се тупате в гърдите ,а в мизерийте сте ненадминати!
    Гладиатор-предател
    Blade-предател
    +3 мулташки клана
    Eххх :D :D :D Няма какво да кажа това е поредното повтаряне от товя страна :D
    Разбрахме че играем с ботове , пускаме атаки със скриптове и имаме 5 клана мултаци :D
    Измисли нещо ново :) И чакам да чуя форумната бомба за мен и лидер на Фреакс!
    И аз не съм предател, просто ви направих троянски кон на онази ера и ти върза, затова точно ти си глупака че се върза да ме вземеш и да ме допуснеш в атакерската стая. И защо ти казвах че направих троянски кон (бях играч на ТТБ и умишлено преминах в ХЕЛ с ясната цел какво искам) ;)
    Лека вечер на всички

П.С. Играчът ZmIeNoSeZ не съществува!
    Последна промяна Blade3; 10-01-15 в 20:47

Lightbulb

Цитат Първоначално Добавил Blade3 Преглед на мнение
    Eххх :D :D :D Няма какво да кажа това е поредното повтаряне от товя страна :D
    Разбрахме че играем с ботове , пускаме атаки със скриптове и имаме 5 клана мултаци :D
    Измисли нещо ново :) И чакам да чуя форумната бомба за мен и лидер на Фреакс!
    И аз не съм предател, просто ви направих троянски кон на онази ера и ти върза, затова точно ти си глупака че се върза да ме вземеш и да ме допуснеш в атакерската стая. И защо ти казвах че направих троянски кон (бях играч на ТТБ и умишлено преминах в ХЕЛ с ясната цел какво искам) ;)
    Лека вечер на всички

П.С. Играчът ZmIeNoSeZ не съществува!
    От теб друго не се и очаква!
    Човека от кухнята levchev ти го каза че се запомни като "предател" такива хора са и в живота същите,едно от многото неща в която е разликата между нас !
    Много сте тихи Фрийкс ?!?
    Не си измислям малкия какво да направя че играеш сега с фрийкс лидер ,който искаше да те рути !!!
    Последна промяна ZmIeNoSeZ; 10-01-15 в 21:14
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    by assen

Lightbulb

14 ера Надя игра с скрит акаунт donna и защо ли стоя блокирана за бот цяла ера от тогава до сега явно е напреднала с връзките.Приятелските семейства са голямо нещо в травиян ;)
    Гладиатор-предател
    Blade-предател
    +3 мулташки клана
    на мен пък кое ми е предателското?!? играя в фреакс от 2012г... просто различни интереси всеки сезон и никога никой не съм обременявал да ме взема или нещо поне се знае, че не съм някой дето иска нещо апък колкото до пролетния 2014г тогава дори артефакт не съм пипал, играя за клана :)... откакто играя сериозно съм играл Респект(ако не се лъжа)/Робин/Гери/Робин (под прикритие)/ Стефка/Гери/Стефка и дето викат старата любов ръжда не хваща пак съм си при Гери... така че не виждам кое ми е предателското играл съм при Гери преди да зная дори за Стеф :)
    Последна промяна Гладиатор; 10-01-15 в 21:23

Преторианец

По подразбиране

на мен пък кое ми е предателското?!? играя в фреакс от 2012г... просто различни интереси всеки сезон и никога никой не съм обременявал да ме взема или нещо поне се знае, че не съм някой дето иска нещо апък колкото до пролетния 2014г тогава дори артефакт не съм пипал, играя за клана :)... откакто играя сериозно съм играл Респект(ако не се лъжа)/Робин/Гери/Робин (под прикритие)/ Стефка/Гери/Стефка и дето викат старата любов ръжда не хваща пак съм си при Гери... така че не виждам кое ми е предателското играл съм при Гери преди да зная дори за Стеф :)
    Ти да не си влюбен в Гери? Само за нея говориш? :)

Exclamation ко?не!

Цитат Първоначално Добавил Face Преглед на мнение
    Ти да не си влюбен в Гери? Само за нея говориш? :)
    аз не съм ама е супер човек... може да питаш змията за това и той я споменава постоянно ;)

По подразбиране

аз не съм ама е супер човек... може да питаш змията за това и той я споменава постоянно ;)
    Тя сваля ле*пери като теб !
    Затова каквото ти каже ще го изпълняваш - шпионин,мултаци,каса,чистач ти си и слуга все пак !
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    by assen

Страница 5 от 14 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение