Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследнаПоследна
Показване на резултати 61 до 80 от 87

Тема: Доклади

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Пф, разбира се че не се дразним, само се обиждаме и се бъркаме в личния живот на хората... ^_^
    Никога не съм отричала грешките си. Моята най-голяма грешка в този сървър беше че останах да играя.
    Мислех ви за много по-стойностни хора, ама то казват многото мислене е вредно, та ще взема да спра да ви мисля толкова, че така или иначе все не го доизмислям като хората очевидно.
    Не казвам, че всичко, което съм направила, е било идеално или правилно. Има една приказка бях я слагала на описанието си - "Колко е удобно да си тъп и некадърен! Никой не иска нищо от теб, защото знае, че нищо не можеш и ако случайно свършиш за две пари работа, всички го забелязват! Товарят този, който може! Естествено той прави повече грешки и си го отнася! При това всяко негово постижение се приема като нещо нормално."
    И така цял сървър вършех работата на тоя и на оня или по-точно на всички, но това не се оцени от тези, чиято работа вършех. Благодаря на останалите за подкрепата, а и на вас другите за дето ми вдигахте рейтинга. Ще се радвам някой сървър да се наемете с всичката работа, за която ме плюехте и да я свършите много по-добре от мен. Докажете ми че съм некадърен боклук както не веднъж ме наричахте през последните месеци и че трябва да се хвърлям от моста, както ме приканвахте да направя. Продължавайте да разпространявате глупости за личния ми живот щом това ви прави супер щастливи, радвам се че някой е щастлив благодарение на мен.

За мен беше удоволствие цял сървър да си тровя нервите и да ви търпя обидите и клюките. Надявам се всичко да ви се върне поднесено така както вие на мен го поднасяхте. Очевидно това искате, нали има една приказка не прави това, което не искаш да направят на теб, та следователно правите това, което искате на вас да ви направят.

Това ми беше първия сървър с толкова отговорен пост в алианс, ако не и най-отговорния, затова имам и грешки и пропуски, а и не всичко винаги е зависело от мен. Не можах да изкарам алианса за победа, за което се извинявам на всички играчи от него, които са разчитали на мен. Всичко се учи и аз си взех важни уроци от тук, с които ще си усъвършенствам играта.
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Легионер

По подразбиране

Ей пък и аз да не съм се включил все още ... както си е речено - на всяка манджа мерудия.

Темата, независимо за какво е, обикновено се поддържа от създателя си, т.е. не е наш приоритет да споделяме доклади тук. Не, че се крие нещо, така или иначе докладите се разпространяват доста бързо както много вече знаят.
    Като цяло в последния коментар на колежката Диляна се забеляза едно доста отчетливо раздразнение - дали заради изгубената поради лошите стратегически решения игра или заради поредната гавра по малкото чудо ... е, явно няма да разберем. Постепенно колкото повече четях, толкова повече усещах вътрешната агония, вплетена в думите ... но не агония поради неописуема болка, о, не. Най-голямата болежка в случая е наранената гордост. Прехвърлянето на вината продължава и до сега и все се набеждава някой друг.

Извън подмятанията, които бяха редовна част от темата, нека ти споделя малко от моя опит, който определено далеч задминава твоя в тази област. Когато градиш отбор, няма място за гордост. Ако искаш да те възприемат като добър лидер дори в паденията ти, трябва да се научиш да поемаш вина и за чуждите грешки. При успех няма място за "аз" - успя отбора, успяхме "НИЕ". Има ли гаф, независимо колко е голям, трябва да помислиш дали няма място за компромис. Когато някой сгреши, тогава вече казваш "аз", но не за да затвърдиш чуждата грешка, а за да я споделиш. Част от хората, които са влезли в клана, не са търсели дългата игра, дори аз самия не планирах да оставам до самия край ако трябва да бъда честен. Всички можем да се сетим за играчи, които са влезли в голям клан просто, за да имат силна подкрепа зад гърба си, а на по-късен етап се трият, защото им е омръзнало. Някои влизат заради силата, но всички остават заради отношението.

А пък колкото до по-ранния коментар, че си легнала в 5, а после си станала в 7 .. не съм помирисвал възглавница от около 60 часа и числото продължава да расте. В крайна сметка не е кой знае какво.

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Както виждаш никъде не казах отбора ни загуби, казах аз провалих отбора, аз загубих. Ако бяхме победили така или иначе не мога да кажа аз победих, защото нито реса за чудото нито войската е била моя там. Всички знаем на Левски думите "Ако спечеля, печеля за цял народ — ако загубя, губя само мене си" ситуацията е подобна, макар далеч по-маловажна.
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Заселник BathinApe's Avatar

По подразбиране

Dilqna, Vie ste bezbojen lamer. k?

Легионер

По подразбиране

Няколко бързи примера за това как сама си противоречиш. Надявам се ще послужат за приключване на разговора, а не за разпалване на още излишни коментари:

"Та честита ви победа, беше ясна много отдавна както и че аз съм приключила играта доста преди тази сутрин."
    - Ако ще се изкарваш сама виновна за загубата, то не е удобен начин да го придружаваш с отказ преди днешната случка.

"Сървъра беше изпълнен с уникална глупост срещаща се и при съюзника и при врага и силно се надявам хората, които се заръчаха повече да не регват в бавни и бг сървъри да го направят и да не ги видя повече!"
    - Мразим и свои, и чужди. Дори в загубата трябва да има достойнство, а то не се запазва с такива думи.

"Моята най-голяма грешка в този сървър беше че останах да играя."
    - И защо? Тази "грешка" не беше ли придружена с голяма количество задоволство след успешните акции и натритите носове? Или просто обстоятелствата се променят щом се обърне лопатата?

Вярно, не си спомням да си казала буквално, че отбора губи, но това, че ти си провалила отбора се появи твърде скоро, за да се приеме като нещо друго освен един от етапите на скърбенето.

Легионер

По подразбиране

от напиването ти Даниелке въпреки че не знам точно какво празнуваш като не си допринесла с нищо в този сървър освен че забавлява играчите с глупости. ;) (y)

От къде знаеш ? Много си далеч от истината мила.
    Първо аз и катдани го направихме тоя алианс, Приятели, второ когато ти се появи и почнаха интригите ................и ето ти резултата.... като и казах на Дани , че така ще стане, тя не вярваше. Няма сървар, в който си играла ти и манди , и да е успял отбора. А тая работа дето я вършеше ти, аз я правех преди теб. Така че не се оплаквай.
    И от къде знаеш, че нямам акуант в приятели , даже и сега ?! хахахах от къде знаеш , че не ми копирват вашите ММ, и не знам кога и къде ще нападате......имам доста познати в клан Приятели, не забравяй, че аз бях в ръководството, и когато напуснах клана, доста играчи искаха да напуснат с мен. Но играех в спийда, нямах време за тоя сървар.
    Поздрави на победителите, заслужихте си победата, направихте за смях врага, и сега лидерите им се трият :д

Легионер

По подразбиране

ЧНГ КЛАН,
    Да сте живи ,здрави и мъдри и в контекста на последното-играта за нашия алианс свърши...
    Лично аз днес приключвам,акк се пуска за триене-никакъв смисъл да се седи повече,освен,че ще станем за смях с безмислено упорство.Умния човек знае кога е победен и се оттегля,глупавия става за смях-това е моето верую,но нека всеки сам прецени за себе си.
    Хубав ден и прекрасен живот ви пожелавам
    Поздрав Дани

Това е резултата като дадеш на 14-годишно хлапе, да води алианс

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил asiano Преглед на мнение
    Няколко бързи примера за това как сама си противоречиш. Надявам се ще послужат за приключване на разговора, а не за разпалване на още излишни коментари:

"Та честита ви победа, беше ясна много отдавна както и че аз съм приключила играта доста преди тази сутрин."
    - Ако ще се изкарваш сама виновна за загубата, то не е удобен начин да го придружаваш с отказ преди днешната случка.

"Сървъра беше изпълнен с уникална глупост срещаща се и при съюзника и при врага и силно се надявам хората, които се заръчаха повече да не регват в бавни и бг сървъри да го направят и да не ги видя повече!"
    - Мразим и свои, и чужди. Дори в загубата трябва да има достойнство, а то не се запазва с такива думи.

"Моята най-голяма грешка в този сървър беше че останах да играя."
    - И защо? Тази "грешка" не беше ли придружена с голяма количество задоволство след успешните акции и натритите носове? Или просто обстоятелствата се променят щом се обърне лопатата?

Вярно, не си спомням да си казала буквално, че отбора губи, но това, че ти си провалила отбора се появи твърде скоро, за да се приеме като нещо друго освен един от етапите на скърбенето.
    Акции, в които от 6 пуснати атакери се налагаше аз да пускам 5 и после да храня и 6-те армии, честно казано не съм сигурна дали си е струвало дори само тези моменти. Особено когато после тея атакери ти кажат "нищо не направи".

Даниелке за мултитата ти в Приятели знам не се притеснявай. Не смятам да се трия, капитанът напуска кораба последен.
    Примери за отбори с които сме играли аз и Манди ти давам веднага - ВЪЛЦИТЕ /там бях в ръководството на клановете/ два с4, Илюминати с2, LG с2 /също бях в ръководството известно време/, КоМ вече не помня коя ера беше - тези са за мен. Манди КПП&RED с1, с6 ако не се лъжа като играха S6 TEAM ли какво беше тогава и аз бях там в ръководството на клан, с5, в който karsa строи чудо, ако не се лъжа, името на алито не помня и т.н. тези ми изникват сега в главата има и още доста.
    Последна промяна Диляна; 05-01-16 в 16:56

Легионер

По подразбиране

Нямам мултаци, за разлика от теб, за това че изнудваш хората да ти дават пароли и влизаш през друг браузер, че им крадяхте акуанти, за това че доста играчи се изтриха, след като сте влизали и сте им занулили войската.
    Аз не съм наказвана нито веднъж, за мултита, нямам бот и не влизам с чужди пароли.
    Не съм виновна , че ваши играчи, ми казват разни неща, все пак помниш случая с Дефо , нали ? Не му ли се подигравахте цял ден, че го касират от Туристи, а като ви пратиха фейк, опищя чата, че не съм ти организирала дефф?
    За това , че тогава нямаше и 200 кончета да касираш, само си вдигаше полята и се кефеше на добива си ? Аз имах 30к дефф мин тогава + кати, още тогава ако ви бяха подпукали, щеше да е приключил сървара, защото знаех точно колко дефф имаше в клана и беше трагично, брояха се на пръсти хората с войска.

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Ти 30к деф не извади до края на сървъра :D :D :D :D :D :D "Човек се хвали с това, което не е постигнал" Питай един играч над твоето ниво, кое се прави първо - войската или полята, защото знаеш ли хамърите кога почват да вадят офф примерно - като си завършат 18-ките, поне нашите хамъри, и са си топ оффовете в сървъра, нали така?
    Мойте житки като бяха на 16 ниво ти беше с 10-ки и 5к деф. ^_^
    Пак ти казвам да правиш разлика между мулти и споделяне на парола. Кажи ми на кой съм откраднала акаунта че и войската съм му била разбила лелееееее...... Стига съчинява истории бе лелеее, то аз не бях к*рва, не бях алкохоличка, с дърти чичковци ходих, че да ми купували разни неща, какво не бях за тебе не знам. Иначе като ти пиша се навираше в кучи г*з и ми викаше аз с теб нямам проблем, да копвам ли писма? (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(r ofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rof l)(rofl) Човек болна си, лекувай се - не са мои думи, а на един твой стар познат.

Легионер

По подразбиране

На моменти съм те съжалявала, ти и писмата ми ли пазиш, не знам кой е болния тогава :Д

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Не ти пазя писмата, просто не ги трия и си седят в изпратени :) Кога ме съжалява, като дрънка глупости на цял сървър, а на мен ми пише в тоя момент - нищо против теб нямам. :D :D

Легионер

По подразбиране

Нямам наистина нищо против теб, но много се вживяваш, нали нямах дефф, защо никой не ме нападна, докато играх, а когато разбрахте, че дадох на нави да ме касира, дефа беше махнат и градовете празни. Не взех ли на ваш играч село, под носа ви, в центъра на приятели, а пирадко не ви ли прави на луди в момента, не стига че не му взехте село, ами той ви рути и превзема :Д сам човек :р срамота, остави чудото и докладите от тази сутрин, но сте оставили хората си за каси............

Легионер Em0's Avatar

Red face

http://www.travian-reports.net/bg/re...9a,34512c8da63

Ето ги и докладите.Благодаря на Дилянчето че ми ги даде.
    Ще те черпя една близалка ако те видя някой ден.
    Последна промяна Em0; 11-01-16 в 23:08

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

На хората си предложих помощ, но понеже едно момче смени паса на няколко акаунта и отказа моята помощ акаунтите се рутят и им се вземат градове. Не мога да направя нищо по въпроса, Даниела не иска и да го изгони, само за да ми е на иначе. Нали знаеш всичко уж, за какво ме питаш, това трябваше да го знаеш. :)

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Сори мацка, ама Жорката не ми дава да пусна съобщението - по-точно го трие :D :D :D

Легионер sandwarrior's Avatar

По подразбиране

И да се спори и да не, изгубихте си 90% спечелен сървар, повече хора/акк и двата най-важни арта във вас... за играта ни с ИК мисля че съвсем ясно трябваше да е станало като взехме голямата хранилка от тях и после въртяхме малко БСС помежду си, който е следил играта ще знае, който не е да се научи...Всеки прави грешки, ние също направихме...със здраве...И ЕДНО БЛАГОДАРЯ НА КЛАНЪТ БЪЛГАРИЯ И НА ЦЕЛИЯТ АЛИАНС И ПОМНЕТЕ ЧЕ ТРАВИАН Е ОТБОРНА ИГРА И ОТБОРА ПЕЧЕЛИ... аз ще се наспя вече спокойно и няма ми мре армия...
    "Когато накарат врага да побегне, те [българите] не са доволни като персите, ромеите и други народи с преследването им на разумна дистанция и плячкосването на техните стоки, а не оставят преследването докато не постигнат пълно унищожение на враговете си"

"The adventure starts in our dreams, we dream of blue water teaming whit life, we dream of that one fish... These are the dreams of spearo's all around the world, all searching that one fish"

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

1. IK 60 9340 560374
    +
    4. BULGARIA 26 13491 350778
    +
    5. Eclipse 22 10437 229620
    +
    14. НЗОК 19 1112 21131
    +
    9. UNITED 7 12922 90457
    +
    7. ТУРИСТИ 20 9613 192263
    +
    12. КЛАН 3 9371 28113
    +
    10. RESPEKT 11 6913 76043
    =
    168 акаунта
    1548000 популация общо

6. A-1 6 33006 198036
    +
    2. ПРИЯТЕЛИ 53 8860 469601
    +
    3. ПPИЯТЕЛИ 37 10816 400201
    +
    8. К - 1 7 13672 95705
    +
    11. Приятeли 5 13116 65579
    +
    13. ADV 3 9317 27950
    +
    20. ПРИЯTЕЛИ 4 2479 9915
    =
    115 акаунта общо
    1267000 популация общо

Надявам се да нямам сериозни грешки в сметките. Може вече да спрете да повтаряте, че сте по-малко хора, защото очевидно е че не сте. :) Не слагам пък акаунтчетата ви дето са без кланове.

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Диляна Преглед на мнение
    ............
    Малката, много хубави сметки, но отново без кръчмар :)))
    Къде в уравнението са всичките акаунти от двата ви квадранта, които се изтриха в един или друг момент, а? Защото те не са никак малко ;)
    Докато при нас почти няма такива, които да се изтрият след артефактите.
    То ако направиш тея сметки след 4-5 дена може да излезне и че сме се били срещу 20-30 акаунта :))))
    Доста изкривена ти е стаГМИСТИката ;)

А това защо ви се трият хората и недоиграват сървър, в който имате видимо преимущество оставам сами да си отговорите и да си направите анализа ;)

Само ще вметна, че при пускането на артефактите имахте доста по-голямо числово преимущество защото тогава с Дидо ви гледахме клановете и хората в тях и правихме подобни сметки ;)
    Последна промяна Atlantis; 06-01-16 в 09:13
    CROSSBREED a.k.a. Atlantis

Легионер

По подразбиране

Не само, че се изтриха доста хора, но в момента, в клан Приятели доста играчи светят в жълто, червено и сиво :Д
    А защо е така, Дилянка ще ни светне :Д
    Доста хора бяха в началото, явно нещо е куцало в ръководството ;)

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •