Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на резултати 81 до 87 от 87

Тема: Доклади

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Тези дето са се изтрили чудо не строят нали, а в крайна сметка важното е чудото кой го строи не кой е щял.
    Нормално е накрая на сървъра да светят играчи. Иначе ще си позволя да сложа тук коментар на наш играч, за да те светна какво е куцало в ръководството. Единия от многото всъщност, но ще сложа този понеже беше писано днес и то в чата на алианса:
    [13:00:52] Ангел - fifs: Не обичам неизказаните неща!
    [13:01:40] Ангел - fifs: Искам да споделя,че не ми допадна поведението на лидерката на клан,ни
    [13:01:59] Ангел - fifs: Даниела
    [13:02:22] Ангел - fifs: кат-дани
    [13:03:30] Ангел - fifs: и като отношение към ”масата” играчи
    [13:03:50] Ангел - fifs: и към отделни играчи.....
    [13:05:16] Ангел - fifs: имаше малко в повече женско упорство.....в стил:”аз създадох клана”.....
    [13:06:30] Ангел - fifs: което е недостатъчно за да лидерстваш....
    [13:07:18] Ангел - fifs: НЕ казвм,че не е отделяла време на играта.....
    [13:09:05] Ангел - fifs: И все пак съм на мнение,че можеше когато усети по-големия потенциал на някои играчи...(със сигурност е усетила)...
    [13:09:44] Ангел - fifs: трябваше да им предостави свобода на действие.....
    [13:11:35] Ангел - fifs: Даже на потъващия Титаник
    [13:11:53] Ангел - fifs: музикантите си казаха:
    [13:12:37] Ангел - fifs: ” За мен бе чест да свиря с вас господа !”
    [13:13:21] Ангел - fifs: Дани можеше поне в този тон да напише последния си ММ
    [13:13:54] Ангел - fifs: А не едно фръцкане в стил:
    [13:14:28] Ангел - fifs: Голям играч съм голям....а вие сте баламурници!
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Диляна Преглед на мнение
    Тези дето са се изтрили чудо не строят нали, а в крайна сметка важното е чудото кой го строи не кой е щял.
    Това си е само и единствено ваш проблем.
    Работа на нашите оперативни атакери по време на сървъра по принцип е да отказват играчите от отсрещния отбор (в един идеален и силен сървър). Е тук вие определено ни спестихте това като си ги изгонихте сами.
    И нас ама ИЗОБЩО не ни интересува кой е виновен за това :)))

Цитат Първоначално Добавил Atlantis Преглед на мнение
    ... оставам сами да си отговорите и да си направите анализа ;)
    Не е нужно да се обясняваш и да ни даваш отчет къде ви е грешката и кой е най-крив от вашето ръководство.
    Тя (грешката) си е ваша. И честно да ти кажа, макар и да я видяхме още преди празниците, нас не ни интересува кой е виновният.
    Нали? :)
    И трябваше да сме луди, за да не се възползваме от вашите грешки ;)
    И понеже видях, че обичаш цитатите ще ти го кажа и с един цитат на Дарвин:

Цитат Първоначално Добавил Чарлз Дарвин
    Не най-силният от един вид оцелява, нито най-интелигентния, а този, който най-добре се приспособява!
    CROSSBREED a.k.a. Atlantis

Легионер

По подразбиране

Между другото наистина катдани е виновна за това положение, имаше добри играчи, и ако тя не беше строила посолството, нещата щяха да са съвсем различни.
    Първо тоя клан беше направен без да се познаваме, вървеше добре, тя реши че иска да е лидер, писа на всички съобщения, че лидера е малък и не може да ръководи, тогава се разцепихме, тя вдигна посолство, после го изгони, и така събрахме се в друг клан.
    После се направи тоя алианс Приятели, Диляна защитава клана и поема вината , но тя не е виновна, вярно че и натяквам за някои грешки, дано не ги повтаря в други светове.
    Играта я правят хората, трябва да има отбор, да се разбират хората вътре, да си спамят, да се поддържа духа, да се комуникира, и да се подкрепят играчите, независимо дали си лидер или малко дефче с 3 града.
    Това го казвам за играта като цяло, нямам никой в предвид, но от алианса България и тн. играха доста задружно и си постигнаха заслужена победа :д

Преторианец selekta's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Диляна не е = алианс ПРИЯТЕЛИ !
    (изчитайки постовете от последните страници виждам оплюване на целия алианс заедно с нея)

От това момиченце съм си удряла главата в тавана... Но пък за компенсация срещнах сташно готини и приятни хора :)

Това е игра и както при всяка игра трябва да е ти приятно да играеш.
    Радвам се, че играх с ПРИЯТЕЛИ,
    радвам се, че срещнах 'някои' и се радвам, че с 'други' сме само до края на сървъра !

Преторианец selekta's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

И Дилянче, преди да напишеш нещо - първо помисли, а ако не знаеш нещо - попитай. Стига прави всички ни за смях !

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Питам: с кой ник си ти, че никъде не споменаваш? :)
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Тааа влязох да пиша, че няма какво да ни снимате чудото, дефа в докладите съм го показала, след тези атаки, а даже и нея вечер дефа се оставя да мре, затова всичко което снимате не е точно инфо. От тогава до сега са измрели минимум 2 млн деф. ;)

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •