Показване на резултати 1 до 4 от 4

Тема: Бъг

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

Thumbs down Бъг

МХ се опитва да ни саботира ми се струва... За кой път вече с не знам колко човека и на не знам колко акаунта ни изписва, че не можем да вземаме ресурси, защото сме с един и същи IP адрес. При положение, че никой освен дуото ми ми няма паролата, как може някой да има същия IP адрес? Днес за пореден път на играч от клана ми му изписва, че има еднакво IP с играч, който касираме?!? Преди известно време не му даде да превземе град на друг такъв играч поради същата причина?!? В никой от случаите не е имало влизане с 1 IP в двата акаунта!

Community Manager Georgi's Avatar

По подразбиране

Здравейте,
    Автоматичната забрана за грабежи се налага от системата, когато засече, че и от двата акаунта е използвано едно и също IP в даден период от времето.
    Това най - често може да се получи ако използвате proxy или играете чрез мрежа на мобилен оператор.

Поздрави

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Как човек, който от 2 седмици не е влизал в акаунта си, може изобщо да има някакви история на IP-то. Доколкото знам тя се трие щом минат 2 седмици.

Community Manager Georgi's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Диляна Преглед на мнение
    Как човек, който от 2 седмици не е влизал в акаунта си, може изобщо да има някакви история на IP-то. Доколкото знам тя се трие щом минат 2 седмици.
    Здравейте отново,
    това не е точно така :)

Поздрави

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •