Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 21 до 40 от 87

Тема: Доклади

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил дяволче Преглед на мнение
    Дилянче, Вие сте няколко клана Приятели, както Вие може да се обедините по-между си, така и други три клана могат да сключат съюз. Да не говорим че в началото имаше 5 клана приятели. Май бяхте много сигурни в победата си, но нещата се промениха.
    Браво на другия алианс, добра игра !
    Кое в играта им беше добро по-точно? Издънките в акциите им или издънките при дефенето им?
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Диляна Преглед на мнение
    Как по-точно това върви в един абзац да го сложиш?!?
    Колкото до бинго, цял сървър съм ситър там и ти гарантирам, че играча нито бот е ползвал нито мултита. Това, че вие не можете да постигнете без мултита неговото ниво е отделен въпрос. Говориш ми за уважение към врага, а плюеш играчи, които не познаваш и сигурно няма да имаш и честта да ги. Бинго, в частност стария собственик Тодор, е един от най-честните играчи, които някога съм виждала в целия травиан, а вие не спряхте да го хулите, че бот ползвал, скрипт, сега мултита. Ти защо не уважаваш това че човека седя по цял ден, а дуотата му по цяла нощ и си пускаха ръчно атаки през 10-15 минути? И мога да ти го гарантирам не защото съм му висяла на главата да го гледам какво прави, а защото човека като му пишеш веднага ти връщаше отговор, като го нямаше ми драсваше в скайп да поема касирането аз. Ако си грабеше от мултаци както твърдиш, дали щеше да има толкова точки в нападатели /не говоря за такива от натари както прави аничка/? Или сигурно си трепе дефа в мултитата за медали?!? 100% и за това ще измислите някакво "логично" обяснение. Знаеш ли хората едно време са измислили митовете, за да си обяснят нещата, които не могат да разберат, та и вие сега си измисляте някакви историйки, за да си обясните как той е много по-добър от вас. Мен познаваш ли ме, него, Winnie the Pooh? Ако за тези години тук съм научила нещо, то е да не вярвам на хорски приказки.
    Първо , да се извиня преди това което ще напиша за да не се налага да се извинявам после... та
    ИЗВИНЕТЕ!
    Вие г-це/г-жо или както бихте искала да се обръщам към вас Диляна , бихте ли ми обяснили кой сървър играете защото това което казвате не съответства на това което се случва реално , и не говоря конкретно за този пост а това е системно от началото на сървъра. Разбирам че се събрахте 5 клана , силни , буйни в началото готови да доминират. Уви не стана така , с времето се оказа че Приятелите не са толкова големи приятели и нещо не ви се получи играта. Поздравявам бинго за зануления офф преди време , точно в онази акция предположих че ще загубите сървъра. Поздравявам те теб за ,,равносметките през розови очила,, които правеше след всяка акция по вас обеснявайки ни колко много бой сме изяли, нагледно. Като цяло незнам какви алианси кланове и акаунти си имама и водила обаче като ви гледам алианса радвайте се че срещу вас не застанаха 3-4 клана с общо име , щото тогава щеше да видиш едни играчи и вече щяхте да сте 1 клан останали... тъй че не засягай кой какъв играч бил и колко му бил голям офенса , няма ги вече истинските играчи. Сега успеха в играта е свързан с това кой повече злато ще налее... Съжелявам че писах , бях обещал да не пиша тук ама като гледам колко заблудени души има и неможах да се сдържа...

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Говоря от мое име, не от това на алианса. Алианса е слаб, то е ясно, сървъра изобщо е супер слаб, както всеки бг сървър, но без съюзите на -/- и +/- щеше да стане доста по-забавно. Аз не мога да играя за цял алианс, колкото и да се опитвах навсякъде да огрея. А вие мисля изядохте боя повече от нас и както всеки би направил извличам позитивите от ситуацията и наблягам на тях. Акцията в която бинго се разби беше омърморена, а омърморените работи ги знаем какви са. Неслучайно и след нея повече акции нямаме - защото тогава казах, че няма да им направя повече акция като все някой ще е крив за нещо и нямало да се пуска щото не бил знаел на еди си кой целите къде са.
    И пак понеже се обръщаш към мен - както казах в началото не бях с този алианс и при създаването му не бях с него и даже имам писма и аз как им писах, че с тези 19394 съюза накрая нищо няма да направят. Като се преместих бяха 3 клана с един школа за начинаещи не на наши координати.
    И точно това засягам, защото цял сървър гледах играчи да ми се бият в гърдите за велики, а накрая им гледам смешните армии, и не, не говоря само за играчи от врага. Не съм от хората, които си траят, когато някой "много велик" почне да им се пъне.
    И както викаш АКО бяха 3-4 клана под общо име, аз казвам АКО не бяха 3-4 човека в алианса да го провалят щеше да е другояче и не се знаеше пък вие колко щяхте да сте.
    Аз каквото съм дефила и била съм си дала доклада накрая успешен или не. 1 вечер, когато нямах достъп до компютър мен ме бутнаха и то не защото атаките не бяха видени, а защото хората, на които разчитах да се погрижат и им казах как да влязат при дефа, откъде да пуснат, кога да пуснат, ми казаха - аз си лягам и ме оставиха е така на голо. Втората вечер когато пак нямах достъп до комп бутнахте балиан. Това бяха двете вечери, когато мен ме нямаше и вие с невероятен усет и шпиони в клановете успяхте да съборите нещо докато аз съм в алианса. Преди артефактите акцията по каяка я пиша нито успех нито загуба, защото житката с дефа не я загубихме понеже ви сякох, но пък почти я бутнахте, нито за нас нито за вас беше успех. На друго място да не съм ви хванала оффовете от първи-втори път няма.
    Колкото до наши акции, на седмица по 100 пъти питах хората кога ще са на линия, за да пускат, ама все някой беше крив, че ще трябва да става през нощта да се пуска и така и не можах да им набия в главите, че едните са до едната граница другите до другата и няма вариант, в който да влизат в един час и да пускат все през деня всички. Та затова и нямахме акции, аз си бях тук, но както една птичка пролет не прави така и аз алианс не правя сама.
    Ако да си заблуден значи да искаш малко по-интересен сървър и да не ти се дуят играчи, които не са нищо повече от теб, то тогава съм мноооого заблудена и това за мен ще е комплимент. :)))
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране

Говоря от мое име, не от това на алианса. Алианса е слаб.... бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля-бля
    Дилянченце,
    абе вие в Русе заведения нямате ли бре? Ти приятели, приятелки, гаджета нямаш ли?
    Не усещаш ли, че почнаха да се бъзикат с теб :)
    Заеби го тоя сървър и тоя травиан, от тях и без това нищо не става. Бягай с приятелки/приятели/гадже я в мола, я някъде на кафе/бира или там каквото пиеш и остави кой какво казал и какво направил в някаква виртуална игра, където всичко се върти около едни нулички и еденички, които се визуализират по различен начин ;)

Айде със здраве.

Поздрави,
    чичо ти CROSSBREED
    CROSSBREED a.k.a. Atlantis

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Atlantis Преглед на мнение
    Дилянченце,
    абе вие в Русе заведения нямате ли бре? Ти приятели, приятелки, гаджета нямаш ли?
    Не усещаш ли, че почнаха да се бъзикат с теб :)
    Заеби го тоя сървър и тоя травиан, от тях и без това нищо не става. Бягай с приятелки/приятели/гадже я в мола, я някъде на кафе/бира или там каквото пиеш и остави кой какво казал и какво направил в някаква виртуална игра, където всичко се върти около едни нулички и еденички, които се визуализират по различен начин ;)

Айде със здраве.

Поздрави,
    чичо ти CROSSBREED
    Абе не разбирам защо все моя личен живот и моите лични избори са ви в устата?!?

Заселник BathinApe's Avatar

По подразбиране

Диляна, афектирани от вашатя ярост и незадоволеност от положението и сървъра, хората си правят изводи, че Вие нямате друго занимание (соц.живот), освен Travian. Сигурен съм, че абсолютно никой не желае Вашето зло или има мисли от подобен род, просто всички се опитват да Ви обяснят, че НЕ трябва да си тровите душата заради една игра.

Легионер

По подразбиране WTF?!

След изказвания като "1 вечер, когато нямах достъп до компютър" и "Ти защо не уважаваш това че човека седя по цял ден, а дуотата му по цяла нощ и си пускаха ръчно атаки през 10-15 минути?" кое точно не е ясно на цялата тема? Приема се за напълно нормално да стоиш по цял ден вкъщи пред компютъра и да вкарваш пари в игра без възвръщаемост? В една друга тема беше споделила, че си вкарала вече 200 лева в играта, което не са точно джобни пари. Ако наистина искаш да не си в устата на другите, не си прави сама лошата реклама. Дори да си още в гимназия, не е нормално да си жертваш съня, за да може цяла нощ да пускаш ръчно атаки. Травиан е игра, в която всичко се постига чрез ефективност и стратегия, а не чрез груба сила и пари.

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил asiano Преглед на мнение
    След изказвания като "1 вечер, когато нямах достъп до компютър" и "Ти защо не уважаваш това че човека седя по цял ден, а дуотата му по цяла нощ и си пускаха ръчно атаки през 10-15 минути?" кое точно не е ясно на цялата тема? Приема се за напълно нормално да стоиш по цял ден вкъщи пред компютъра и да вкарваш пари в игра без възвръщаемост? В една друга тема беше споделила, че си вкарала вече 200 лева в играта, което не са точно джобни пари. Ако наистина искаш да не си в устата на другите, не си прави сама лошата реклама. Дори да си още в гимназия, не е нормално да си жертваш съня, за да може цяла нощ да пускаш ръчно атаки. Травиан е игра, в която всичко се постига чрез ефективност и стратегия, а не чрез груба сила и пари.
    Не става въпрос точно за това че са стояли 24/7, а за самия им избор както и моя който вие не уважавате. ^.^ Иначе лоша реклама няма. Има хора вкарват много повече от мен и като време и като пари и като им писне просто си зарязват без да им пука, аз поне си държа на времето и парите. В Травиан се мисли, с малко повече сметки и мислене ви хванахме всичките акции ;).

Легионер

По подразбиране

Не става въпрос точно за това че са стояли 24/7, а за самия им избор както и моя който вие не уважавате. ^.^ Иначе лоша реклама няма. Има хора вкарват много повече от мен и като време и като пари и като им писне просто си зарязват без да им пука, аз поне си държа на времето и парите. В Травиан се мисли, с малко повече сметки и мислене ви хванахме всичките акции ;).
    И какво точно от това, че сте хванали нашите акции? Все още има играчи, чиято армия дори не сте я помирисвали(в това число и моята) и все пак не сте постигнали кой знае какво от контраатаките. В крайна сметка нещата не се определят от класациите Атакуващ и Защитник, а от класацията Чудо на света.
    Колкото до личния избор, това, че човек има мнение, не означава, че другите трябва да го приемат и да го уважават. Комарите са избрали да пият кръв като прехрана, но почти няма човек, който да уважава избора им.

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил asiano Преглед на мнение
    И какво точно от това, че сте хванали нашите акции? Все още има играчи, чиято армия дори не сте я помирисвали(в това число и моята) и все пак не сте постигнали кой знае какво от контраатаките. В крайна сметка нещата не се определят от класациите Атакуващ и Защитник, а от класацията Чудо на света.
    Колкото до личния избор, това, че човек има мнение, не означава, че другите трябва да го приемат и да го уважават. Комарите са избрали да пият кръв като прехрана, но почти няма човек, който да уважава избора им.
    Трябва да приемат, че тяхното мнение не е единствената гледна точка и да уважават чуждото. Колкото до комарите - те не пият кръв, за да се прехранват. ^.^

Заселник BathinApe's Avatar

По подразбиране

Диляна, искам да се оженя за Вас!

Легионер

По подразбиране

Диляна, Вие нямате вече чудо, приемете загубата, аз много се кефя на тоя резултат, не го крия, много доклади не си слагала тук, само от вашите победи, а аз ги следях точно, и загубите ви, и там където не успяхте!
    Следя какво става в играта, но не играя, защото тоя алианс Приятели, още преди да се пръкнеш ти, го направихме с катдани, още в началото, когато беше друг клан, Дани го разпиля, направи нов клан, изгони после бившите лидери, построи тя посолството, и съответно тя беше лидера. Ако аз бях лидера, алианс Приятели нямаше да е на дъното. Акциите ви не ме интересуват, важен е крайния резултат. А тук, Вие загубихте. Говори си колкото искаш по форумите, аз в другия алианс намерих приятели. Много се радвам , че постъпиха така стратегически :д Перфектно изигран край на сървара ! Ще се радвам и да видя чудо на 100 !

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Смешници и страхливци са хора, които цял сървър си фермиха на координати 200/-200 и накрая направиха съюзи с цялата карта!!! Каквото и да ми говориш в този сървър респект за играта си от мен НЯМА да получите. Колкото до хората като личности не отричам, че има много готини хора от врага ни и не казвам че не ги уважавам като хора, но като играчи специално тук не ги или по точно техните лидери. Имате много сбъркана представа за удоволствие от тази игра. Голям кеф цял сървър нищо да не правиш 6 месеца и накрая съюз със всички и щракаме с пръсти. Казвайте ни че не ставаме, ама вие сте тези със 100-те съюза от страх да не бъдат победени! Айде пийс!
    И предайте на RELAX, че дори и със сменен ник пак го знаем кой е и какъв е, много поздрави на Рени!

Легионер

По подразбиране

Ти верно откачи , цял сървар играхте 5 клана ПРИЯТЕЛИ, така добре ли ти беше :д
    Чиста победа, и ся ви натресоха, ай не ми реви, ходи си измий очите при катдани :д

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране

Малката,
    Ти май верно откачи. А и не четеш съществените неща. Айде щом трябва ще ти обяснявам като на малко дете....
    Bulgaria е в съюз с Eclips и Туристи от началото на сървъра. С Ик играем заедно също от месец след падането на първоначалната протекция. Този съюз е следствие на вашите на -/+ и +/+ и общото ви име Приятели. Това, че вие не сте били наясно с това си е ЛИЧНО ВАШ ПРОБЛЕМ!
    И внимавай с нападките, да не пусна разговор с един от лидерите ви, който още в началната протекция ни искаше съюзи и на нас и на ИК. Така че не ние сме тези със съюзите към цялата карта.

Има още доста да се види от сървъра. Има още доста неизползвани армии и от двете страни. Ще е интересно и нищо не е ясно още. За това не ти разбирам злобата. Интересното и за двете страни тепърва предстои....

Още един съвет. Понякога когато няма какво да кажеш е по добре да си мълчиш, колкото и гадно да ти е. Иначе само глупости излизат :-)
    Последна промяна Atlantis; 04-12-15 в 07:48
    CROSSBREED a.k.a. Atlantis

Легионер

По подразбиране

Диляна, а би ли ми казала от къде си взела 200 лв, като си на 14 години, та да ги дадеш за играта ? Едва ли си събирала от закуски в училище :Д И престани да се правиш на интересна, да кръщаваш имената на градовете си с името на Емо!
    Човека почина, познавах го от години, заедно сме играли в друга игра. Тук се регна защото аз го поканих, и когато напуснах ПРИЯТЕЛИ, не съм го карала да се мести с мен, а щеше. С него сме водили клан, в трибъла, били сме във вражески кланове, но си останахме приятели. Не злоупотребявай с това което стана, и нямаше нужда целия сървар да разбира, че беше писала разни неща по профила си!
    Я кажи ти, преди да влезеш в ПРИЯТЕЛИ, беше ли каса на катдани?! Хахахаха, тя те приюти, и когато беше добро и послушно момиче те защитаваше, оставиха от Туристи да бият Дефо, че да има за теб дефче, щот малкото 14 годишно момиченце ревна в чата..................
    А, я кажи че те изгониха от Туристи, понеже не можели да играят с глезени момиченца :Д
    А най-интересното е как катдани те насмете накрая, нали те защитаваше, явно много си си повярвала, и си спряла да слушаш лелката :Д

17. 04-12-15, 11:16

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

И да пуснеш разговор той няма да е срещу мен, защото не е с мое участие. Това че има тъпи хора не на място в алианса ни съм го установила веднага след като се присъединих към него, спокойно.

А колкото до теб, Даниела, това че ти не разполагаш с такива финансови средства и не са ти джобни пари може да си го държиш за себе си. Аз ги имам и съм си ги дала като искам. Знаем вече че според теб се зарибявам с чичковци дето да ми купуват скъпи неща, нали тъй беше писала за мен? Ааа и чакай, ти нямаше проблем с мен, но съм к**ва и боклук, ако не се лъжа това беше писала. Тааа аз ли съм чалнатата?!? Я се похвали пак в колко чата си ме одумвала, то май хоби ти стана. Колкото до Емо, това че е бил твой приятел не значи да не уважа паметта му. За но мърси се правеха чуда, кланове и много повече градове, тъй че трай по този въпрос. Това че ти имаш някакъв проблем с мен не значи че и той е имал или аз с него, че да го намесваш в някакви такива тъпи спорове. На кат дани каса не съм била, каса е човек дето всеки ден си го грабят профилактично. Тя взе 3-4к рес от мен докато не бях в играта, въпреки че всички твърдите че живея в нея и мен ме няма понякога. Туристи за какво ме били изгонили съм казвала няколко пъти - имаше спор за лични дефери, после как аз съм казала че ще играя деф и те за това поканили 5 оффера /нелепо оправдание 1 дефер 5 оффа да покрива/ и третата тъпотия беше че съм поканила дуо в акаунта си, а те били поканили само мен. Това ми казаха на мен, а това че са ме одумвали като теб, а сигурно и с теб в други чатове и че са ми говорили зад гърба е срам за тях не за мен. Дани никога не съм я слушала, през целия сървър почти тя не влизаше, нейния акаунт аз съм го гледала често даже. След като й свърши спийда дойде и почна да се разпорежда и то по доста нелеп начин да налага мнението си без да изслушва и моето. За това с нея вече не си говорим изобщо. Аз може да си държа на мнението, но оставям и другите да изкажат такова и ако имам грешка да се коригирам. Това е голямата разлика между мен и нея и повода за раздялата. Доволна ли си от доклада?!? Ще има какво да клюкариш по чатовете вече, айде чезвай.

Легионер

По подразбиране

Диляна, аз пари имам, извинявай но ако нямах, нямаше да ходя на море по един месец и после на балкан :Д
    А относно катдани си права, много хора я намразиха тоя свят, не е човек това, нито жена, и от алианса я плюят вече, тя е като обелка от банан, който изхвърляш в кофата

Легионер

По подразбиране

Интересно стана,чакаме Диляна да даде докладите:)

Поздравление за хамъра на winnie the pooh,браво!:)
    Последна промяна plams; 13-12-15 в 20:22

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Ще оставя това тук http://travian-reports.net/bg/report/33217d42dc9 , похвален офенси наистина.... ама що бие житно поле?

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •