Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Показване на резултати 1 до 20 от 54

Тема: За гоУемите

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

Cool За гоУемите

Да открием тема за оплаквания срещу мен /Анонимен/. Можете да обиждате, псувате, плюете, лъжете и да се хвалите в кой чат сте ме одумвали отново. Развихрете въображението и вдигнете носовете до небето и нека да е fun, че така или иначе сървъра гоУемите го направиха поредната тъпня.

Почваме с хамърчето RELAX, който цял сървър говори на Victims как ще бие по чудото на нашия враг и оп вчера се пуснал по нашето чудоооооо..... Разбира се, как да си измие ръцете - с нааааас. Защо - за кееееф.
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Една вметка. Сървъра се очертаваше интересен накрая. Големи никове, големи играчи УЖ. За всички, които не цъкат - победителите на първия бг с1 много гоУеми имена. Първо уж с никой няма да правим съюзи само ще мачкаме, няма тоя ми е приятел оня ми е авер, а накрая какво - обединихте всичките кланове срещу нас. :D :D :D :D :D Скоро си писахме - силите така били на равно. 100 човека сме ние има няма срещу 160+ ваши. Ееее ще ме извинявате, може да съм чалната, ама съм ученичка на МГ. ^.^ Тези никове преди да регнете този сървър, а за мен и мааалко след като регнахте, се уважаваха и споменаваха с респект, сега поредните мишки дето направиха съюзи с цялата карта иначе цял сървър едно голямо нищо.
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Легионер

По подразбиране

Защо с лошо сега,тръгнахте добре,акции правихте ако бяхте продължи с тях щяхте да обърнете играта доста,като цяло сървъра е супер зле,по скучен сървър не бях играл до сега.Явно при вас се объркаха нeщата накрая както и да е:)
    Успех и дано гледаме хубави доклади накрая,цял сървър фермене трябва си заслужава:)
    Последна промяна plams; 03-12-15 в 01:53

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Аха, вие направихте съюзи с цялата карта, за да ви е забавно ли?!? НЕ, за да направите сървъра убийствено тъп, както всички други бг сървъри. То ако не беше манията за непременна победа, сървъра щеше да е доста по интересен при строенето на чудата.

Легионер

По подразбиране

Я не се оправдавай, беше доста нахъсана, за 14-годишна, 5 клана приятели и нищо не направихте. После другите Ви виновни. Като не можете да играете...........Кланове с по 20-30 души, Ви биха. Уважавай врага Диляна, и не го подценявай! Приеми , че загубихте !

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

Arrow

Това че ще бутнали едноседмично чудо не ви гарантира победата ни най малко. Осъзнай се, не сте единствените с хамъри, па то какви хамъри няма да коментирам...

Легионер Em0's Avatar

По подразбиране Мила моя Диляна,сладка и добричка

ама тези хамъри не ви ли пратиха извън строя ?
    Еййй това жените сте страшно нещо....какъвто и да видите,все малък ви се струва. Влезна ви,разруши ви(най-вероятно и оргазъм сте изпитали) и накрая пак малък......
    Дилянче, само да ти поясня че говоря за офензите....ооо забравих че учиш МГ и ще се сетиш,ама айде нека остане пояснението за хората като нас с 3-ти клас...
    Последна промяна Em0; 04-12-15 в 09:29

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Мдааа 2 хамъра и 3 рамъра бутнаха първите 50 нива дето се правят за точно 7 дена. Сега като го направим 20 ниво елате разбийте още толкова, файдата е огромна, нищо че после 15 левела се правят за това време, а сега 3 пъти повече.

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране :)

http://travian-reports.net/bg/report/325036d1c3c

Абе и аз не разбрах това твоето чудо за чий ти е, като нито го строиш (даже и не разбрах за какво го взе толкова късно), нито пък го пазиш ...
    Ама не задавам въпроси, нали? ;)

Ако се надявате да отклони някой хамър натам, то доста грешите :)))
    Ама поне се посмяхме след горния доклад и многото фейкове по него върнали се с ресурси :)
    CROSSBREED a.k.a. Atlantis

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Смей се, то ние си говорихме в чатовете как сте се чалнали да го фейкате изобщо. Чудо, на което популацията му не мръдва, 10 шпионажа минаха видяхте че деф няма, ама пуснахте 50+ фейка... То ако целта беше да отклоним някой хамър щях поне малко да го стройна. :D Ама то и акъл трябва за тази работа...
    И като ще се забавляваме ето още по-смешния доклад:
    http://travian-reports.net/bg/report/32518ad81c1
    Сълза пуснах на него.
    Да го пазя от бутане, за какво?!?
    http://www.travian-reports.net/bg/re...2b,3226429569b
    От такива смешки само дефя. :)
    Последна промяна Диляна; 06-12-15 в 18:21

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Днес, 16:12 #21
    Atlantis Atlantis сега е онлайн
    Паладин
    Atlantis's Avatar Регистриран на
    септември 2007
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA
    По подразбиране
    Цитат Първоначално Добавил Диляна Преглед на мнение
    Не мисля че някой теб лично те е питал нещо или занимавал с нещо. Сам се натресе тука и почна да пишеш. Аз имам право да си питам и занимавам МХ колкото си искам, те за това са сложени, за да ми отговарят на въпросите. Между вас и нас разликата е тази, че ние имаме двоен деф.
    Малката,
    докато виеш като "глуА кучка" за щяло и нещяло във форума, няма как да не ти отговарят на глупостите ;)
    А дефа си го имайте и си го дръжте, няма лошо ... може да си го вземете за следващия сървър :)
    Ваш си проблем ;)

Кой ми говореше за уважение към врага... А Жорката си затваря очичките и не трие постове. Дайте да го обърнем тука на селската кръчма.

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Ако го обърнем на селска кръчма ще трябва и с алкохол да ни снабдяваш , на нас закона ни позволява да пием. Ама ти на сокче!

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

не си личи че ви позволява :)

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Диляна Преглед на мнение
    Кой ми говореше за уважение към врага... А Жорката си затваря очичките и не трие постове. Дайте да го обърнем тука на селската кръчма. Дейба маа му. ^.^

Малката,
    ще ти отговоря точно това, което ти отговорих и на лично на въпроса ти:
    Цитат Първоначално Добавил Диляна
    и ми говориш за уважение;)
    Цитат Първоначално Добавил Atlantis
    хехе, ти какво очакваш?
    Да ни скачаш насреща като разгонена джинка, а ние с перо да те галим ли?
    Това, че си малка (ако наистина си малка) не те оправдава, ама изобщо.
    Всеки му според заслугите, и всеки му според уважението, което сам дава на другите ;)

Потърси реакцията на другите в собствените си постъпки. Само така може да научиш много неща ;)

P.S. Ще помоля и Админа да позачисти малко, че тук заприлича на махленски сбор.
    Последна промяна Atlantis; 20-12-15 в 16:55

15. 20-12-15, 17:03

16. 20-12-15, 17:34

17. 20-12-15, 23:06

Легионер

По подразбиране

Тъкмо гътнахме прасИто, давай да отваряме кръчмата.

Преторианец selekta's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

"...Да открием тема за оплаквания срещу мен /Анонимен/..."

Понеже нападате Диди - та да ви кажа, че тя няма вина че ще загубим сървъра. Освен тази, че както всички редови войници изпълни заповедта на генерала: т.е. да се изгърмят всички армии до дупка...
    Имахме всички предимства да спечелим този сървър!
    Благодарете й и я почерпете assa !!! Заслужава един голям купон да й спретнете !
    Останалите си мълчаха и пуснаха атаките така , както им беше наредено, само и само за да не им викат предатели, дезертьори и подобни.
    Все пак това си има и добра страна - сървъра няма да се проточва

Понеже затвориха темата за примирието, искам тук да отговоря на Atlantis: нито Диди, нито аз, го не писахме сериозно - просто до сега не е имало такъв печен модератор, да отговаря така подробно, да проверява акаунти и т.н. Жалко, че са на доброволни начала и няма да му вдигнат заплатата за добре гледана работа.
    А и сега вече, когато знаем че загубихме спечелен сървър най-левашки, поне във форума да си поприказваме...

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

И официално да помоля врага да СПРЕ с опитите за разбиване и научкване на паролата на чудостроителя blade of dark и на акк bingo, че ми писна да пиша кодове за сигурност!

Легионер

По подразбиране

Защо пишеш кодове за сигурност, влизаш с парола ли ? Личи си , че си малка, кога беше писала, че не можеш да превземаш акуант, в който не е влизано с парола две седмици, значи преди това си влизала с паролка...:Д ади сега, знаем си номерата, ама и да се оплакваш във форума, е прекалено.

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Олелелелелелелеееееееееее и това били играчи дето 10 години ми били играели травиан. Като си ситър ти иска при всяко влизане код щом е опитване много пъти с грешна парола! Ако си влезеш с парола ще ти иска само първия път код и после ще спре да иска и на ситърите и на човека с паса /ако не се лъжа/. Не може да се влиза като ситър в акаунт, в който не е влизано 1 месец с парола. Не може да се превзема 2 дена, ако играча е бил в клана или в съюз. Не може да се превзема 2 седмици, ако си бил ситър на човека или сте ползвали един компютър, ако не се лъжа беше и за двете по 2 седмици. Аз съм си превземала само каси, какви пароли съм ползвала, какво пак почна да си съчиняваш. Това че съм питала за превземането, ако е ползван един комп беше за един от деферите, който искаше да превземе град на човек, който си изостави акаунта, но беше влизал там с парола.

Легионер

По подразбиране

Това мисля, че беше един доста обстоен отговор като за обичайното подмятане .. Или има нещо вярно, или троловете печелят за момента ...

Извън това, смятам, че все още сървъра не е решен. Като всяка конструкция и тази си има основи, които да се подбият, но обективно погледнато спама с доклади по форума ще е може би още веднъж, след което вече ще може да се каже почти категорично как ще завърши сървъра. До тогава чакаме.

Колкото до идеята на selekta просто да поприказваме ... За момента не ни се получава много :D

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •