Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Показване на резултати 21 до 40 от 54

Тема: За гоУемите

Легионер SEZ's Avatar
    Местонахождение
    Провадия

По подразбиране

Реших и аз да разгледам дискусиите свързани със сървър 1. Направи ми впечатление, как няколко човека от противниковия лагер коментират, как били загубили спечелен сървър, победата била тяхна, но някой им объркал играта и т.н.
    Не играя за първи път и знам, че победата е в това, кой ще построи чудо на ниво 100, а не в това, кой каква армия ще извади, защото е много важно как ще я използва.
    Относно заблудите на приятелите от Приятели - не вярвам да са очаквали те да държат 2 квадранта и да гледат как клановете по другите 2 квадранта се бият, някак си не е много логично.
    П.С.
    В миналото съм играл в клан, където, въпреки че реално владеехме част от квадрант и бяхме почти постоянно във война с останалите 3 квадранта, включително и с клан заселил се в тръстиката на нашия квадрант, все пак успяхме да спечелим сървъра. Но тогава времената и травиана бяха други :)
    SEZ a.k.a. Sam Vimes

"Гордей се че си българин! Защото и да не се гордееш, пак ще си българин!"
    Любен Дилов - баща

Мравката: "Аз не воювам, воюва мравуняка".
    Карел Чапек

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Не сме си отричали грешките и си ги признаваме. Не бих признала обаче евентуалната ви победа, заради вашата си игра, а по-точно бихте победили заради нашите грешки. Мисля че това би го отрекъл само един човек, който цял сървър е спал. ;)
    Колкото до съюзите бяха доста отдавна явни, ама съюзите ви с КЛАН и RESPEKT направо ме потресоха и ги приемам за доста отчаяни действия. ПРИЯТЕЛИ още в началото си направиха съюзите ясно и категорично, а вие с тоя с оня, с всичките сте направили някакви съюзчета сакън. :)
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Диляна Преглед на мнение
    Колкото до съюзите бяха доста отдавна явни, ама съюзите ви с КЛАН и RESPEKT направо ме потресоха и ги приемам за доста отчаяни действия. ПРИЯТЕЛИ още в началото си направиха съюзите ясно и категорично, а вие с тоя с оня, с всичките сте направили някакви съюзчета сакън. :)
    Диляна,
    отново показвате отчайваща некомпетентност относно дипломацията на Алианса ни. А той се състои само от клановете Bulgaria, IK, Туристи и Eclipse :)
    Респект, доколкото на мен ми е известно нямат дипломация с нас. Сега виждам, че Еклипс и в частност G&G явно са се договорили да не се нападат и имат НАП с тях (Нужно ли е да пояснявам абривиатурата НАП). Колкото до КЛАН, от теб разбирам, че има такъв клан изобщо.... От трима човека?!? И той е проблем за вас? Както и 13те в Респект?
    Странно. От постовете ви (ти) във форума изпълнени с прехвали за алианса Приятели и акциите ви, бях останал със съвсем друго впечатление за вас :)

P.S. Егоцентризма и нарцисизма в горния пост няма да го коментирам, че пак ще кажете после, че съм ви обиждал ;)
    Последна промяна Atlantis; 22-12-15 в 04:15
    CROSSBREED a.k.a. Atlantis

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

То затова ли заедно с КЛАН на вашата акция Eclipse изринаха една деферска столица? Или пък някак си респект разбраха че вие правите акция и решиха да си пуснат оффчетата по чудото при мен? Аз съдя по общите ви действия, описанията ви не ги гледам, то там не ги слагате по принцип съюзите.
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране

Нямам идея какво са ринали, т.к. Еклипс не участваха в последната ни акция и ако са ринали нещо е било самосиндикално.
    Но да ти кажа на мен всеки път ваши хора ми казват къде и как ще дефите като има наши атаки към вас. Така че не ме учудва, че са разбрали и са пуснали и други с които се биете. Но все още ми е чудно защо не сте се справили цял сървър с 15 човека след като държите и двата квадранта там :)

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Малко просто ми е под нивото да бия човек, който не може да се защити и няма кой да му помогне. Затова не сме ги и притеснявали много. И това че вие сте си наврели шпиони в алито си е още едно доказателство за това колко сте велики...

Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране

Малко просто ми е под нивото да бия човек, който не може да се защити и няма кой да му помогне. Затова не сме ги и притеснявали много. И това че вие сте си наврели шпиони в алито си е още едно доказателство за това колко сте велики...
    Под нивото й било ... Хахахахахха
    Успя да ме разсмееш наистина :))))

Ние шпиони нямаме. Нямаме време за това ;)
    Хората ви сами идват и си дават информация, без да сме ги карали.
    Вие си отговорете защо го правят :)

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Atlantis Преглед на мнение
    Под нивото й било ... Хахахахахха
    Успя да ме разсмееш наистина :))))

Ние шпиони нямаме. Нямаме време за това ;)
    Хората ви сами идват и си дават информация, без да сме ги карали.
    Вие си отговорете защо го правят :)
    Ахахахаха за хора като играча българия ли ми говориш :D :D То такива по убу че идват при вас. :))

Заселник

По подразбиране

Вие - Ние .....

ГуЕмата Диляна - от всичко разбира и всичко знае ;)

Легионер

По подразбиране

Само да се вмъкна и аз, по темата с шпионите преди време се заподозря, че при нас някой вече сте го вербували и имаше доста силни доказателства ...
    А и след като директно казваш за играч, че е по-добре да идва при нас, тогава защо ревеш във форума, че имаме съюзи?

П.п Има си дума за хората, които не могат да се защитят - каси. Всички сме минавали през такива.

Легионер SEZ's Avatar
    Местонахождение
    Провадия

По подразбиране

Не сме си отричали грешките и си ги признаваме. Не бих признала обаче евентуалната ви победа, заради вашата си игра, а по-точно бихте победили заради нашите грешки.
    Ще цитирам по памет един от великите шахматисти:
    "Обичам да играя с черните фигури, защото тогава противника има възможност първи да сгреши."
    И... както е казал един велик математик:
    "Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
    SEZ a.k.a. Sam Vimes

"Гордей се че си българин! Защото и да не се гордееш, пак ще си българин!"
    Любен Дилов - баща

Мравката: "Аз не воювам, воюва мравуняка".
    Карел Чапек

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

"Погледни ме, във очите ти виждам страхове
    Излъжи ме, или признай, че дори не сме врагове
    Въпреки това не ме харесваш нали,
    Но какво ми даваш ти?
    Зад гърба ми и смъртта ми говори,
    Знам не съм идеален, но има кой да ми прости"
    :)

Легионер

По подразбиране

Забелязвам, че сме почнали цитатите. Ето един и от мен:

Кой е евреин и кой не, решавам аз!
    - Херман Гьоринг

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

И както предположихме се пуснахте точно на коледа, ХАХАХАХА. Еййй, големи играчи, голямо нещо бе!

Легионер

По подразбиране

Диляна, на колко души ползваш паролите от клана и влизаш с топ браузера? Май ти трябва една проверка и хубав банн!

Легионер

По подразбиране

Нормално е за чудото, въпреки че в спийда, който свърши, ни баннаха, но и наказаха противника, така че няма дразги, но ти в колко акуанта влизаш с пароли ? кажи де, без да слагаме чудото ?
    На твоите години ходех по кафенца,вземи си оправи живота мила, рано ти е да седиш по 24 часа в игра, а си само на 14г, кога учиш, кога се виждаш с приятелки, кога излизаш с момчета ? или лъжеш, може да си някоя 60 годишна баба , хаххаа , знаем ли , такава отдаденост в една игра..........
    Преди като бях при вас, се карахте за пароли, и искахте всеки да си даде паролата, дуото ти е крал доста акуанти, не само в тоя свят, и в предни , и злато си е пребирал, скоро не знам кой ще ви вземе, така че кефи се в тоя, мила

Легионер

По подразбиране

Пък как рева първия път като ви касираха от Туристи, цял ден биха дефо, и аз исках да го задефим, ти хили ли се мила в чата? аааааааааааааа ? Една атака по вас и ревна, за това излязох от клана, ти малката, 14-годишна, от Туристи ви нападнали, оф мале, нали даваше съвети , при атаки да се маха войската и реса, не било с вождове......
    Да не ти изкарвам кирливите ризи, без бинго щяхте да сте каси, добре че той ви дефи от дзверо, ай сега, знаем се.
    А и бинго играе добре,което си е няма как да се отрече, но без него, ти щеше да си касичка мила

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Ще отговоря кратко и ясно:
    1. Ако влизах толкова много с пароли нямаше да ми бутнат житката преди артите.
    2. Какво се дефи - набег 300 бухи по рес градове/неразвита столица или атаки с кати с 6к бухи по столица с житки 5-6 нива над останалите?
    3. Има едно нещо наречено смартфон и още едно - мобилен интернет. Също има лаптопи и таблети. Направени са, за да можеш да си влизаш в нета дори да не си у вас! Не се изказвай за личния ми живот без да си компетентна, въпреки че ти обожаваш а го правиш.

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил asiano Преглед на мнение
    Тъкмо гътнахме прасИто, давай да отваряме кръчмата.
    Само напомням, че и без това се обясняваше как тази вечер ще сме на маса ...

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

кой на маса, кой да храни деф, кой сега сяда :)))

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •