Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Показване на резултати 1 до 20 от 22

Тема: Примирие в с1

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

Question Примирие в с1

Ще има ли примирие за коледа и нова година в с1 понеже сме в напреднала фаза на играта? Преди май се правеха анкети, как ще е сега?
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Community Manager Georgi's Avatar

По подразбиране

Здравейте,
    в с1 примирието няма да бъде активирано поради напредналият стадии на играта, току-що обявихме датите и участващите сървъри тук: http://forum.travian.bg/showthread.p...EE%E4%E8%ED%E0

Поздрави

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Поне войската да не умира от глад нещо? Колкото и да е всеки ще иска да седне на маса за едни 3-4 часа без да прецъква травиан през 15 минути.
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

По подразбиране

Здравейте отново,
    за съжаление няма как да бъде деактивирано умирането от глад, моля уверете се, че войските ще имат достатъчно жито за времето, в което ще отсъствате.

Поздрави

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Да уверете се, че ще имате жито за 4 часа при положение че хамбара ви стига за 30 минути хранене :D :D ок, имаше логика хареса ми

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Диляна Преглед на мнение
    Да уверете се, че ще имате жито за 4 часа при положение че хамбара ви стига за 30 минути хранене :D :D ок, имаше логика хареса ми
    Здравейте отново,
    След преглед на акаунта ви, за съжаление не откривам въпросната логика, нито разбирам как сте успели да изчислите въпросните 30 минути. Все още няма играч с толкова голяма армия на сървъра.
    И все пак - това е без значение, защото играч неспособен да изхрани армията си за няколко часа има далеч по-голям проблем от Коледното примирие на сървър в напреднал стадии на играта.

Поздрави

Преторианец selekta's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Диляна има впредвид Чудото и изхранването на дефа в него.

При положение, че голяма част от играчите на сървъра ще отсъстват покрай празниците остава варианта чудостроителите да съберат паролите за да може да се изхранва някак си тоя деф.

Или пък съперниците да са толкова благосклонни към нас, че да бутнат чудото ни преди празниците...(пък те да му мислят за тяхното)

Ето това е предложение: програмистите да измислят опция за такива случаи само за чудесата да се деактивира измирането от глад. Все пак става въпрос за Коледа и Нова година, а ние българите обичаме да си празнуваме

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Georgi може ли да кажеш минусите на хамърите на врага, след като споделяш тук инфо от моя акаунт? Иначе отгоре са обяснили за какво говоря.

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил selekta Преглед на мнение
    Диляна има впредвид Чудото и изхранването на дефа в него.

При положение, че голяма част от играчите на сървъра ще отсъстват покрай празниците остава варианта чудостроителите да съберат паролите за да може да се изхранва някак си тоя деф.

Или пък съперниците да са толкова благосклонни към нас, че да бутнат чудото ни преди празниците...(пък те да му мислят за тяхното)

Ето това е предложение: програмистите да измислят опция за такива случаи само за чудесата да се деактивира измирането от глад. Все пак става въпрос за Коледа и Нова година, а ние българите обичаме да си празнуваме
    Здравейте отново,
    влизането с парола в повече от 1 акаунт е нарушение на правилата и те не биват отменяни по празниците. Следователно всеки злоупотребил, ще бъде наказан без значение дали е чудостроител или не.

Относно изхранването на войските при чудото - всеки от алианса със златен клуб може да даде своя принос и да нареди търговски пътища за времето, в което смята да отсъства, а останалите могат да изпратят наличното си жито само за няколко минути.

Примирието или липсата на такова се отнася за целият сървър и условията са еднакви за всички, както и изхранването на армията в чудото е отговорност на алианса и организацията на лидерите му.

Поздрави

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Ако нашето чудо бъде бутнато до коледа ще пуснете ли примирието?

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране OMG?!?

Абе защо не престанете да се излагате?!?
    Примирие, та примирие.
    Пуснете им примирие, та да могат да спечелят тоя сървър, че сами си го преебаха ...

Войските да не измирали от глад. Що?
    Направо им направете един бутон "Изпрати всичкото налично жито от хамбарите в клана" ...
    Или направо им сложете един бутон "Постройте Ниво 100 на чудото"

Вместо да ревете като незадоволени ученички, хванете и си направете организация за хранене по празниците.
    Както ви се каза примирие няма да има.
    Е и?
    Никога когато се е строило чудо досега, не е имало примирие, така че не виждам какво ми ревете?...
    CROSSBREED a.k.a. Atlantis

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Atlantis Преглед на мнение
    Абе защо не престанете да се излагате?!?
    Примирие, та примирие.
    Пуснете им примирие, та да могат да спечелят тоя сървър, че сами си го преебаха ...

Войските да не измирали от глад. Що?
    Направо им направете един бутон "Изпрати всичкото налично жито от хамбарите в клана" ...
    Или направо им сложете един бутон "Постройте Ниво 100 на чудото"

Вместо да ревете като незадоволени ученички, хванете и си направете организация за хранене по празниците.
    Както ви се каза примирие няма да има.
    Е и?
    Никога когато се е строило чудо досега, не е имало примирие, така че не виждам какво ми ревете?...
    Много точно казано! Нашето чудо го бутнаха в събота , кога всички пиехме... каква е разликата?

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Да ти кажа от събота до коледа има разлика. Например аз събота не пия, ама коледата мисля да си я празнувам. :) Пък вие ако си оставяте дефа да мре в чудата, ние не го.

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Ние нямаме деф в чудото , както сами се убедихте. Така че няма какво да мре , и офенси нямаме та да мрът... За мен всеки ден е празник и всички атаки ме дразнят , много точно ти го каза Георги - ако неможете за 2ч да се изхраните проблема не е в системата ;) Искате примирие за да можете да си вдигнете чудото ли? Такова предимство няма кой да ви даде мила...
    ЕДИТ: ще ядете бой до Гергьовден!
    Последна промяна картофчо; 20-12-15 в 15:01

По подразбиране

Ако нашето чудо бъде бутнато до коледа ще пуснете ли примирието?

Здравейте,
    за съжаление не можем да променяме нещата в последният момент, а и не би било коректно спрямо вече обявената информация и другите играчи.

Цитат Първоначално Добавил Atlantis Преглед на мнение
    Никога когато се е строило чудо досега, не е имало примирие
    Както Atlantis спомена по-горе - Обикновено след пускането на плановете за строеж на чудо, сървъра вече се счита за прекалено напреднал за примирие, което означава, че няма шанс то да бъде активирано на С1 за идните празници.

Поздрави

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Баш пък за да не ни бутнете го искаме! Изобщо няма 2-3 дена между двете примирия и още 4 до самото коледно примирие... Нееееееее............ И ако беше пуснато такова щях да ви предложа да спрем строежите до приключване на примирието, за да е честно, но уви пак тръгвате с рогата напред, пък и примирие явно няма да има. И понеже сте с такова уважение към врага и нали сте големи играчи съм почти 100% сигурна че ще пуснете точно на коледа, когато хората няма да ги има. :)))

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Нали сте големи играчи , ше цъкате!

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Не сме ние тия дето се имат за големите играчи тук. Ето видяхме си грешките, още се учим в някои сфери, друг сървър няма да ги правим и така.

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране

Да ти кажа от събота до коледа има разлика. Например аз събота не пия, ама коледата мисля да си я празнувам. :) Пък вие ако си оставяте дефа да мре в чудата, ние не го.
    Не разбрах само какво ни занимавате с вашите проблеми?
    Нас ама изобщо не ни бърка как си гледате чудото и дали там дефа измирал или не. Дали вие ще празнувате по празниците или някои от вас ще си висят в играта както и през другото време, и ще обикалят акаунтите, си е ваша работа.
    ТОВА СИ Е ВАШ ПРОБЛЕМ! Както и това как ще си храните дефа в чудото.
    Както е за вас така е и за нас. Така че не виждам проблема.

Вече ви отговориха, че примирие няма да има и мисля, че въпроса е изчерпан.
    Затова ще ви помоля да не ни занимавате вече с глупави въпроси. Нали? :)
    Последна промяна Atlantis; 20-12-15 в 15:21
    CROSSBREED a.k.a. Atlantis

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Не мисля че някой теб лично те е питал нещо или занимавал с нещо. Сам се натресе тука и почна да пишеш. Аз имам право да си питам и занимавам МХ колкото си искам, те за това са сложени, за да ми отговарят на въпросите. Между вас и нас разликата е тази, че ние имаме двоен деф.

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •