Скъпи играчи,
може би винаги сте се чудили кои са хората, стоящи зад имената в екипа на Травиан България? В тази поредица имате шанса да се запознаете с тях, като днес ще започнем с мениджъра общност Георги, който се съгласи да даде кратко интервю за нас. Разбира се, предстои да се запознаете и с останалите, затова останете на линия!

Здравей Георги, кажи ни нещо за себе си. Откъде си и къде живееш в момента?

-Роден съм във вторият най-голям град в България - Пловдив, но в момента живея в София. И двата са наистина красиви и имат своя собствен чар.

Какво правиш в свободното си време?

-Основно се опитвам да пазя форма като правя това, което обичам - да практикувам всякакви спортове. Карате, плуване, каране на колело, тичане... списъкът е доста дълъг. Освен това аз и няколко приятели, обединени в неправителствена организация разработваме проекти свързани с младежката работа, обмени и активности. Като цяло работим за социална промяна :)

А какво ще ни кажеш относно опита ти с Travian: Legends?
Как научи за Травиан?

- Приятел ме помоли за услуга - да се регистрирам и развия до определено ниво, за да получи той злато в замяна. Съгласих се и преди да се усетя вече бях вманиачен.

Колко време игра Травиан преди да се присъединиш към екипа като Community Manager?

- Около 6 години, по-голямата част от времето на 2 свята едновременно.

Имаш ли любим сървър, в който предпочиташ да играеш?

-Разбира се :) Бързите светове са моята страст. Обичам динамиката.

Сам ли предпочиташ да играеш или имаш екип, с който играеш заедно?

-Играл съм и сам и с дуо през годините. Имах късмета да намеря подходящият човек за работата.

Имаш ли любима раса, с която предпочиташ да играеш?

-Играл съм с всички раси, но може би харесвам Римляните малко повече от останалите.

Каква е твоята стратегия? В защита или атака предпочиташ да играеш?

- Обикновено офанзивно, обичам екшъна.

Колко време прекарваше на ден в Травиан?

-О, може би повече от колкото би трябвало. Особено в крайният етап... Проверявах акаунта си на всеки няколко минути през деня, а след това имах нагласени аларми за всеки час от нощта. Ставах постоянно, за да се уверя, че не ни атакуват и има достатъчно жито за войската.

Играеш ли други игри освен Травиан?

-Преди играех повече стратегии и шуутъри.

Какво е най-голямото предизвикателство в Травиан за теб?

-Признавам си, най-голямото предизвикателство бе да настигам останалите играчи като умения. Някои от тях бяха наистина добри опоненти.