Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 21 до 40 от 102

Тема: Тук нахлу ужасен спам

Легионер

По подразбиране

Не закачайте момчето,щом слуша тези групи не е нито пубер,нито глупав.

Легионер

По подразбиране

А на теб кой ти каза, че ги слуша? Откъде си сигурен, че не се прави за пред нас, а в къщи да надува чалга?
    Аз даже вече се съмнявам, че е нацист. Много бутафория с една едничка цел - да го забележат от първия път.

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране

:roll: :?

Боже, колко мъка има по този свят, Боже ....
    CROSSBREED a.k.a. Atlantis

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Atlantis
    :roll: :?

Боже, колко мъка има по този свят, Боже ....
    много
    V A N се завърна, не ме ядосвайте още от сега...

Легионер

По подразбиране

На вас ви се струва голяма мъката, а питате ли човека който просто иска да се присъедини към клан... а няма нито едно мнение по темата му :lol:

Легионер

По подразбиране

VAN, затвори си устата веднъж за винаги , пубертет малък.

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Боже боже колко много спам :shock: добре че ХиНиН май го мързи да ви трие безмислените постове .... иначе :)
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

ogre
    Guest

По подразбиране

Тва не е нормално :lol:

Легионер

По подразбиране

Я сега пък аз да почна...

Абе майка ви мръсна да е*а кво ви пука какъв съм...
    Спокойно не надувам чалга у нас не се надувам имам си идеали и не ме е страх да ги показвам не съм като вас мишок... разбрахте ли... просто НЕ ме интересува вашето мнение...
    И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
    Спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
    славата му дивна като някой ек,
    от урва на урва и от век на век

Из "Опълченците на Шипка"

Цитат Първоначално Добавил V A N
    и ти...мозъчна

Местонахождение
    Точно зад теб :)

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил 1mp0s1bL3
    Я сега пък аз да почна...

Абе майка ви мръсна да е*а кво ви пука какъв съм...
    Спокойно не надувам чалга у нас не се надувам имам си идеали и не ме е страх да ги показвам не съм като вас мишок... разбрахте ли... просто НЕ ме интересува вашето мнение...

малииии...ти се ядоса бе :lol: :lol: :lol: :lol:
    Имате въпрос? Може да откриете отговора тук:
    T3 Answers / T4 Answers
    Модераторската работа е на доброволни начела и не е налична 24 часа на ден.

Легионер

По подразбиране

Ядосах се да... Защо някакъв проблем ли имате... Мишки комунистически...

и ти...мозъчна

Легионер

По подразбиране

Аз нямам, всичко ми е наред, защото съм аполитична. Малко само ме тревожи циганизацията на България, затова се отчетох пред обществото с две деца. Дето се вика, изпълнила съм си дълга с възпроизводството в семейната клетка. Даже, ако Метъл кинг поиска, и на него ще му родя едно дете :lol:
    Виж, пич, всеки тук си има пристрастия, но не ги превръща в знаме, което да развява пред анонимна аудитория. Ако те вълнува политиката, влез във форума на Атака, примерно. Или ходи да плюеш мишките в сайта на БСП. Или да питаш в синия форум, какво стана със СДС, че изчезна от политическата карта на България. Абе, ти си знаеш, няма да ти давам безкрайно безплатни съвети.

Местонахождение
    Точно зад теб :)

По подразбиране

ХАХАХАХАХА....нали знаеш че политиката не се отразява добре на човека..пък като те гледам тебе...голям "революционер" си....мали пък и знаме си сложил... :lol: :lol: :lol: :lol:
    Имате въпрос? Може да откриете отговора тук:
    T3 Answers / T4 Answers
    Модераторската работа е на доброволни начела и не е налична 24 часа на ден.

Легионер

По подразбиране

toshe като си признаваш че си спамер... млъкни малко бе (дебил). Защо ме нервираш ?? Измисли си някой УМЕН отговор и ме затапи.. както Erinia например...

Отговор за Erinia: Виж сега.. аз не си превръщам пристрастията в знаме цитирам: "което да развявам пред анонимна аудитория" просто Бях сложил една свастика и бях написал неща, които цял свят ги е страх да признаят... (и ги отхвърлят) но това е така.. Всеки знае че Адолф Хитлер е бил гений измислил е най добрия начин на управление, за жалост обаче той е непостижим... така че няма просто какво да говоря... а за "тошето"-той е някво пишлеме дето ... незнам как да се изразя.. просто... там майка му и баща му да го запознаят малко с история и да разбере за славните битки на БЪЛГАРИТЕ иии... за генерал Радецкий...и за Столетов... ии просто да се образова малко... Аз си спомням бях същият викам си к'во пъ толко са напрайли тия... да само че ако седнеш да прочетеш на първо време... "Под Игото"... Циkъла "Епопея на забравените" ще разбереш за какво става на въпрос и съм сигурен че много ще се запалиш защото 500 години не са хич малко, 7-8 поколения... просто неможеш да си предсавиш какви мъчения са преживяли пра-дедите ти и моите и на Erinia... И на всеки българин... Ето от това идва патриотизма... защото при решаващата битка на връх Шипка... Сюлейман е викал "Търчете! Тамо са раите!" Но за БЪЛГАРИНА е било по-добре да "мре" за свобода отколкото да живее още толкова и повече дори в робство и затова са победили-защото са имали силен дух... какъвто и всеки днешен БЪЛГАРИН трябва да има, НО НЯМА... това е тъжния факт... разбра ли...?? Поинтересувай се малко и ще видиш колко интересно ще ти стане

Приеми го като съвет от "fr"
    :D

и ти...мозъчна

Преторианец

По подразбиране

ами да поговорим за история като ти е толкова любима и свързаните с историята действия на любимеца ти Хитлер и на цялата фашистка напаст
    вземи прочети колко милиона е избил и въобще не говоря за еврейте и циганите
    говоря за французи, поляци, руснаци, британци, сърби и дестки други християнски, европейски, бели народи, говоря за милиони загинали, за милиони деца останали без бащи и майки, за робството на цял един континент

28 декември 1941 година. Женя умря в 12 часа сутринта.
    Баба умря на 25 януари 1942 година, в 3 часа през деня.
    Лека умря 17 март в 5 часа сутринта.
    Чичо Вася умря 13 април в 2 часа.
    Чичо Леша 10 май в 4 часа през деня.
    Мама — 15 май в 7,30 сутринта.
    Савичеви умряха.
    Умряха всички.
    Остана само Таня.

това познато ли ти е? това е което за няколко години е успял да направи твоя идол от Европа
    Опознай себе си за да научиш повече за другите!

Аз съм си спамер, но поне си го признавам!

Лариза, а не Лариса!!!!!

Легионер

По подразбиране

Не оправдавам Хитлер за всичките престъпления които е направил... но той просто е бил гений и както знаете (може и да не знаете) е бил шизофреник... Манията му била-Мания За Величество/Контрол/Власт... Просто Хитлер е мой "идол" защото е измислил НАЙ-ДОБРИЯ както казах и по горе начин на управление... освен това аз пък да ти кажа си е бил много прав за евреите (вие знаете ли какво е "ГЛОБАЛИЗАЦИЯ").. а за циганитеее.. няма какво да говоря... просто всеки ги знае... ;)

П.П. Моят учител по Немски преди доста години като му казах че сам Нацист знаете ли какво ми каза: "Като си такъф "Националист" защо не го кажеш с Българска дума ами исползваш дума която не е произлязла от България - Такава дума е "РОДОЛЮБЕЦ" разбирате ли Хитлер е Избил хиляди, милиони и аз не го оправдавам за това (аз и немога) но просто е бил гений какъвто м/б с векове напред няма да има...
    Та разбрахте ли това е Хитлер за мен - един гений, аз не гледам лошите му страни... аз гледам какъв е бил всъщност - един много умен човек (пак ще повторя "гений") но всеки гений си има своите недостатъци...

П.П.2 Опитайте се и вие да погледнете от добрата страна на Хитлер...

П.П.3 Та като подхвана Европа я ми кажи Хитлер да е бил в съюз със Сталин... ?? А ?? Не са ли искали двамата да станат "Царе/Владетели" (както искате ги наречете) на целият свят...

П.П.4 Както казва един мой приятел "Да живее Америка, Да мрът американците"... същото е ;) помисли малко над това (Умно момиче си)

и ти...мозъчна

Легионер

По подразбиране

А и Бай Дъ Уей любимеца ми е Левски ;)

и ти...мозъчна

Заселник

По подразбиране

не си ли чувал за бутона редактирай , че пускаш пост след пост

Легионер

По подразбиране

1mp0s1bL3, плача всеки път, когато чета за Кочо Честименски. Плаках и на спектакъла "България през годините". "Време разделно" пък ме извади от строя за дни наред и поради тази причина отказвах дълго време да гледам филма. Чета история на България /всъщност чета много по принцип/, а българска литература съм изучавала. Всичко това обаче няма да ме направи нацист, нито пък ще ме подтикне към насилие срещу друговерци или различни етноси.
    Казах ти, като не щем циганизация, ще раждаме деца. Поне по две съм сигурна, че можем да изхраним. Ако сме недоволни от разграбването на българия от хората на Ахмед Доган, ще ходим да гласуваме. Няма да чакаме депесарите да ги водят под строй, а ние - в гората за гъби, за да казваме после баси майката.
    Историята, мой човек, е доказала, че насилието не ражда нищо добро. Геноцидът - още по-малко.

Легионер

По подразбиране

Искам да привърша темата (и ненужния спам по темата)
    иии аз явно с тоя форум на глава няма да изляза затва... Ае да приключиме с тая тема... махнах свастиката... "убидите" към другите... нека приключим... и по тоя повод поздрав за всички с песните:
    Whitesnake - Judgement Day
    AC/DC - Hells Bells
    Deep Purple - Child In Time
    Епизод - О' Шипка
    Twisted Sister - We're Not Gonna Take It
    Megadeath - Symphony Of Destruction
    Black Sabath - Paranoid
    Rainbow - Man On The Silver Mountain
    Judas Priest - Painkiller
    Scorpions - Wind Of Change gl and hf