Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 41 до 60 от 102

Тема: Тук нахлу ужасен спам

Паладин danmama's Avatar
    Местонахождение
    In Natar's legends

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Erinia
    Даже, ако Метъл кинг поиска, и на него ще му родя едно дете :lol:
    Ааа нееее!
    Още метълкингчета... поне кажи с какво ИП ще влизат, да се застраховам отсега :lol:

(ПП Темата хич не я знам каква е, ма като и гледам спама, си е направо за...)

Легионер

По подразбиране

Наистина си много умна и е така но просто незнам и аз какво ми става колкото повече чета история (Българска) толкова повече намразвам турците... евреите имам защо да ги мразя - причината ГЛОБАЛИЗЪМ, циганите... едва ли някой не ги мрази, и чакай пак за турците да се искажа... Сина ми вика: "Тате, госпожата каза, че не трябва да мразим българските турци защото те били българи..." аз му отговорих: "Като са българи защо не говорят на български, ами на турски, защо те самите казват че са българи, а веят турско знаме... като са българи защо гласуват за турски партии... Щом те самите не се смятат за българи кой да ги смята... Ние ли ??"

П.П. Гледай филма "Героите на Шипка" Много е добър :)

П.П.2 Както казах (явно преди това не съм се изразил правилно) Аз съм РОДОЛЮБЕЦ :)
    И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
    Спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
    славата му дивна като някой ек,
    от урва на урва и от век на век

Из "Опълченците на Шипка"

Цитат Първоначално Добавил V A N
    и ти...мозъчна

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил danmama
    Ааа нееее!
    Още метълкингчета... поне кажи с какво ИП ще влизат, да се застраховам отсега :lol:

Аааа Не поста ти ме разби :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

и ти...мозъчна

Легионер

По подразбиране

Ааа нееее!

Бронебойни патрони за нас няма открити, ще напъплим цялото интернет пространство. Ти ще ги блокваш от едно IP, те ще се омъкват от друго. И никой админ или модератор няма да смее да чете конско на мама сладките :lol:

Легионер

По подразбиране

Ааа нееее!

Бронебойни патрони за нас няма открити, ще напъплим цялото интернет пространство. Ти ще ги блокваш от едно IP, те ще се омъкват от друго. И никой админ или модератор няма да смее да чете конско на мама сладките :lol:
    Стига ве хораааа разцепвам се жената вече мисли че съм пушил трева :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

П.П. Е че неможе ли да са с "динамично" IP

и ти...мозъчна

Легионер

По подразбиране

Не знам, аз съм ламер и от компютри нищо не разбирам.

Легионер

По подразбиране

яяя кажете кое е по-добре Дворец или Резиденция... :D

Бай Дъ Уей що говориш за себе си в мъжки род или аз нещо съм неосведомен :D

и ти...мозъчна

Местонахождение
    Точно зад теб :)

По подразбиране

а какво да каже? ламерка??

ПС: добре че видя от метълкинг това за цитатите в подписа... не можеш ли сам да измислиш нещо?
    Имате въпрос? Може да откриете отговора тук:
    T3 Answers / T4 Answers
    Модераторската работа е на доброволни начела и не е налична 24 часа на ден.

Легионер MetalKing's Avatar
    Местонахождение
    Kingdom of Steel

По подразбиране

ето къФ е - "Аз съм Нацист, Патриот, Расист, Съдист и голям фен на Адолф Хитлер !!! (той е моят Бог)"
    BRATIA NIE TRIABVA DA SE GORDEEM 4E SME BALGARI!!!!!!1111111
    Съжалявам, не се сдържах. :oops:

Цитат Първоначално Добавил 1mp0s1bL3
    И кво имам си начин на писане... никой не е идеален.. на вас лесно ли ще вие като целият форум е Срещу вас.. а ??.. При това сте доста под моето ниво (и на умствен багаж и на години...)
    @edit by: 1mp0s1bL3
    батка, сори ама значи сме по тъпи от тебе...мда - така излиза :lol: :lol: :lol: - гадно, че на метъла са му забранили да влиза в тоя раздел, иначе до сега да си... :lol:
    Това важеше, но добрият чичко админ ми е смъкнал темата в раздела, в който имам юрисдикция. Това всъщност не е лоша идея - вместо да триете и да заключвате теми, направо ми ги пращайте, аз ще ги оправя. Виждате ли, господа администратори и модератори, можем да си бъдем полезни. :mrgreen:

Първо незнам кой е Метъла или Метала...
    Второ Аз също съм Метъл/ал
    Трето Изненада !
    Четвърто Не слушам Rammstein !!!
    Пето ами...
    Шесто ...Judas Priest, Black Sabath, Deep Purple, Rainbow, Metallica, Def Leppard, Kiss, Whitesnake.. и още....
    Сега ще разбереш. :mrgreen: Белата Змия и Цилувката не са метъл, но не е това важното. Вторите са готини, но Ковърдел се занимава с музика заради парите и жените. Което не е тр00, братя, никак не е тр00. :? Понеже Ериния повдигна въпроса за позьорството, аз се наемам да проверя нещата. Кой ти е любимият албум на Джудас Прийст? Ако кажеш "Пойнт ъф ентри", изгаряш. :mrgreen:

Цитат Първоначално Добавил Larizza
    И кво имам си начин на писане... никой не е идеален.. на вас лесно ли ще вие като целият форум е Срещу вас.. а ??.. При това сте доста под моето ниво (и на умствен багаж и на години...)
    @edit by: 1mp0s1bL3

ооо повярвай ми
    знам какво е половината форум да е срещу теб
    и мен тук ме обичат много
    но това че си идиот не ти помага да промениш своето положение
    умствения багаж видяхме всички че не ти достигаслед като си лепнал това което е символ на унищожението на 4 раси (една от които славяните към които спадаме и ние), така че по-добре земи млъкни защото само показваш колко ниска култура и интелект имаш, а това не говори добре за теб (особено като казваш, че си на години)
    И аз съм се изправял срещу форума, не е толкова тежко. Теб те хейтят, защото си мъж, него, защото е сЪдист, рЪсист, нЪцист и не знам какво още, не видях предишния му подпис, просто трупам мнения. Въпросът е, че си има причина. Това за славяните, според нЪцистите, не е вярно. Били сме арийци. Не коментирам, защото нямам достатъчно сведения по въпроса и не ме и интересува. Хубаво е човек да проявява интерес към историята, защото тя може да научи на много неща, но задълбаването в нея не е особено полезно по мое мнение. Не е важно какво да направим, за да си върнем на турците за робството, на гърците за културното потисничество, на комунистите, на румънците за междусъюзническата, на Великите сили за разпокъсването на държавата, на финландците заради... Чилдрен 0ф Бодом (Господи, мразя ги!), важно е какво можем да направим, за да сме по-добре. Не само индивидуално, ами и като народ. Винаги съм защитавал позицията, че омразата може и до добро да доведе, но е важно как ще се използва. Като искате да биете някого, вдигнете се на митинг (винаги има за какво) и причакайте някой депутат, по изключение отишъл на работа. По-голяма файда има от това да биете произволни цигани... макар че те са станали доста нахални, така че и от това може да има полза, знам ли. Въпросът беше да използвате омразата за добро. Както аз правя в момента - хейтя ви, за да ви направя по-качествени хора. Възпитанието му е майката!

Ядосах се да... Защо някакъв проблем ли имате... Мишки комунистически...
    Аз нямам, всичко ми е наред, защото съм аполитична. Малко само ме тревожи циганизацията на България, затова се отчетох пред обществото с две деца. Дето се вика, изпълнила съм си дълга с възпроизводството в семейната клетка. Даже, ако Метъл кинг поиска, и на него ще му родя едно дете :lol:
    Виж, пич, всеки тук си има пристрастия, но не ги превръща в знаме, което да развява пред анонимна аудитория. Ако те вълнува политиката, влез във форума на Атака, примерно. Или ходи да плюеш мишките в сайта на БСП. Или да питаш в синия форум, какво стана със СДС, че изчезна от политическата карта на България. Абе, ти си знаеш, няма да ти давам безкрайно безплатни съвети.
    На мене едно, а на някакъв... не го познавам, явно не е форумна звезда - две. :( По-малко ли ме обичаш?

Искам да привърша темата (и ненужния спам по темата)
    иии аз явно с тоя форум на глава няма да изляза затва... Ае да приключиме с тая тема... махнах свастиката... "убидите" към другите... нека приключим... и по тоя повод поздрав за всички с песните:
    Whitesnake - Judgement Day
    AC/DC - Hells Bells
    Deep Purple - Child In Time
    Епизод - О' Шипка
    Twisted Sister - We're Not Gonna Take It
    Megadeath - Symphony Of Destruction
    Black Sabath - Paranoid
    Rainbow - Man On The Silver Mountain
    Judas Priest - Painkiller
    Scorpions - Wind Of Change gl and hf
    Песните са най-известните на групите (с малко изключения). :mrgreen:
    И по дяволите не Symphony Of Destruction! Hangar 18 е по-яка. И се пише "Megadeth", така де, Мъстейн си мисли, че е яко да си неграмотен... but boy, could he play guitar.
    Историята, мой човек, е доказала, че насилието не ражда нищо добро. Геноцидът - още по-малко.
    Насилието, в умерени дози, върши чудеса. Защо децата се бият, когато правят глупости? :mrgreen: Но това го казва мазохист, така че...

Ааа нееее!

Сега ме предизвика! Ще щъкат нагоре-надолу с рандом проксита и ще те побъркат! Само трябва да ги изчакаш да се родят... и да пораснат. Но някой ден... някой ден ще дойдат за теб!!!!!
    Цитат Първоначално Добавил SinanSakic
    с две думи простащината е безсмъртна
    Мойто момче, то на който не си му става, и за форуми не става.

Легионер

По подразбиране

Любими албуми на Джудас са миии м/б Пайнкилер ии Бритиш Стийл ;) а за "белата змия" и "целувката" знам просто това са ми едни от любимите групи ;)

@едит Не ве аз понеже не слушам много Megadeth ии нз много за тях знам, че чичко Мъстейн я е сформирал след като е изритан от Метлица ;) за да им прави конкуренция ;) ... само тфа :)

и ти...мозъчна

Местонахождение
    Kingdom of Steel

По подразбиране

Ами... и на мене са същите. Тр00тата (тези, които са още по-тр00 от мене... съответно и още по-тесногръди и неспособни да приемат чуждото мнение) считат почти всички останали албуми, за по-добри, защото голяма част от ънтр00тата (категория, в която явно ние попадаме) се кефят именно на тези два албума. Т'ва метъла си е цЕла наука, 'начи. :mrgreen:
    Правилно знаеш. :) Чичо Мъстейн също казва, че бил оправил гаджето на бате Кърк. Не съм им светил, така че не знам дали е вярно, но според мен, Мегадет си закопава Метлица отсвякъде. Особено след Клиф, Металика става... :cry:

Легионер

По подразбиране

Истина а за St. Anger и Death Magnetic няма какво да говорим... боза отсекаде...(мое мнение) Простоо Метлица след Бъртън... запада и то много ;)

П.П. А знаеш ли как Джудас са намерили Халфорд ?? ;)

и ти...мозъчна

Паладин danmama's Avatar
    Местонахождение
    In Natar's legends

По подразбиране

...
    Аз викам направо да заключвам форума, само ми кажете кога им е рожденния ден.

Легионер

По подразбиране

А, недей, виж как хубаво си лафим. Нема да се плашиш...

Легионер

По подразбиране

Искате лии да си напрайм тема в която да си спамим на воля а не така по темите на хората... ??

и ти...мозъчна

Паладин danmama's Avatar
    Местонахождение
    In Natar's legends

По подразбиране

Е това вече ще е тема със смисъл!
    Поне ще е по темата де :lol:

Паладин shisho_bakshisho's Avatar

По подразбиране

И тема за спам може да се оспами, като някой зададе смислен въпрос, относно игра примерно... :roll:
    И те така...

Легионер

По подразбиране

Едва ли ше има такъв дето ше мисли какво да пише ако искате ще направя един "СПАМ" Форум ;) ше има само теми за спам ии моля админите да го включът някаде кадето да е на видно място и да пише: "ако ви се спами това е форумът за вас" чакам решението на админите ;)

и ти...мозъчна

Местонахождение
    Kingdom of Steel

По подразбиране

Истина а за St. Anger и Death Magnetic няма какво да говорим... боза отсекаде...(мое мнение) Простоо Метлица след Бъртън... запада и то много ;)

П.П. А знаеш ли как Джудас са намерили Халфорд ?? ;)
    Death Magnetic не е чак такава трагедия като предшественика си, но и за мен не е албумът, който феновете си мислят, че е. Но така е - когато искаш нещо да е хубаво, то автоматично става такова в съзнанието ти. А много хора искат Металика да забива яко отново. Накрая ще вземат да предизвикат Вселената и наистина да видим Ride the Lightning 2. :lol:
    Доколкото знам е брат на гаджето на басиста. Но нищо чудно и да е нещо друго. Това, което така и не разбрах е дали остават Хил и сестричката остават гаджета и докога. Яд ме е, че не съм им светил. :(

Темите за спам, за голяма изненада на много хора, не са особено посещавани. Спамът, когато не е в сериозна тема, не е чак толкова забавен и ако направите темата, сами ще се убедите в това. Просто отидете и напишете някоя глупост в тема за някой клан и толкова. :mrgreen:

Паладин danmama's Avatar
    Местонахождение
    In Natar's legends

По подразбиране

... ще направя един "СПАМ" Форум ;) ше има само теми за спам ии моля админите да го включът някаде кадето да е на видно място и да пише: "ако ви се спами това е форумът за вас" чакам решението на админите ;)
    И аз кво да правя със Общи приказки тогава?

Пък и да помогна на идеята ти, какво ще кажеш ако във съобщенията с правилата добавя и следното:
    "Моля всеки спам да се пуска само във форума на 1mp0s1bL3."
    Ти вярваш ли, че всеки с намерение за спам тук, ще отиде там? :)

А да правим реклама на чужд форум... такъв филм няма, няма и да има.

А както видях и в една друга тема, изобщо не изчака какво ще ти кажат админите, но какво можеш или не можеш да правиш е изцяло в твоята компетенция.
    Моята е само да регулирам този форум, пък правете каквото щете по другите ;)

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •