Страница 114 от 176 ПърваПърва ... 1464104112113114115116124164 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 2,261 до 2,280 от 3507

Тема: Развитие на с1

По подразбиране

Вие ако продължавате в същия дух скоро ще се върнете и до майчиното си мляко

Паладин

Talking

Цитат Първоначално Добавил weber Преглед на мнение
    Вие ако продължавате в същия дух скоро ще се върнете и до майчиното си мляко
    Амаааа...то за тая чучулига няма второ мнение. Аз такъв безочлив човек не бях виждал. Бил сам в клан...то след като го оставихa на спокойствие да се развие, нормално е да си излезе и цъка сам в клан...:D

Все ми е едно и за стари и за нови сървъри, ама помиярсите работи не ги забравям :D:D:D
    Последна промяна ares; 11-09-11 в 16:55
    Намирам се в приказка

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ares Преглед на мнение
    Амаааа...то за тая чучулига няма второ мнение. Аз такъв безочлив човек не бях виждал. Бил сам в клан...то след като го оставихa на спокойствие да се развие, нормално е да си излезе и цъка сам в клан...:D

Все ми е едно и за стари и за нови сървъри, ама помиярсите работи не ги забравям :D:D:D
    Пиро, по-принцип чучу е един от най-готините хора, който съм срещал в травиан
    а колкото до шпионите по клановете всички си ги имат, независимо на кой са и кой ги играе... тва е най-голямата стратегия в травиан да четеш ММ-а на противника

Преторианец бач Кико's Avatar

По подразбиране

а колкото до шпионите по клановете всички си ги имат, независимо на кой са и кой ги играе... тва е най-голямата стратегия в травиан да четеш ММ-а на противника
    така е агенти винаги има и ще има,чучката просто добре си изигра картите......просто късно се усетихме че е с тях,това е част от играта и добра или лоша трябва да я приемем .

Паладин

По подразбиране

Аз да съм казал, че има лоши хора?
    Няма лоши хора, има лоши травианци! ;)
    Кофти е, когато виждаш някой на когото можеш да разчиташ и дори правиш планове как да го спасяваш от ели и нокс, пък той в същото време ти забива нож в гърба като праща дефенс срещу теб. Иначе нека си има шпиони, но няма смисъл да коментирам постъпката. От Урковци и Чучуркувци човек да няма доверие на никой :D
    Последна промяна ares; 11-09-11 в 21:33
    Намирам се в приказка

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    Взехте с2 в съюз с нас и УФ, ние отнесохме доста бой, за да можете да фермите, после докато "хамърите" ви драскаха КГБ, тези на Краси, Ралица и Пиро ги изкъртиха...
    Хора спрете халюциногените !!!

Чудото на КГБ го бутнаха Таня и Киро с техните "хамъри", а Пиро ( евала му за армията тогава ) и другите дето не си спомням да са показали нещо, се забиха в съборено чудо и единствената полза която донесоха беше да направят Stop най-голям дефендър на сървъра.

Ако не сте виждали доклади - поискайте си - може някой да ги пази.

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил chuchu Преглед на мнение

Чудото на КГБ го бутнаха Таня и Киро с техните "хамъри", а Пиро ( евала му за армията тогава ) и другите дето не си спомням да са показали нещо, се забиха в съборено чудо и единствената полза която донесоха беше да направят Stop най-голям дефендър на сървъра.

За последен път пиша нещо извън този сървър....

Попитай Таня и Киро не беше ли кординирано с тях последните удари по Жоро,след като това чудо е било бутано достатъчно,защо те се съгласиха да се пуснем по него....Да те удариха чудото на Жоро,единия с тарани другия с кати...
    Стига сте се връщали назад и коментирате неща с който не сте наясно....миналото си е минало,поне недей пиши неща който не са истина на 100 %

ПС: Можеш да напишеш,че и ЕФ бутаха предната ера чудото на КОМАНДА и е нямало нужда ЗВЯР да се пускат по него....

Паладин

По подразбиране

Драги ....
    Когато един клан е силен, всички други напират да са му съюзници. Затова сме имали съюзи, затова Звяр е бил един от съюзниците ни. Не си спомням обаче някой съюзник да ни е "помагал" за чудото било с деф, жито или ресурс.
    Сега вие сте силни и е нормално да имате съюзници. Обаче има разлика. Когато ЕФ сключи съюз в началото на някой сървър, спазва този съюз до край, независимо има ли полза от него или не. При Звяр съюзите са като салфетки - сменят се като се оцапат. В началото на този сървър бяхме съюзници, за да имате възможност да прибирате нашите каси по клановете си, да се изнесете спокойно на майната си и да позакрепите 15-ките. След това и след като видяхте че този път сме малко хора - прас! Скъсахте съюзите.
    Чудна работа изтропа целия този пасквил ,разчитайки на късата памет или си просто лаик затънал в невежество а невежеството в този случай е порок Нека да се върнем малко назад :
    Първия акт на оцапване на съюзите дойде от ваш -това което стори оня и последвалата реакция на цялото ви ръководство Първата ни реакция на стореното дойде сутринта на 2/2/2011 в /5:39:21ч /от лидера на Звяр Дунедан в общия чат с EF По късно в /9:15:15/ аз поисках информация от ръководството на EF.Първата официална информация постъпи в 10:11:14 от представител на неговия клан която гласеше следното :
    Като представител на въпросния клан да се изкажа и аз - тази сутрин от Вас, в този чат научихме за породилата се ситуация. Чакаме човека, който е виновен за това да се появи на линия. След като проведем разговор с него ще Ви уведомим защо се е получило така. В момента и ние нищо незнаем - човека е решил и е действал на своя глава
    Точно в/ 13:05:00/ същия представител излезе със съобщение :
    Въпросния играч ZlaGad е действал единствено и само от свое име. След проведен разговор с него получихме следния отговор „Чистя си района и не смятам да спирам”.
    Поради това от текущия момент EF® и целия Алианс ЕФ спират всякаква комуникация с ZlaGad. Официално е казано да не се приема в никой от нашите кланове. Не можем да толерираме подобни своеволия независимо кой е играча и колко е добър.
    Мисля, че ситуацията е изяснена и се надявам да няма повече коментари и разтакаване по темата.

Вечерта на същия ден в /20:49:52/ от името на ръководството на ЕF беше постнат следната декларация :

Решението на Алианс ЕФ относно играча ZlaGad e следното:
    1. Абсолютно никой от алианса EF не поставя под съмнение съюза с алианса ZVQR. Именно за това, всички единодушно осъждаме постъпката на ZlaGad, която е несъвместима с ценността на нашия съюз. Това е било лично негов избор, с който успя да изненада нас точно толкова, колкото и вас.
    2. Никой от нашите атакери (поне повечето които го познават) няма да тръгне да рути приятеля си. Този случай има и своята човешка страна. Ние можем да гарантираме, че няма да бъде приет в нито един от клановете ни и няма да му бъде помагано с дефенз. Вие си решете какво ще правите с него. Ние няма да го рутим. Ако ще и някой хора да се сърдят, все пак на първо място е човешкото ни отношение и държим на приятелите си в реалния живот. Не всичко на този свят е Травиан. Решението му е самоволно и оттук натам играта ще му продължи самоволна. Но вие сте в ПЪЛНОТО си право да го срутите и да направите каквото желаете с него. Всичките кланове ще изпратим ресурс на засегнатите акаунти за по-бързо възстановяване.

Дефакто се завърнахме от статуквото от сутринта Вечерта с техен представител беше подготвена декларация одобрена и от двете страни на ниво преговори която трябваше да бъде пусната ив двата Алианса .На другия ден 2/3/2011 в 15:53:40 PM беше установено че въпросния персона нон грата е върнат в клана си и последва слагане на край на съюза с EF от наша страна .Този акт на ръководството на EF и последвалите по късно нападения на Гребенер ,шпионажи на дидонче и Зла гад срещу акаунти от звяр 2 и 3 доведоха до това което се случи

Цял сървър пазихте нап-а с каръците - сега се биете като петли...
    ТКЗС бяха лошите, ама като видяхте че са с най-голям шанс за чудо 100 и веднага се присламчихте.
    Разбра ли ме сега? Никой не е против съюзите между алианси, просто безпринципните съюзи са гнусни...
    Рожбо не знам какво е по гнусно самото ти невежество или глупавите ти твърдения официално съюза с ТКЗС датира от 16 август но би следвало да се сетиш че не е произлязъл от нищото ами е имало срещи ,преговори и споразумения на по ранен етап .Да не би вие да сте имали тогава по големи шансове за чудо защото ако е така ще си скъсам потника от яд
    Апропо я попитай своите дали случайно не са предлагали НАП или съюз на ТКЗС преди тази дата и ако са го сторили защо биха сторили такова покушение върху теорията ти за гнусните безпринципни съюзи ?
    Последна промяна rios; 11-09-11 в 21:55

Легионер

По подразбиране

Ти вземи Вебчо да ти сипва лимонада,че всичко друго ти влияе зле ;) След удара на Пейчев и ко... КГБ почнаха да местят чехли в другото чудо. Не става само с лалане ;)

Паладин

Talking

абе какво се палите по тея чудеса, аз с една девойка бутнах съюзнически па ич не ни е, с някой от тези хората още поддържаме много добри отношения(на живо и никой на никой не се сърди) ;) та ако ние се играеше, щяхме да играем заедно...ама с девойката изгубихме връзката :D:D:D

Кой бутал - бутал, кой гледал - нека гледа и да се учи, кой е..л - другото го знаете :D:D:D
    Последна промяна ares; 11-09-11 в 21:40
    Намирам се в приказка

Паладин Джу's Avatar

По подразбиране

Това е тема за развитие на с1 , а не какво е ствало преди 2-3 ери .
    Каквото ставало е ставало .МИНАЛО! Нито може да го промените с каквито и да е километрични коментари ,нито можете да убедите опонента в правотата си(след 114 страници мерене )!
    Аз съм красива и здрава ,защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо !

По подразбиране

Владо, на теб мога ти сипя едно млекце да сърбаш, а на чучу мога му сипя една ракийка. Ти имаш ли пост в който да неспоменаваш вебчо, макарончо, здравко и т.н :) Знам, че ме "обичаш" ама не го показвай пред хората, ще си помислят нещо за теб ( може и да го мислят? о0оОо :) )

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил rios Преглед на мнение
    ... официално съюза с ТКЗС датира от 16 август но би следвало да се сетиш че не е произлязъл от нищото ами е имало срещи ,преговори и споразумения на по ранен етап .
    Оправдание ли е, обяснение ли? И в двата случая звучи като думички на "леко бременна мома", след като в третия месец вече си личи.
    Непорочно зачатие няма, та се чудя, дали пак не давате израз на болката от... съюза.

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

Cool Я какво ставало тук :))

1. AngelOfMine АПК ZT 38
    2. AngelOfMine ТКЗС ZT 38
    3. Аз ли ВЯРА ZT 37
    4. койчо ЗАДРУГАТА ZT 36
    5. койчо РЕШИМОСТ ZT 36
    6. Аз ли ЯРОСТ ZT 35
    7. krasko Fenix - 34
    8. watabi Чудо на света E F 19
    9. krum Фанагория ВlackAxе 7
    10. PETUFANA ZT 0 -
    11. Натари - 0 -
    12. ned_sertev faraons 0 -
    13. technofen STRONG 0
    Я какво станало тук на с1 в края на тая ера :)
    ТКЗС и ЗВЯР са се взели ... интересно, но лично за мен не и неочаквано. Лично аз очаквах още миналия с1 да видя подобно нещо, но тогава поради едни или други причини това не стана. Но да не влизаме в подробности ...
    Лично за мен тоя с1 все повече започва да ми заприличва на последни изигран сървър в с3 ...
    Имам един въпрос към играчи и "лидери" на ЗВЯР и ТКЗС ... вярвате ли си, че този съюз ще просъществува до края на сървъра без едните от вас да засилят хамърите си към другите ... без да играя, но следейки сървъра ми е ясно, че няма къде да си разбиете хамърите освен едни в други ...
    Познавайки, макар и онлайн, хората водейки и двата алианса искам да задам едно въпросче на Stanley и Пейчев ...
    Мислите ли че зверчетата ще оставят ваше чудо да спечели сървъра, ако сте по-напред от тях?!?
    Защото като знам колко искат победа, особенно тук на с1, и като вземам предвид, че ще им останат доста хамъри, които няма да имат какво да ги правят, лично аз смятам, че много скоро ще видим това което стана на с3. "Приятелски" хамъри по чудесата на едните и съответно отговор на другите ...

Определено се очертава интересен край на сървъра :)
    А ако все пак ме опровергаете, то тогава ще е доста скучен край ... а Калинчу определено ще има да дава обяснения защо не се е продавало злато :)))
    Последна промяна Atlantis; 12-09-11 в 23:58
    CROSSBREED a.k.a. Atlantis

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Верно ли мислиш, че ЗВЯР може да паднем толкова ниско и да засилим хамъри по приятелското чудо? Изобщо наясно ли си с политиката на ЗВЯР? На всеки му е ясно, че когато си даде ЗВЯР думата, не се отмята от нея.

Тевтонски рицар losc's Avatar

По подразбиране

колко трогателно :)
    [SIGPIC]

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Кърпичка за сълзите искаш ли?

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Джу Преглед на мнение
    Това е тема за развитие на с1 , а не какво е ствало преди 2-3 ери .
    Каквото ставало е ставало .МИНАЛО! Нито може да го промените с каквито и да е километрични коментари ,нито можете да убедите опонента в правотата си(след 114 страници мерене )!
    Остави ги ся с техните коментари :) Какво става с банана ми? Гледай да ми измериш най-големия, и чакам да ме нахраниш

ПП: С нашите приятели от акаунта Том и Джери се разбрахме да си въртим ботушите за да не остават неизползвани :)
    Последна промяна MOPKOB; 13-09-11 в 09:40

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Atlantis Преглед на мнение
    Лично за мен тоя с1 все повече започва да ми заприличва на последни изигран сървър в с3 ...
    Много си прав и не е отсега - ЕФ се държат точно като нас тогава, май след масовите атаки тип "Борко" ВМРО ще наложи още една мода в залязващия БГ-травиан :)
    Силно се надявам обаче тук да опровергаем прогнозите ти (...аз и за Вълците се надявах, ама... :)))
    От една страна ще съм видял преди да си тръгна един сървър без предателства, от друга... абе винаги ме развеселява картинката: "Админчу пред празната хазна" :)
    Дуо акаунт! 24/7

Хедуан tanche's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил MOPKOB Преглед на мнение
    Верно ли мислиш, че ЗВЯР може да паднем толкова ниско и да засилим хамъри по приятелското чудо? Изобщо наясно ли си с политиката на ЗВЯР? На всеки му е ясно, че когато си даде ЗВЯР думата, не се отмята от нея.
    Може ли да пишеш такива неща???
    Сега до края на сървъра ще има лаладжии които ще предсказват как ЗВЯР ще играе, кого ще удари, защо ще го удари , защо няма така или онака да играе - все ще има изказвания на форумни "герои"
    Поздравления -яко сте ги навряли в миша дупка щом толкова време злобеят и сигурно още 2 сезона ще скимтят и плюят !

Страница 114 от 176 ПърваПърва ... 1464104112113114115116124164 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •