Страница 14 от 48 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 261 до 280 от 941

Тема: Развитие на сървър 5

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил avtojigit Преглед на мнение
    Сигурно и герой не ти е бил нужен!
    Ама за какво да ти трябва герой, като си без столица с огромна армия! Сигурно и числеността на градовете не е важна - какво пък, и с 2-3 града стават огромни армии....
    Само да питам - колко е голяма армия? 200-300 пехота стига ли за голяма армия или и 40 е достатъчно?
    Като почнете да пишете простотии да ви се неначуди човек!
    в интерес на истината - един от противниковите акунти на последния тс4.ком изкара близо 40к офенз по времето на артефактите с точно 3 града, което си е много добре за бавен сървър. освен това ако играеш на комските сървъри, може да си фермиш достатъчно за да храниш и тренираш 150к офенз, без да си мултак, дори и да не си сред топ тен робърс, а това е предостатъчно за един страйкър.
    относно столицата - ми три пъти я рутиха, един път я нулираха, един път аз свалих житните, като направих атак селото столица. в крайна сметка ресурсния баланс бе негативен - в нея се вложи повече отколкото се доби.

Преторианец avtojigit's Avatar

По подразбиране

@holera - не съм ти глашатай! Ако искаш да кажеш на някого нещо, му го кажи лично!

Цитат Първоначално Добавил iii Преглед на мнение
    в интерес на истината - един от противниковите акунти на последния тс4.ком изкара близо 40к офенз по времето на артефактите с точно 3 града, което си е много добре за бавен сървър. освен това ако играеш на комските сървъри, може да си фермиш достатъчно за да храниш и тренираш 150к офенз, без да си мултак, дори и да не си сред топ тен робърс, а това е предостатъчно за един страйкър.
    относно столицата - ми три пъти я рутиха, един път я нулираха, един път аз свалих житните, като направих атак селото столица. в крайна сметка ресурсния баланс бе негативен - в нея се вложи повече отколкото се доби.
    и за двамата ще се повторя

Дай да не си говорим празни приказки за мултащина!

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил holera Преглед на мнение
    Нещо прогресивно губя желание да пиша тук,дано скоро спра.Та на темата,дай да видим дали мога да посоча играч играл с малко градове и показал не лош оф.Мдааа мисля.....,нещо не се сещам ..... (точиците са време за мислене,всъщност се залисвам с ТВ,но никой не знае това) и ооооо чудо май се сетих.При това да не повярваш играча за който се сетих,че го е правил е играч от -/+ .Та Пустиняка (извинявам се че го ползвам за пример) игра с 6 града,когато масово играчите бяха с 15-20 някои и повече града и изкара доволен оф за градовете си.Ако предположим че ти си от редиците на звяр,би ли казал на своя съотборник (защото ника му го видях в звярски клан този сървър),че е мултак?Ако постижението му е празни приказки,ми имаш уникалния шанс да му го кажеш в някой от чатовете ви.Тогава като играчи от един алианс,за мен е било постижение.Сега като противници пак е постижение.
    Аз и за други играчи от -/+ се сещам, дето от 13 града вадят 4 офф-а съвсем стабилни (сега са във вашия отбор :) )
    Обаче... и Хари, и Владо и Надя са редки таланти в тази игра. И даже ваденето на оффове от нищото не е сред най-големите им постожения (още продължавам да смятам, че няма стратег от класата на Владо по нашите сървъри.) Ама дали iii е от тая категория играчи - съмнявам се :)
    Дуо акаунт! 24/7

Паладин bundy's Avatar

Cool Играчът Hitch не съществува!

Само да попитам, ако ме извините :)

Защо най-големите капацитети си сменяте имената всеки сървър ?

Играчът Hitch не съществува! на с5 към 24 юни 2012г 21:04ч

П.П. има някои,които наистина застават с името си от първите сървъри насам и имат и претенция да са играли прилично всеки път , а "преименуваните" що за претенции на разбирачи имат ???

(онлайн вече са по 120 човека на сървър) за сметка на вечно доказващите се "майстори" дето правят по 1 клан и през ден пускат ММ за "наливане" на еди-кой си "ВЕЛИКАН" :)
    Последна промяна bundy; 24-06-12 в 20:15

Паладин Джу's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил bundy Преглед на мнение

П.П. има някои,които наистина застават с името си от първите сървъри насам и имат и претенция да са играли прилично всеки път , а "преименуваните" що за претенции на разбирачи имат ???

(онлайн вече са по 120 човека на сървър) за сметка на вечно доказващите се "майстори" дето правят по 1 клан и през ден пускат ММ за "наливане" на еди-кой си "ВЕЛИКАН" :)
    Ма така е като с онзи едноклетъчен организъм само се злобите и напиняте като глист на буца ,то време за мислене не ви остава :)

Айде безименните ми мишки със здраве
    Играча е дуо акаунт ,ама сивото ти същество не може явно да обработи инфото
    Аз съм красива и здрава ,защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо !

Тевтонски рицар losc's Avatar

По подразбиране

ако знаеш какво правиш, може и без столица да играеш - аз съм го правил и съм бил топ атакер, така че леко с умалителните имена. ;)

Сигурно и герой не ти е бил нужен!
    Ама за какво да ти трябва герой, като си без столица с огромна армия! Сигурно и числеността на градовете не е важна - какво пък, и с 2-3 града стават огромни армии....
    Само да питам - колко е голяма армия? 200-300 пехота стига ли за голяма армия или и 40 е достатъчно?
    Като почнете да пишете простотии да ви се неначуди човек!
    Само за статистиката ще спомена. травиан-утилс вече не работи, но сега има травиан-лайв.ком. с добро ползване на тия сайтове в комплект с едни интересни ботушки, ЗВЯР дават между 50-70 милиона ресурс седмично. Казвам го от личен опит :) 3 града с големи са приблизително 8 милиона за ден. много правилно е казал човека. http://travian.ws/analyser.pl?s=bg5&aid=18. само в тва крило виждам 4 кандидата :)

П.С. цифрите са за 3.6 ;)
    [SIGPIC]

Паладин

По подразбиране

Ааааа виж ти : Играчът bundy не съществува! 25.05.2012 12:48 с5 И така алоооо несъществуващия как установи ,че други и те като тебе не съществуват особено ,когато са дуо то верно че дуото по всяка вероятност е и форма на обезличаване но чак пък до степен несъществуване :))))))))

Легионер

По подразбиране

Митаче в клана каси ли видя или играчи за касирване... Защото ме познаваш и каси не се задържат в клана...
    Ако си видял акаунти за касирване отделен въпрос , дълга тема и защо дефа наоколо е много пак отделен въпрос...
    Жълтурковците в клана са по сини и от небето

:)

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил MOHAXA Преглед на мнение
    Митаче в клана каси ли видя или играчи за касирване... Защото ме познаваш и каси не се задържат в клана...
    Ако си видял акаунти за касирване отделен въпрос , дълга тема и защо дефа наоколо е много пак отделен въпрос...
    Жълтурковците в клана са по сини и от небето

:)
    е нали тва е идеята. тия дето ги няма постоянно са общи каси. клана го избрах произволно.
    [SIGPIC]

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Претенции нямам, бре! Никога не съм я разбирал тая игра, нито ще ставам профи... Миналия сървър бях добра каса и ме поканиха да се уча да играя този. 'Ич нямаше да почвам, ма като знам как лошо бият - как да откажа? Та така...
    А писането във форума... Ми не искам, ама тая злоба и простотия дето се сипят... Не мо'а се сдържа да не метна някоя контра :D
    Дуо акаунт! 24/7

Паладин bundy's Avatar

Cool евала - Hitch ще признаеш ли обаче провала ?

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    Претенции нямам, бре! Никога не съм я разбирал тая игра, нито ще ставам профи... Миналия сървър бях добра каса и ме поканиха да се уча да играя този. 'Ич нямаше да почвам, ма като знам как лошо бият - как да откажа? Та така...
    А писането във форума... Ми не искам, ама тая злоба и простотия дето се сипят... Не мо'а се сдържа да не метна някоя контра :D
    Значи си на моя страна, а именно да направим форума от място за комплексари с ниско IQ сипещи обиди по всички и отричащи всичко което не им изнася, във форумче за закачки и майтапи с добър тон съпътстващи играта :)
    А иначе аз още по-малко от тебе съм "про" , и дори идея нямам как така се озовах в тоя сървър , като предния постигнах 2 села с гора по 10 декара във всяко....

П.П. накратко ще признаеш ли че не беше успешна последната "зверска" атака ?

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил losc Преглед на мнение
    Само за статистиката ще спомена. травиан-утилс вече не работи, но сега има травиан-лайв.ком. с добро ползване на тия сайтове в комплект с едни интересни ботушки, ЗВЯР дават между 50-70 милиона ресурс седмично. Казвам го от личен опит :) 3 града с големи са приблизително 8 милиона за ден. много правилно е казал човека. http://travian.ws/analyser.pl?s=bg5&aid=18. само в тва крило виждам 4 кандидата :)

П.С. цифрите са за 3.6 ;)
    Имам чувството, че водя дискусия с извънземни...
    Митаче, айде да ти задам няколко бързи въпроса и при верен отговор от твоя страна да направим изводи за глупостите, които пишеш цитирайки ме!
    1. Да си вадил до артовете армия за изчистване от акаунт с 2-3 града без мултита?
    2. Да си имал арт преди да ги пуснат?
    3. До кога ще си говорим за мултащина?

По подразбиране

Митаче, айде да ти задам няколко бързи въпроса и при верен отговор от твоя страна да направим изводи за глупостите, които пишеш цитирайки ме!
    1. Да си вадил до артовете армия за изчистване от акаунт с 2-3 града без мултита?
    ми той поста ми беше с леко иронична цел към Звяр, която очевидно ти е убягнала. иначе по въпросите ти - риторични са. всъщност и аз имам един. от кога взе толкова да ги разбираш нещата, че почна и въпроси да задаваш :))
    [SIGPIC]

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил losc Преглед на мнение
    ми той поста ми беше с леко иронична цел към Звяр, която очевидно ти е убягнала. иначе по въпросите ти - риторични са. всъщност и аз имам един. от кога взе толкова да ги разбираш нещата, че почна и въпроси да задаваш :))
    Като са ти иронични постовете и са по отношение на ЗВЯР, а не към мен, не беше ли с няколко идеи по-умно да се обърнеш към тях?!? Спирай форумния бот от време на време, че само те излага!
    За въпроса ти ще отговоря така:

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Легионер

По подразбиране

само да попитам, че ми стана любопитно - кaкво е това армия за изчистване :D - обори ли трябва да чисти, натари ли или противникови играчи :D

По подразбиране

само да попитам, че ми стана любопитно - кaкво е това армия за изчистване :D - обори ли трябва да чисти, натари ли или противникови играчи :D
    Точно от теб не очаквах такъв удар под кръста
    Човекът, който е играл без столица, герой и с огромната си армия от 30-40 пехота е размятал цялата карта и същевременно с това е бил в топ-атакери да не се сеща за какво сме си говорили с Митачето...
    Направо съм покрусен, как такъв далновиден пълководец е изпаднал в пълно умопомрачение и форумна заблуда

Паладин

По подразбиране

Екипа,пак отказа хората от форума......

Паладин

По подразбиране

Опаааааааааа, Здравейте! :) Само по точка 1 ще ти отговоря ( ако може де )
    От 1 акаунт без мултита се вадят 2 армии за чистене на артове без проблем :) (ако става въпрос за артове). Дори с малко усилия и 3 армии ще се извадят стига да ти се занимава :)

П.п Като гледам май форума пак е по интересен от играта
    Последна промяна cangi; 27-06-12 в 09:31

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил cangi Преглед на мнение
    Опаааааааааа, Здравейте! :) Само по точка 1 ще ти отговоря ( ако може де )
    От 1 акаунт без мултита се вадят 2 армии за чистене на артове без проблем :) (ако става въпрос за артове). Дори с малко усилия и 3 армии ще се извадят стига да ти се занимава :)

П.п Като гледам май форума пак е по интересен от играта
    Маракон, и ти ли като Митачето си забравил да махнеш отметката на бота "писане във форум"?
    Шегата настрана, ама не ти ли звучи абсурдно от акаунт с 2-3 града, без мулташко наливане да извадиш 2 армии за чистене на арт. За напъните да се извадят и 3 армии не бих желал да съм около напъващия се хем въздуха около него няма да е много чист, хем полянката няма да става за полягване

Паладин bundy's Avatar

Cool :)

Цитат Първоначално Добавил cangi Преглед на мнение
    Като гледам май форума пак е по интересен от играта
    хахахааха

подкрепям !

Страница 14 от 48 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение