Страница 19 от 48 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 361 до 380 от 941

Тема: Развитие на сървър 5

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил cangi Преглед на мнение
    Въх, въх големия травианец се изказа отново в негов стил . Чичо Владо ти скоро ще се осъзнаеш ли, че първо трябва себе си да видиш, а после да викаш на тоя дечко и на оня дечко :) Аз като те гледам ти си един пораснал дечко май ? Може и да греша :) А колкото до ЗВЯР какъв фактор са всеки знае, че сте най-големия фактор в форума. Просто нямате равни, само да ви кажат пръц-тцък и скачате като петли да се ежите колко сте велики. Предния с1 също викаше на един дечко, а тоя дечко ви направи за смях целия алианс. Чак на ендгейма се сетихте, че ви притеснява и трябва да се разправите с него :D :D

Хайде жив и здрав да си, налей си една биричка и утоли злобата малко
    Здравко къде видя злоба в поста ми? Или то в болните ви главици само злоба има. Да дечко си и се държиш,като такъв. То добре,че Звяр не са фактор,че да подарят 2 победи на ЕФ ;) Да има оправдание за всичкото злато и безсънни нощи ;) Интерсно играчо,защо без Звяр нямате спечелен сървър? С2 го взехте с нас,С1 го взехте с нас...сами ви видяхме пръц-тцък-язък ;)

Ей така както не сме фактор все сме бръкнали до лакът на някой в егото ;)

Биричката е отворена и се пие ;)
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил spinefarm Преглед на мнение
    Здравко къде видя злоба в поста ми? Или то в болните ви главици само злоба има. Да дечко си и се държиш,като такъв. То добре,че Звяр не са фактор,че да подарят 2 победи на ЕФ ;) Да има оправдание за всичкото злато и безсънни нощи ;) Интерсно играчо,защо без Звяр нямате спечелен сървър? С2 го взехте с нас,С1 го взехте с нас...сами ви видяхме пръц-тцък-язък ;)

хаххахаах... пак хахахха на великия ти пост. Смятай колко ти е болна кратунката щом ми говориш още за някви подарени сървари. Ти май живееш в травианските полета? Ми злобата ти е ясна като бял ден бе драги ми смехурко :) Виж се във всеки втори пост имаш от сорта на " Ти си дечко, ти си такъв, ти си онакъв и т.н " Май зъболекарската ти глава не го осъзнава това, че ми се пениш тука :D Човек само да те бъзикне малко и почваш да се обесняваш в любов. Ти ако беше толкова добър и в любовта нямаше да висиш и да ми цъкаш травиан и най-вече форума и да си лафиш с виртуалните какички и да ги наричаш бебчо, бебче и какво ли още не :)

П.п много ми харесва да те виждам така надъхан :D :D :D палиш балканчето и си пушка :D :D :D

Паладин

Talking

Виж сега фактор се оказа оня трактор зла гад кога от пуста лакомия сложи такъв прът в колесницата на ЕФ че хванаха пътя на битите карти. Оттогава цирка е пълен,балона спукан и там където им беше дадена победата от звяр след онова голямо пръц/както се изразиха твърде сполучливо/в с1 ударно гушнаха миньорската професия и сега усърдно копат надолу вече втори сървър а предния и виха като линейки на финала срещу звяр понеже поредното пръц излезе с мозък.И всичко това само заради една гадинка ,която само трябваше да чукнат овреме .Затова и сега гадинката е фактор и символ на провала им а някои другари певци продължават да нариват втори подред понеже знаят какво беше преди да дойде гадното време и клюмне вирнатия нос като трева по сенокос /както е казал поета/
    Последна промяна rios; 01-07-12 в 01:55

Паладин bundy's Avatar

Cool Занулени през седмицата :

Занулени през седмицата :
    Клан - Точки за утеха
    1. ZVQR LR - 81401
    2. ZVQR 8 - 40356
    3. ZVQR 5 - 33064
    4. ZVQR-D - 32694

Да кажем на rios - адиос :)

Последна промяна bundy; 01-07-12 в 11:50

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил bundy Преглед на мнение
    Клан - Точки за утеха
    1. ZVQR LR - 81401
    2. ZVQR 8 - 40356
    3. ZVQR 5 - 33064
    4. ZVQR-D - 32694

Абе аз ти казах, че тези офенси са правене само за чистене на оазиси, та да дига героя бонуса, ама ти не слушаш.

Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Клан - Точки за утеха
    1. ZVQR LR - 81401
    2. ZVQR 8 - 40356
    3. ZVQR 5 - 33064
    4. ZVQR-D - 32694

Я да видим сега: Ний загубихме 3 атакъра,вий загубихте деф от колко акаунта? 5-6-7-8? Бъди реалист не лаик ;)
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Легионер

По подразбиране

Я да видим сега: Ний загубихме 3 атакъра,вий загубихте деф от колко акаунта? 5-6-7-8? Бъди реалист не лаик ;)
    малии...

----------------
    The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters

Паладин bundy's Avatar

Cool evalain слушам и се забавлявам :)

Цитат Първоначално Добавил evalain Преглед на мнение
    Абе аз ти казах, че тези офенси са правене само за чистене на оазиси, та да дига героя бонуса, ама ти не слушаш.
    Армиите ви очевидно само за оазиси стават /това е по-скоро проблем на командването Звяр-ско / :)
    Житата си в акаунтите вдигате само за да доставяте кеф на някоя косатка да ги коси :)))
    на Защитник: Thor от града [02]Пума,
    тръшнал му житата Хуна.

и ся к'во следва а?

ново пЪц от зверски Акк ?

Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Армиите ви очевидно само за оазиси стават /това е по-скоро проблем на командването Звяр-ско / :)
    Житата си в акаунтите вдигате само за да доставяте кеф на някоя косатка да ги коси :)))
    тръшнал му житата Хуна.

и ся к'во следва а?

Само не знам що мълчахте,като падаха вашите житки :) Много интересен двойнствен стандарт без капка обективност ;)

А.Айнщайн

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

Абе вие пак ли се ядете, бре? Само сте контра - реконтра значи. :))))

Я ни съберете 40 - 50 акк да се преместим КОМАНДА тука. :)))))
    Последна промяна gbaleva; 01-07-12 в 22:26

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Ам елате де, веднага ще ви намерим място на масата :D
    Сега е момента да поцъкаме заедно, пък и да си поспамим... И после се пенсионираме групово - откога съм обещал, все не мога да събера сили.

Едит: Забравих, ш'ти се карам много на теб специално - два дни ми витае носа из облаците и не знам какво се случва, един такъв напомпан седя... чак сега зачетох какви си ги писала - недей, бре... надувам се и няма оправяне после :D

Клан - Точки за утеха
    1. ZVQR LR - 81401
    2. ZVQR 8 - 40356
    3. ZVQR 5 - 33064
    4. ZVQR-D - 32694

Бънди, що ми се струва, че бъркаш точки в атака на клана, с количеството занулени офф-чета?
    По твоята логика нашия акаунт се е сцепил да се занулява от началото на сървъра. Притесних се, разсърцебих се, с трепет влязох си в акаунта... армията си седи... Не го прави повече! Стар човек съм и от нищо вдигам кръвно...

Цитат Първоначално Добавил cangi Преглед на мнение
    ... Предния с1 също викаше на един дечко, а тоя дечко ви направи за смях целия алианс. Чак на ендгейма се сетихте, че ви притеснява и трябва да се разправите с него :D :D

Хайде жив и здрав да си, налей си една биричка и утоли злобата малко
    Еее, Здравко... Дечко не знам, ама почваш да забравяш. Предния с1 поне 5 пъти съм признавал, че точно ти и Митко правите малкото шоу в един толкова строг и скучен сървър. И кога сме се сетили, че ни притеснява... ми когато - тогава. Сетихме се - разправихме се. Дай ся да ви резнем веднага, после съвсем да умрем от скука. Хамъри останаха за всичко, както помниш. А вие без да ви правим за смях колко хамъра извадихте? :Р

Ай, знайш, че се бъзикам и не се тровя със злоба и лоши чувства... И за Владо ти гарантирам, че няма злоба към теб, стига сте се дъвкали.
    Последна промяна tosheto; 02-07-12 в 06:48
    Дуо акаунт! 24/7

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    Едит: Забравих, ш'ти се карам много на теб специално - два дни ми витае носа из облаците и не знам какво се случва, един такъв напомпан седя... чак сега зачетох какви си ги писала - недей, бре... надувам се и няма оправяне после :D
    Не се коси! На прав път си. Тръгнал си към нас. Така се става бог. Ахахахахахаха....

Тука по-малко от бог няма. И всички са най-вече скромни. Оооооо.... Много скромни! :D:D:D

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

тръшнал му житата Хуна.

и ся к'во следва а?

Не мога да разбера ти каква заслуга имаш, та се хвалиш как ХУНИ тръшнал нечий жита.
    Еми събрал смелост и пуснал атака, за което го поздравих на лично.
    Сигурно си представяш че си на негово място и полудяваш от радост :)
    Ако ти стиска ела и ти ги ожъни, ама май само гледаш с влажен поглед.
    Съжалявам братче, ама поповата лъжичка колкото и да се пъне, няма да стане нищо повече от жаба, камо ли акула :))))
    Били сме занулили офенси преди артефактите. Еми имаме излишни - зануляваме, ако имахме колкото вас, щяхме да си ги пазим.
    Освен туй си падаме и малко аристократи, така че не ни притесняват няколко занулени офенса, резервите са дълбоки ;)

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Я, тук станало интересно бре :) Взимам пуканки и сядам да гледам на първия ред :)

Паладин bundy's Avatar

Cool evalain :) и трио Мармалад

Цитат Първоначално Добавил evalain Преглед на мнение
    Не мога да разбера ти каква заслуга имаш, та се хвалиш как ХУНИ тръшнал нечий жита.
    Еми събрал смелост и пуснал атака, за което го поздравих на лично....
    Аз тука случайно надникнах
    и мигом в проблема на темата вникнах.
    На Звяр алианса е най-многоброен,
    а резултата от играта им е смехотворен ....

Аз играта много не разбирам,
    И затуй по темата на форума Само коментирам !
    Не раздавам аз Съвети и персонални оценки,
    а показвам само готините сценки :)))
    Иначе играя Деф,
    а на Хуна атаката е ... просто кеф :))))
    Да покажа доклада добър не е моя лична хвалба,
    просто във форума искам малко Звяр да приземя :))))
    Звяр в атака са издънка ,
    а защитата им ... тънка :)
    Иначе раздават епитети, кой бил луд и кой дечко,
    кой били занулили преди 10 години
    и вещаят си светли бъднини :)

П.П.
    Нека ако имат нещо против да разкажат четстно какво постигнаха на сървъра Успешно ?

Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

клъц
    Обективен си колкото Алекси Сокачев... ;) Интересно що се криете с различни имена все хора от ЕФ? Срам ли нещо, какво е?
    Най-обичам анонимни такива ;)

А.Айнщайн

Паладин bundy's Avatar

Cool spinefarm - клъц :)

Интересно що се криете с различни имена все хора от ЕФ? Срам ли нещо, какво е? Най-обичам анонимни такива ;)
    За обективноста може да поспорим, за анонимноста - не!
    Вече повдигах темата за "анонимноста" тука във форума,
    тогава едни зверчета ми писаха че били неизвестни (анонимни) само за мен,
    други пък откриха топлата вода и писаха че видиш ли НЕ само Hitch не съществувал / бил се обезличил до дуо/ а и bundy немало на сървъра... :)))

В моя клан няма свалени жита "узрели" за жътва, а само тук-там по 1-2 ниви със покълнала пшеница :) естествено на малки деф акк :)))) В замяна на което 4-5 ГОУУЕЕЕМИ "зверчета" дето трупали офф за Оазиси (с по 10 глигана вътре) си оставиха кокалите без да бутнат нищо :)))) Балиго защо ?!?

spinefarm признай си - досега разцъкването е в полза на океана, не на дивеча. Аз пък ще се съглася ,че цирка тепърва предстои и има много време до финал :)))

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    Ам елате де, веднага ще ви намерим място на масата :D
    Сега е момента да поцъкаме заедно, пък и да си поспамим... И после се пенсионираме групово - откога съм обещал, все не мога да събера сили.

Бънди, що ми се струва, че бъркаш точки в атака на клана, с количеството занулени офф-чета?
    По твоята логика нашия акаунт се е сцепил да се занулява от началото на сървъра. Притесних се, разсърцебих се, с трепет влязох си в акаунта... армията си седи... Не го прави повече! Стар човек съм и от нищо вдигам кръвно...

Еее, Здравко... Дечко не знам, ама почваш да забравяш. Предния с1 поне 5 пъти съм признавал, че точно ти и Митко правите малкото шоу в един толкова строг и скучен сървър. И кога сме се сетили, че ни притеснява... ми когато - тогава. Сетихме се - разправихме се. Дай ся да ви резнем веднага, после съвсем да умрем от скука. Хамъри останаха за всичко, както помниш. А вие без да ви правим за смях колко хамъра извадихте? :Р

Ай, знайш, че се бъзикам и не се тровя със злоба и лоши чувства... И за Владо ти гарантирам, че няма злоба към теб, стига сте се дъвкали.
    Кала,от кога все за пенсия говорим,ми и аз к'ат тебе дърпам ръчната дърпам,па зема прочета форума ,па пак ми се доиграва......май трябва да спрем форума...

иначе пичове и мацки,давайте в същия дух поне тук да има интрига че на картата липсва

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

Вече повдигах темата за "анонимноста" тука във форума,
    тогава едни зверчета ми писаха че били неизвестни (анонимни) само за мен...
    Надявам се не визираш мен, щото първо, не съм ЗВЯР, и второ - не играя на този сървър. Само се забавлявам във форума. :))))) Пък и не е голям зор да се познаваме. На мен не ми пречи. Но ако искам да разбера кой кой е, намирам начин де.

Това, че симпатизирам на някои "зверски" индивиди, не означава, че непременно играя с тях. Просто съм обективен читател. :) Аз харесвам и много други субекти - от КФОР например, че разбрах, че между двата алианса е интригата. :)))

Паладин

Talking

бла бла бла де е моята глава
    П.П.
    питай тоя дето за беда EF навеки закопа ?
    Той случайно бил надникнал
    И в проблема бързо вникнал
    и си пее тоз рефрен
    Звяр имали били проблем
    Той играта не разбирал
    теле под вола тука дирил
    и показвал само сценки
    пък издавал и оценки
    Той докладите подбирал
    ония що кефят го ,цитирал
    искал някой тук уви
    във форума да приземи