Страница 22 от 48 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 421 до 440 от 941

Тема: Развитие на сървър 5

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    Не сте наред, честно. Хората тръгнаха по морета, планини... вие изчислявате ресурса на Thor? 20кк-30кк, бил ли оправил житата, колко ги е оправил, какво щял да зареди... Сериозно ли, бе? Я дишайте малко!
    Бънди, дай си координатите в играта, че така и не съм разбрал кой си. Ще те залея с ресурс. Жита ще вдигнеш, войска ще заредиш, празненство някое... Множествен оргазъм направо. Травиански, от най-яките. Да видиш, че добрината ни край няма.
    Само се успокой и стига злобя за някаква игра - не си струва. А ако познаваше хората, по които толкова се пенявиш - щеше да си дадеш сметка колко е смешна цялата дандания. Знам, че ти е трудно, знам, че играта значи много за теб и изчисляването на популации в 2 през нощта е сред най-приятните неща за един млад мъж, ама... сопри се. Пробвай и други неща, травиана не е всичко... Макар че е яко да можеш да цитираш в компания* колко рес е са 10 17-ки житни, къде е слабото място на империана и с какъв хоросан се зида римската стена след 18-то ниво.

-----------------------------
    *компания - част от клана, събрала се на маса да обсъди стратегии, доклади и разпределение на артове.
    Викаш много се интересуват дечицата какво и как съм оправил.
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил bundy Преглед на мнение
    а с реса -27.560.095
    Я кажи сега, ако обърнем реса на песъчинки, ще ли ти стигне да настелеш балкона и си опънеш един шезлонг там?

Паладин bundy's Avatar

Cool Hitch , zmej5 i sa6ko_85 ;)

Hitch , zmej5 i sa6ko_85 ;) -
    извинявам се заради вашия "поет" rios ;)
    той сипе директни нападки
    провокира ме да пиша с думи "сладки"
    инак в таз игра голяма,
    нямам злоба нито драма :)
    цъкам малко за разтуха
    и във форума ни скромен с радост пиша,
    приключенията смешни да опиша,
    а на rios и компания
    им отаврям занимания :)))

...
    (1).Бънди, дай си координатите в играта, че така и не съм разбрал кой си. Ще те залея с ресурс. Жита ще вдигнеш, войска ще заредиш, празненство някое... Множествен оргазъм направо. Травиански, от най-яките. Да видиш, че добрината ни край няма.
    (2).Само се успокой и стига злобя за някаква игра - не си струва. А ако познаваше хората, по които толкова се пенявиш - щеше да си дадеш сметка колко е смешна цялата дандания. Знам, че ти е трудно, знам, че играта значи много за теб и изчисляването на популации в 2 през нощта е сред най-приятните неща за един млад мъж, ама... сопри се.
    (3).Пробвай и други неща, травиана не е всичко... Макар че е яко да можеш да цитираш в компания* колко рес е са 10 17-ки житни, къде е слабото място на империана и с какъв хоросан се зида римската стена след 18-то ниво.

-----------------------------
    *компания - част от клана, събрала се на маса да обсъди стратегии, доклади и разпределение на артове.
    (1). За да знаете къде да изпратите ресурс нека уточня координатите : (-106|112).
    Благодаря предварително на всички който изразят безкрайната си добрина там :)))
    (2). Тука се обърка, играта в която някои момченца 86-ти набор живеят ми е последна занимавка за убиване на скука;) , но нема да се сопрем :)))
    (3). Докато треперите над "Арти" , тоя уикенд рано заминавам за Велинград на СПА, малко повечко да си поспя и с компания* да го споделя :)))
    -------------------
    * компания - част от клана с която се майтапим и си лафим докато цъкаме травиян, с която си комуникирам даже от чужбина :))))

Цитат Първоначално Добавил zmei5 Преглед на мнение
    Я кажи сега, ако обърнем реса на песъчинки, ще ли ти стигне да настелеш балкона и си опънеш един шезлонг там?
    Рени, утре рано отивам на Велинград да се плацикам малко в сладка минерална вода.
    За стара травиянска рибка като мен се полагат и пълен набор СПА процедури ;)

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил bundy Преглед на мнение
    Рени, утре рано отивам на Велинград да се плацикам малко в сладка минерална вода.
    За стара травиянска рибка като мен се полагат и пълен набор СПА процедури ;)
    Време беше.

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил zmei5 Преглед на мнение
    Време беше.
    Вече беше почнало да ми доскучава тая негова рима...а дано дойде с нещо свежо след спа-то,че.... :D
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил spinefarm Преглед на мнение
    Здравко къде видя злоба в поста ми? Или то в болните ви главици само злоба има. Да дечко си и се държиш,като такъв. То добре,че Звяр не са фактор,че да подарят 2 победи на ЕФ ;) Да има оправдание за всичкото злато и безсънни нощи ;) Интерсно играчо,защо без Звяр нямате спечелен сървър? С2 го взехте с нас,С1 го взехте с нас...сами ви видяхме пръц-тцък-язък ;)

Ей така както не сме фактор все сме бръкнали до лакът на някой в егото ;)

От това нещо не ми става ясно кой на кого бърка до лакът в егото на някой ? Май вие сами си подавате ..... да ви бъркат ? Може и да греша ooOOoOOOoo. И как е чуството приятно ли е ?
    Подараци само дядо коледа раздава на малките деца и ТКЗС на ЗВЯР :) Победите постигнати от ЕФ да не са подараци от ЗВЯР ? Все едно ЕФ не удряха с хамъри по противниковите чудеса ? Това, че ЕФ се биеше цял сървар с КГБ на с2. а хората от УФ се криеха е отделен въпрос :D А вас само ви рутеха КГБ, айде да не се връщаме в миналото. Каквото било, било там :)
    Я кажи ти сега за с1 кой на кого се моли да му подарят победата, с която се гордеете толкова много и лялаш като фурнаджийска лопата господин ИГРАЧ. Драги ми професор Вучков стига си дрънкал глупости, че хората, които те уважават и те ще спрат :)
    Всичките знаем как на с1 ТКЗС спряха да строят чудото, което ви водеше със седмица :D

Хайде със здраве професорче на свинефермата!

П.п сори за спама ама тоя професор ме накара да си спомня за някой неща :)

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил cangi Преглед на мнение

От това нещо не ми става ясно кой на кого бърка до лакът в егото на някой ? Май вие сами си подавате ..... да ви бъркат ? Може и да греша ooOOoOOOoo. И как е чуството приятно ли е ?
    Подараци само дядо коледа раздава на малките деца и ТКЗС на ЗВЯР :) Победите постигнати от ЕФ да не са подараци от ЗВЯР ? Все едно ЕФ не удряха с хамъри по противниковите чудеса ? Това, че ЕФ се биеше цял сървар с КГБ на с2. а хората от УФ се криеха е отделен въпрос :D А вас само ви рутеха КГБ, айде да не се връщаме в миналото. Каквото било, било там :)
    Я кажи ти сега за с1 кой на кого се моли да му подарят победата, с която се гордеете толкова много и лялаш като фурнаджийска лопата господин ИГРАЧ. Драги ми професор Вучков стига си дрънкал глупости, че хората, които те уважават и те ще спрат :)
    Всичките знаем как на с1 ТКЗС спряха да строят чудото, което ви водеше със седмица :D

Алооо тия можеш да ги дрънкаш на някой ,който не е бил участник в ония събития за останалите подобна помия си е чиста доза простотия .За сведение официалното становище на Алианса ZVQR никога не е било оповестявано освен в онази част която гласи че ZVQR съюзници не напада за разлика от други едни такива това мога да го кажа защото горепосочения пасквил не произлиза нито от Дунедан като лидер на Алианса по това време нито от неговите заместници :койчо /Мария/ и моя милост всичко останало е суета и гонене на вятър .Единствения момент беше настъпилия кризис при строенето на чудата които се водеха от два екипа /говоря за Звяр / и се появи вътрешен раздор като една част се отделиха в отделен клан начело с Румен и още някои лидери факт който беше свързан с вътрешен натиск засягащ изключително вътрешните работи на Алианса но беше тълкуван на външно ниво че едва ли не ще да престъпим основен принцип и ще да атакуваме приятелското чудо /нещо на което вие се надявахте и се бяхте уловили като удавник за сламка след като нямахте силови аргументи да наложите своята воля решихте да хванете влака по втория начин но уви въпреки че оревахте форума и всичко що е чат това не се случи а кризиса приключи още преди да получа личните уверения на Монаха и другите че те никога не са и помисляли да го сторят и проблема е от съвсем друго естество въпреки че всеки транслираше разнопосочни информации/Ако това ви объркало и побъркало с напразната надежда за слава нека така да бъде но факт е че всичките ни чуда заеха челните места на класацията а вие се свряхте някъде в дъното и не хванахте последното място само защото не го бяхме решили инак и това щеше да стане за да виете като линейки после .След като са ти подарили победата в един сървър в който ZVQR попиля конкуренцията по всички параграфи и в следствие на това си видял тавана на чудото и следващия сървър си се помислил за толкова велик че да оплюеш и зарежеш всичките си съюзници и да ги направиш врагове надявайки се пак да те целуне съдбата и да те направи победител а на финала те одрусат като гладен циганин джанка редно е да се свреш в ъгъла и да ближеш раните защото историята се повтори и в настоящия сървър 1 където след като се събрахте всичко кьораво куцо и сакато пак срещу звяр ви отнесоха за пореден път пасквил като горния говори само за едно че сме имали работа с циркаджии при все че при вас имаше наистина хора достойни за уважение .
    Последна промяна rios; 06-07-12 в 14:50

Преторианец Hastati's Avatar

По подразбиране

Някои е в грешка......но кои ли ?
    КОМАНДА

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Интересно защо ли имаше плакет и за Мария(койчо) и за Стан. Или не ти дойде на акъла,че ТКЗС(УФ) имат повечко достойнство от вас и за това е взето това решение. Интересно,на предният с1 как никой не се сети от ЕФ,да поръча един плакет и за Звяр. Или за его ще си говорим "играчо" ;) Разликата Здравко е,че сега хората от ТКЗС играят с нас и винаги ще са добре дошли в Звяр. И Ралица и Краси и още хора са при нас и не виждам,да реват наляво надясно за подаръци...

Опа а на с2 сигурно пак се сетихте за някой друг освен за себе си... КГБ ни били? Ми и ний ги бихме,а вий фермихте в цял квадрант и УФ и ЗВЯР се оправяха с другите 2 квадранта. За хамърите никой не ги е оспорил... имахте ударихте... УФ имаха събориха СТОП...или туй го забрави.

Това паметта явно е много слабо място във вашият алианс ;)

Айде със здраве и не случайно ще бъдете сами във всеки сървър ;)

п.с. Въпросната г-жа от поста който цитираш,мрази и в червата си Звяр още от боя дето ядоха с Империум ;)
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Паладин

По подразбиране

Интересно защо ли имаше плакет и за Мария(койчо) и за Стан. Или не ти дойде на акъла,че ТКЗС(УФ) имат повечко достойнство от вас и за това е взето това решение. Интересно,на предният с1 как никой не се сети от ЕФ,да поръча един плакет и за Звяр. Или за его ще си говорим "играчо" ;) Разликата Здравко е,че сега хората от ТКЗС играят с нас и винаги ще са добре дошли в Звяр. И Ралица и Краси и още хора са при нас и не виждам,да реват наляво надясно за подаръци...

Опа а на с2 сигурно пак се сетихте за някой друг освен за себе си... КГБ ни били? Ми и ний ги бихме,а вий фермихте в цял квадрант и УФ и ЗВЯР се оправяха с другите 2 квадранта. За хамърите никой не ги е оспорил... имахте ударихте... УФ имаха събориха СТОП...или туй го забрави.

п.с. Въпросната г-жа от поста който цитираш,мрази и в червата си Звяр още от боя дето ядоха с Империум ;)
    ахахахах Питай Ралица и Краси кой им беше таранаджия профи. Щот техния му хванаха тараните нощес :) А ти изобщо знаеш ли аз къде бях на с2? На кой квадрант ? Вие говорите за подараци и просто ти показах какво е подарък :) Няква стъклена статуетка ооООоо ? дали ще има ЗВЯР ТКЗС или който и да е алианс е през .... на всеки един играч :) Ама вие държахте толкова много след 10 неоспешни опита да построите чудо, накрая ревахте като незнам какво на ТКЗС да оставят вашето чудо да вдигне 100 ниво, да не ви се смеят ... Ай двамата с риос се хванете под ръчичка и бягайте в парка на някой пейка да се зарибявате, че и двамата сте ми едни леки такива :)

По подразбиране

Извинявай колегин но в кои сървър ираят Краси и Ралица ? че и другите хора от ТКЗС............стана ми страшно интересно та затова ще те помоля за малко клюкинка ?
    КОМАНДА

Легионер
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Тука май само някакви баби и дядовци драскат дето си говорят за това само какво било едно време , когато мъжете били мъже , а жените .... Играем на с5 да ви светна - звяр , кфор , шаркс -1-во издание - кой го интересува разни сървъри в зората на времето кой какво казал и направил . И ако ще ми дъвчете звяр какво/що , може ли да печели или не вижте с1 в момента :)

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Dunedan111 Преглед на мнение
    Тука май само някакви баби и дядовци драскат дето си говорят за това само какво било едно време , когато мъжете били мъже , а жените .... Играем на с5 да ви светна - звяр , кфор , шаркс -1-во издание - кой го интересува разни сървъри в зората на времето кой какво казал и направил . И ако ще ми дъвчете звяр какво/що , може ли да печели или не вижте с1 в момента :)
    Ем нали трябва да има малко спам :D проф. Владо Свинефермата започна за миналите неща и за подараците

Паладин

По подразбиране

Форума се съживил Пак ли подхванахте изминалите сървъри

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил peychev Преглед на мнение
    Форума се съживил Пак ли подхванахте изминалите сървъри
    Карнавал да има, че сърварите вече май доста скучни станали :D

По подразбиране

Карнавал да има, че сърварите вече май доста скучни станали :D
    Така е ...скучни са ! А на С1 победител ееееееееееее............предизвестения ? Нима за някои е изненада ?
    Жалко можеше да им бъдем конкуренция но чак днес взехме град ! :))))
    Последна промяна Hastati; 06-07-12 в 22:22
    КОМАНДА

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hastati Преглед на мнение
    Така е ...скучни са ! А на С1 победител ееееееееееее............предизвестения ? Нима за някои е изненада ?
    Жалко можеше да им бъдем конкуренция но чак днес взехме град ! :))))
    Велик е нашия Бачи Кико :) Вие просто сте им дали преднина бре :D :D :D

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

Велик е нашия Бачи Кико :) Вие просто сте им дали преднина бре :D :D :D
    Тц... Само пречим на натарите да се развиват. :)))

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

А тъй! Удушете ги тия мръсници в зародиш! Само ни развалят хубавия бой с тия чудеса, планове и слоньове бойни... :D
    Дуо акаунт! 24/7

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

А тъй! Удушете ги тия мръсници в зародиш! Само ни развалят хубавия бой с тия чудеса, планове и слоньове бойни... :D
    Аааааа, Калине, не си прав. На нас не успяха. Още се чудим що е то Чудо и има ли почва у нас. И понеже така и не разбрахме, си се бием. Хубав бой става. А иначе и ние си взехме де - и планове, и натарски град/ове за чудеса, че гледаме комшиите взимат... :)))

Страница 22 от 48 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •