Показване на резултати 1 до 9 от 9

Тема: Виждането на атаки от списъка с играчи в клана

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране Виждането на атаки от списъка с играчи в клана

Алианси: вече е показано ако член на клана ви е под атака.
    тази опция бяхте добавили преди известно време, но в последните дни забелязвам, че не е активна, бъг ли е, премахната ли е, какво?

Community Manager Georgi's Avatar

По подразбиране

Здравейте,
    опцията е премахната от нормалните светове и е само за Scattered Empire версията или сървър бг19.

Поздрави

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

И какво им е по-специалното на тях, че да са с по-полезни опции от нас и ние си даваме парите, мисля, че и ние заслужаваме единствената хубава промяна от доста време насам да присъства и в сървърите, в които играем.

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране

Направете й на Дилянчето направо един бутон "Събери дефа на клана", за да не реве като има атаки към нея ;)
    CROSSBREED a.k.a. Atlantis

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Бъркаш ме с АХЕ, пък вие от кога не сте ми пускали атаки по мене, че да знаете дефя ли се, рева ли, какво правя...

Преторианец Atlantis's Avatar
    Местонахождение
    UNITED BULGARIA

По подразбиране

А не знам, аз си играя фармвил...
    Даже мислех и в реалитито "Фермата" да влизам, ама на... късно се усетих ;)
    Травиана определено не е това, което беше....
    CROSSBREED a.k.a. Atlantis

Легионер sandwarrior's Avatar

По подразбиране

Аз пък си мисля че най-доброто си беше 3.6...ама хайде, добре че е премахнато това иначе бозата щеше е пълна
    "Когато накарат врага да побегне, те [българите] не са доволни като персите, ромеите и други народи с преследването им на разумна дистанция и плячкосването на техните стоки, а не оставят преследването докато не постигнат пълно унищожение на враговете си"

"The adventure starts in our dreams, we dream of blue water teaming whit life, we dream of that one fish... These are the dreams of spearo's all around the world, all searching that one fish"

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Админе, вместо да ми триеш постовете, вземи ми кажи, аз по-малко ли заслужавам хубавите опции на играта, от играчите в бг19 и Scattered Empire? Защото мисля, че си плащам за това удоволствие, а вие омаловажавате по този начин мен. Защо те могат да имат, а аз не, след като те си плащат и аз си плащам?!? Вкарала съм приблизително 200 лв в този сървър, вие си знаете колко пари още са вкарани от останалите играчи в сървъра, с какво повече са заслужили в бг19 и Scattered Empire тази привилегия?!? Да не са ви малко парите, които ви даваме? Като ще е така, какво ме спира мен да спра да си плащам и да почна само на мултита, както много хора?!? За какво Ви купуваме златото, за да Ни плюете в лицето?!? Ние нещо по-незначително ли сме от играчите в другите 2 сървъра? Защото така излиза нещо...

Community Manager Georgi's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Диляна Преглед на мнение
    Админе, вместо да ми триеш постовете, вземи ми кажи, аз по-малко ли заслужавам хубавите опции на играта, от играчите в бг19 и Scattered Empire? Защото мисля, че си плащам за това удоволствие, а вие омаловажавате по този начин мен. Защо те могат да имат, а аз не, след като те си плащат и аз си плащам?!? Вкарала съм приблизително 200 лв в този сървър, вие си знаете колко пари още са вкарани от останалите играчи в сървъра, с какво повече са заслужили в бг19 и Scattered Empire тази привилегия?!? Да не са ви малко парите, които ви даваме? Като ще е така, какво ме спира мен да спра да си плащам и да почна само на мултита, както много хора?!? За какво Ви купуваме златото, за да Ни плюете в лицето?!? Ние нещо по-незначително ли сме от играчите в другите 2 сървъра? Защото така излиза нещо...
    Здравейте отново,
    причината опцията да бъде премахната от нормалните сървъри е, че тя е разработена специално за Scattered Empire версията и най - добре съвпада с цялостният дизайн на мода. Функцията беше добавена временно в нормалните сървъри поради бъг, който беше отстранен. Това е решението на нашите гейм дизайнери и опцията ще остане само за Scattered Empire сървърите.

П.С. : Спазвайте правилата и учтивия тон, моля.

Поздрави

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •